http://kariera.mk

Koncesioni/ Aeroportit të Kukësit do t’i zgjerohet pista, terminali dhe… do ketë pikë karburanti për avionët

më 7.2018 - Mapo

Brenda viti Qarku i Kukësit mund të bëhet me dy koncesione në fushën e transporteve. Pas mirëmbajtjes së Rrugës së Kombit, do te jetë vënia në operim e aeroportit të Kukësit, e cila pritet të transferohet...

Aeroporti i ri i Kukësit/ Zgjerohet pista, terminali dhe pikë karburanti për avionët

më 7.2018 - Gazeta Express

Brenda viti Qarku i Kukësit mund të bëhet me dy koncesione në fushën e transporteve. Pas mirëmbajtjes së Rrugës së Kombit, do te jetë vënia në operim e aeroportit të Kukësit, e cila pritet të transferohet...

DETAJE/ Aeroporti i Kukësit, qeveria miraton bonusin 6,8 milionë euro

më 7.2018 - Lexo

Brenda viti Qarku i Kukësit mund të bëhet me dy koncesione në fushën e transporteve. Pas mirëmbajtjes së Rrugës së Kombit, do te jetë vënia në operim e aeroportit të Kukësit, e cila pritet të transferohet...

Investim 6.8 mln euro në aeroportin e Kukësit, detaje nga projekti

më 7.2018 - Java News

Brenda viti Qarku i Kukësit mund të bëhet me dy koncesione në fushën e transporteve. Pas mirëmbajtjes së Rrugës së Kombit, do te jetë vënia në operim e aeroportit të Kukësit, e cila pritet të transferohet...

Aeroporti i Kukësit, zgjerim i pistës, terminalit dhe pikë karburanti për avionët

më 7.2018 - Gazeta Shqip

Brenda viti Qarku i Kukësit mund të bëhet me dy koncesione në fushën e transporteve. Pas mirëmbajtjes së Rrugës së Kombit, do te jetë vënia në operim e aeroportit të Kukësit, e cila pritet të transferohet...

Aeroporti i Kukësit me koncesion, 6.7 milionë euro investime

më 7.2018 - Vizion Plus

Tenderi për dhënien me koncesion të aeroportit të Kukësit pritet të hapet brenda këtij viti. Burime nga Ministria e Infrastrukturës bëjnë të ditur se propozimi i bërë nga konsorciumi shqiptar i përbërë...

Zgjerohet pista e aeroportit të Kukësit

më 7.2018 - Insajderi

Brenda viti Qarku i Kukësit mund të bëhet me dy koncesione në fushën e transporteve. Pas mirëmbajtjes së Rrugës së Kombit, do te jetë vënia në operim e aeroportit të Kukësit, e cila pritet të transferohet...

Koncesionari i Rrugës së Kombit do të marrë me koncesion edhe Aeroportin e Kukësit

më 7.2018 - Koha.net

Koncesionari i Rrugës së Kombit pritet që të marrë me koncesion edhe Aeroportin e Kukësit. Këshilli i Ministrave i Republikës së Shqipërisë ka vendosur të mërkurën që t’i jepen 8 pikë bonus bashkimit të...

Koncesionari i Rrugës së Kombit do të marrë me koncesion edhe Aeroportin e Kukësit

më 7.2018 - Infokusi

Koncesionari i Rrugës së Kombit pritet që të marrë me koncesion edhe Aeroportin e Kukësit. Këshilli i Ministrave i Republikës së Shqipërisë ka vendosur të mërkurën që t’i jepen 8 pikë bonus bashkimit të...

Kastrati merr edhe Aeroportin e Kukësit (Vendimi)

më 7.2018 - Respublica

Ka rënë në vesh të shurdhërt kërkesa e FMN-së që qeveria të ndalojë praktikën e konçesioneve të pakërkuara. Me një vendim të Këshillit të ministrave këtë të mërkurë u vendos ti jepet 8 pikë bonus bashkimit...

Aeroporti i Kukësit jepet me koncesion

më 7.2018 - Illyria

Tiranë, 11 korrik 2018 – Qeveria e Shqipërisë e miratoi bonusin për dhënien me koncesion të Aeroportit të Kukësit. Këshilli i Ministrave ka miratuar sot (11 korrik) edhe bonusin 8% në procedurën e përzgjedhjes...

Aeroporti i Kukësit jepet me koncesion

më 7.2018 - Koha.net

Këshilli i Ministrave miratoi bonusin për dhënien e aeroportit të Kukësit me koncesion. Ende pa u vënë në punë, aeroportit të Kukësit do t’i duhen investime të reja. Shkurret kanë mbërritur gati në pistën...

Vendimi i Qeverisë/ Aeroporti i Kukësit jepet me koncesion

më 7.2018 - Vizion Plus

Këshilli i Ministrave miratoi bonusin për dhënien e aeroportit të Kukësit me koncesion. Në vendimin e kësaj të mërkure KM, vendosi ti japë 8 pikë bonus bashkimit të shoqërive “Kastrati” sh.a dhe T.M.D...

Zyrtarizohet vendimi, tani edhe aeroporti i Kukësit jepet me koncesion

më 7.2018 - Mapo

Këshilli i Ministrave ka miratuar sot vendimin për dhënien me koncesion të rehabilitimit dhe operimit të aeroportit të Kukësit. Qeveria ka miratuar edhe bonusin 8% në procedurën e përzgjedhjes për konsorciumin...

Aeroporti jepet me koncesion

më 7.2018 - Albeu

Këshilli i Ministrave miratoi bonusin për dhënien e aeroportit të Kukësit me koncesion . Ende pa u vënë në punë, aeroportit të Kukësit do t’i duhen investime të reja. Shkurret kanë mbërritur gati në pistën...

Qeveria: Aeroporti i Kukësit do të jepet me koncesion. Kush ka paraqitur propozimin

më 7.2018 - BalkanWeb

TIRANE – Aeroporti i Kukësit do të jepet me koncesion. Këshilli i Ministrave ka miratuar sot vendimin për bonusin për dhënien e aeroportit me koncesion. Mësohet se bashkimi i shoqërive ‘Kastrati’ sh.a....

Aeroporti i Kukësit jepet me koncesion

më 7.2018 - Lajmi.net

Këshilli i Ministrave miratoi bonusin për dhënien e aeroportit të Kukësit me koncesion. Ende pa u vënë në punë, aeroportit të Kukësit do t’i duhen investime të reja. Shkurret kanë mbërritur gati në pistën...

VENDIMI: Qeveria do të japë me koncesion aeroportin e Kukësit

më 7.2018 - Gazeta Tema

Qeveria pritet të japë me  koncesion aeroportin e Kukësit. Ajo ka marrë një ofertë të pa kërkuar për ndërtimin e Aeroportit të Kukësit. Në vendimin e sotëm të Këshillit të ministrave u vendos t’i jepet...

Aeroporti i Kukësit jepet me koncension, në vjeshtë mund të nisin fluturimet

më 7.2018 - Gazeta Shqip

Këshilli i Ministrave ka miratuar sot bonusin për dhënien e aeroportit të Kukësit me koncesion. Sipas vendimit të sotëm të Këshillit të Ministrave do tu jepen 8 pikë bonus bashkimit të shoqërive “Kastrati”...

Aeroporti i Kukësit drejt dhënies me koncesion me Vendim të Qeverisë

më 7.2018 - Sot News

Qeveria ka marrë një ofertë të pa kërkuar për ndërtimin e Aeroportit të Kukësit. Në vendimin e sotëm të Këshillit të ministrave u vendos ti jepet 8 pikë bonus bashkimit të shoqërive “Kastrati”, sh.a. &...

Qeveria Rama jep me PPP aeroportin e Kukësit

më 7.2018 - Gazeta Express

Qeveria ka vendosur që të japë këtë të mërkurë më koncension aeroportin e Kukësit. Vendimi është firmosur në mbledhjen e këshillit të ministrave edhe pse gjysma e qeverisë ka ikur drejt Samitit të Londrës...

Qeveria merr vendimin, aeroporti i Kukësit jepet me koncesion

më 7.2018 - Mapo

Këshilli i Ministrave ka miratuar sot vendimin për dhënien me koncesion të rehabilitimit dhe operimit të aeroportit të Kukësit. Qeveria ka miratuar edhe bonusin 8% në procedurën e përzgjedhjes për konsorciumin...

Koncesion për aeroportin e Kukësit, miratohet bonusi për kompanitë

më 7.2018 - Java News

Aeroporti i Kukësit së shpejti pritet të vihet në punë. Në mbeldhjen e fundit, Këshilli i Ministrave ka miratuar dhënien e bonusit prej 8% të piikëve për bashkimin e kompanive “Kastrati”, sh.a. & “T.M.D...

VENDIMI/ Qeveria: Aeroporti i Kukësit do të jepet me koncesion

më 7.2018 - Lexo

Qeveria ka marrë një ofertës të pa kërkuar për ndërtimin e Aeroportit të Kukësit. Në vendimin e sotëm të Këshillit të ministrave u vendos që qeveria ti japë 8 pikë bonus bashkimit të shoqërive “Kastrati”,...

Aeroporti i Kukësit jepet me koncesion

më 7.2018 - Insajderi

Këshilli i Ministrave miratoi bonusin për dhënien e aeroportit të Kukësit me koncesion. Ende pa u vënë në punë, aeroportit të Kukësit do t’i duhen investime të reja. Shkurret kanë mbërritur gati në pistën...

Aeroporti i Kukësit së shpejti funksional, miratohet bonusi për kompaninë projektuese

më 7.2018 - Java News

Aeroporti i Kukësit së shpejti pritet të vihet në punë. Në mbeldhjen e fundit, këshilli i Ministrave ka miratuar dhënien e bonusit prej 8 % të piikëve për bashkimin e kompanive “Kastrati”, sh.a. & “T.M.D...

Kastrati merr edhe Aeroportin e Kukësit (Vendimi)

më 7.2018 - Respublica

Aeroporti i Kukësit Ka rënë në vesh të shurdhërt kërkesa e FMN-së që qeveria të ndalojë praktikën e konçesioneve të pakërkuara. Me një vendim të Këshillit të ministrave këtë të mërkurë u vendos ti jepet...

Pas rrugës së Kombit, Kastrati merr konçensionin edhe të aeroportit të Kukësit

më 7.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags aeroporti koncension kukes Qeveria ka marrë një ofertës të pa kërkuar për ndërtimin e Aeroportit të Kukësit. Në vendimin e sotëm të Këshillit të ministrave u vendos që qeveria ti japë 8...

Aeroporti “Adem Jashari” është i pasigurt, Limak po fsheh mashtrimet

më 7.2018 - Insajderi

Presidenti Hashim Thaçi ishte në mesin e disa prej liderëve të Ballkanit dhe botës në ceremoninë zyrtare të mikut të tij Rexhep Taip Erdogan, i cili fitoi zgjedhjet për president në Turqi. Derisa ka pasur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK