http://kariera.mk

Si fshiheshin me identitet fals tre shqiptarët e akuzuar për vrasjen e prostitutës…

më 7.2018 - Mapo

Personi që shihni në fotografi është 42-vjeçari Ylli alias Fatmir Vangjelaj, i arrestuar këtë të martë në Tiranë, pasi ishte në kërkim ndërkombëtar për vrasje në bashkëpunim. Krim ky që ka ndodhur në Itali...

10 vite në kërkim për vrasje, arrestohet në Tiranë 42 vjeçari

më 7.2018 - Gazeta Shqip

Një person i dënuar me 23 vite burg është arrestuar pas 10 vitesh nga policia. Mësohet se në pranga është vënë shtetasi Ylli (Fatmir) Vangjelaj 42 vjeç, banues në Vlorë. Ai ishte dënuar për një vrasje...

Arrestohet i dënuari me 28 vite burg, ishte në kërkim tash e 10 vite

më 7.2018 - Telegrafi

Një 42-vjeçar është arrestuar pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje. Ylli (Fatmir) Vangjelaj u kap këtë të enjte në kuadër të operacionit të koduar “Fundi i arratisë”, në sajë të shkëmbimit...

Kapet i arratisuri i dënuar me 23 vite burg

më 7.2018 - Koha.net

Policia shqiptare ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Fundi i arratisë”, duke vënë në pranga një person të dënuar me 23 vjet burg për vrasje, i cili prej 10 vjetësh ishte në kërkim. Policia njofton...

Dhjetë vite në arrati për vrasjen e prostitutës në Itali, kapet vlonjati (Emri+Video)

më 7.2018 - BalkanWeb

TIRANË- Merr fund arratia 10-vjeçare e një 42-vjeçari që ishte shpallur në kërkim për vrasje me dashje e kryer në bashkëpunim. Burime zyrtare nga policia e Tiranës bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin...

Arrestohet pas 10 vitesh arriti vlonjati i dënuar për vrasje

më 7.2018 - Albeu

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një shtetas të shpallur në kërkim pas 10 vitesh arrati. Në pranga ka rënë shtetasi Ylli (Fatmir), Vangjelaj, 42 vjeç, banues në Vlorë. Ai është dënuar nga gjykata italiane...

“Fundi i arratisë” kap vrasësin me pagesë, kush është vlonjati që ekzekutoi gruan nga Ekuadori

më 7.2018 - NOA

“Fundi i arratisë” u kodua një operacion i policisë së Tiranës, i zhvilluar gjatë ditës së sotme, ku pas dhjetë vitesh në kërkim, u arrestua një person i dënuar për vrasje, krim i kryer në Itali. Policia...

Arrestohet vrasësi me pagesë i prostitutës ekuadoriane...Shqiptari 10 vjet në arrati

më 7.2018 - Gazeta Express

Një 42-vjeçar i dënuar në mungesë me 25 vite burg, u arrestua nga policia e Tiranës, në një operacion të koduar “Fundi i arratisë”. Pas 10 vitesh kërkim, nga drejtësia Shqiptare dhe ajo Italiane, u arrestua ...

Kapet vlonjati i shumëkërkuar, vrau gruan nga Ekuadori

më 7.2018 - Mapo

Policia ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Fundi i arratisë”, duke vënë në pranga një person të dënuar me 23 vjet burg për vrasje, i cili prej 10 vjetësh ishte në kërkim. Policia njofton se...

Tiranë/ Arrestohet vrasësi me dy emra i kërkuar ndërkombëtarisht

më 7.2018 - Sot News

Arrestohet në Tiranë autori i një vrasjeje me dashje i kërkuar ndërkombëtarisht. I arrestuari në sajë të operacionit të koduar ‘Fundi i Arratisë”, është Ylli ( Fatmir ), Vangjelaj, 42 vjeç, banues në Vlorë....

I dënuar në Itali për shfrytëzim prostitucioni, kapet në Vlorë

më 7.2018 - Gazeta Shqip

Një 50-vjeçar është vënë në pranga nga policia në Vlorë pasi rezulton i dënuar në Itali për ”Shfrytëzim prostitucioni”, ”Trafikimi narkotikëve” dhe ”Pjesëmarrje në grup të strukturuar kriminal”. Personi...

Vlorë, arrestohet turku i kërkuar për mashtrim

më 7.2018 - Gazeta Shqip

Policia e Vlorës ka ndaluar 35-vjeçarin Tayfun Duman, banues në Turqi, i shpallur në kërkim ndërkombëtar për “Mashtrim me kredi”. Shpallja në kërkim është bërë nga drejtësia e Katarit, e cila e ka dënuar...

EMRI/ Vrau prostitutën në Itali, vlonjati kapet pas 10 vitesh në arrati

më 7.2018 - Java News

Pas 10 vitesh në kërkim nga drejtësia shqiptare dhe ajo italiane, autoritetet kanë mundur të ndalojnë një 42-vjeçari shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar vrasje me dashje, e kryer në bashkëpunim....

Vrau prostitutën në Itali, vlonjati kapet pas 10 vitesh në arrati

më 7.2018 - Java News

Arrestohet një shqiptar i shpallur në kërkim. Pas 10 vitesh kërkim, nga drejtësia shqiptare dhe ajo italiane, ndalohet dhe arrestohet 42-vjeçari shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar për veprën penale...

Turku mashtrues arrestohet në Vlorë

më 7.2018 - NOA

Policia e Vlorës ka ndaluar 35-vjeçarin Tayfun Duman, banues në Turqi, i shpallur në kërkim ndërkombëtar për “Mashtrim me kredi". Shpallja në kërkim është bërë nga drejtësia e Katarit, e cila e ka dënuar...

Në kërkim për trafik prostitucioni dhe mashtrim, 2 të arrestuar në Vlorë, mes tyre një turk (EMRAT)

më 7.2018 - BalkanWeb

VLORE – Një vlonjat dhe një turk, të dy të shpallur në kërkim, janë kapur në Vlorë me qëllim ekstradimi drejt Italisë dhe Turqisë. Specialistët e Seksionit për Hetimin e Trafiqeve dhe Narkotikëve në DVP...

Në kërkim ndërkombëtar për shfrytëzim prostitucioni, kush është vlonjati i arrestuar

më 7.2018 - NOA

Një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar për llogari të drejtësisë italiane, është vënë në prangat e policisë së Vlorës. I arrestuari është Shpëtim Allushi, 50 vjeç, banues në fshatin Babicë, Vlorë....

Arrestohen në Vlorë 2 të shumëkërkuar, ja për çfarë akuzohen

më 7.2018 - Sot News

Kapen e ndalohen dy shtetas të shpallur në kërkim, me qëllim ekstradimi drejt Italisë dhe Turqisë. Specialistët e Seksionit për Hetimin e Trafiqeve dhe Narkotikëve në DVP Vlorë, kanë bërë të mundur kapjen...

I dënuar në Itali për shfrytëzim prostitucioni, arrestohet në Vlorë

më 7.2018 - Klan Kosova

Një 50-vjeçar është vënë në pranga nga policia në Vlorë pasi rezulton i dënuar në Itali për ”Shfrytëzim prostitucioni”, ”Trafikimi narkotikëve” dhe ”Pjesëmarrje në grup të strukturuar kriminal”. Personi...

Arrestohet në Vlorë turku i dënuar për mashtrime me kreditë

më 7.2018 - Gazeta Express

Dy persona të shpallur në kërkim, u arrestuan nga Policia e Vlorës me qëllim ekstradimi drejt Italisë dhe Turqisë. Specialistët e Seksionit për Hetimin e Trafiqeve dhe Narkotikëve arrestuan Shpëtim. A.,...

Kapet i arratisuri i dënuar me 23 vite burg

më 7.2018 - Bota Press

Policia shqiptare ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Fundi i arratisë”, duke vënë në pranga një person të dënuar me 23 vjet burg për vrasje, i cili prej 10 vjetësh ishte në kërkim. Policia njofton...

Kapet në Vlorë 50-vjeçari i dënuar në Itali për shfrytëzim prostitucioni

më 7.2018 - Lexo

Një 50-vjeçar është vënë në pranga nga policia në Vlorë pasi rezulton i dënuar në Itali për ”Shfrytëzim prostitucioni”, ”Trafikimi narkotikëve” dhe ”Pjesëmarrje në grup të strukturuar kriminal”. Personi...

Kapet i arratisuri i dënuar me 23 vite burg

më 7.2018 - Periskopi

Policia shqiptare ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Fundi i arratisë”, duke vënë në pranga një person të dënuar me 23 vjet burg për vrasje, i cili prej 10 vjetësh ishte në kërkim. Policia njofton...

Kapet i arratisuri i dënuar me 23 vite burg

më 7.2018 - KosovaPress

Policia njofton se në pranga është vënë shtetasi Ylli Fatmir Vangjelaj, 42 vjeç, banues në Vlorë, i cili është i dënuar për një vrasje të ndodhur në Itali në vitin 1999, si porosi e një grupi kriminal,...

Arrestohet në Vlorë mashtruesi turk, pritet ekstradimi në Turqi

më 7.2018 - Java News

Një shtetas turk që kërkohej nga Ankaraja për mashtrim është vënë në pranga nga policia e Vlorës. 35-vjeçari turk Tayfun.D., rezulton i dënuar me 1 vit burg. Ai kërkohej nga Ankaraja për mashtrim me kredi’ Javanews/a.ç

Kapet në Vlorë 50-vjeçari i dënuar në Itali për shfrytëzim prostitucioni

më 7.2018 - Java News

Një 50-vjeçar është vënë në pranga nga policia në Vlorë pasi rezulton i dënuar në Itali për ”Shfrytëzim prostitucioni”, ”Trafikimi narkotikëve” dhe ”Pjesëmarrje në grup të strukturuar kriminal”. Personi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK