http://kariera.mk

Shfrytëzonte pikën e llotos për të shitur kokainë, pranga biznesmenit në Kavajë (EMRI)

më 7.2018 - BalkanWeb

KAVAJE – Një pronar i një pike llotoje në Kavajë është arrestuar nga policia për “Prodhim dhe shitje lëndësh narkotike” dhe “Organizim i lotarive të palejuara”. Sekuestrohet lëndë narkotike e dyshuar e...

Arrestohet pronari i lotos, i "qëraste" klientët me kokainë dhe armë

më 7.2018 - Gazeta Express

Një 31-vjeçar, pronar i një pike lotoje në Kavajë, u arrestua nga policia pasi në biznesin e tij zhvillohej veprimtari e paligjshme. Në sajë të operacionit policor të koduar “Basti i  Fundit”, u arrestua...

“Basti i fundit”, shiste drogë në pikën e lotos, arrestohet 31-vjeçari

më 7.2018 - Gazeta Shqip

Policia ka vënë në pranga pronarin e një pike bastesh në Kavajë, i cili akuzohet për “Prodhim dhe shitje lëndësh narkotike” dhe “Organizim i lotarive të palejuara”. Sipas policisë, operacioni i koduar...

Baste të paligjshme dhe kokainë: Arrestohet në flagrancë kavajasi

më 7.2018 - Mapo

Policia e Kavajës vuri në pranga shtetasin Erti Kadiu. 31-vjeçari akuzohet për organizim bastesh të paligjshme dhe shitje të lëndeve narkotike. I arrestuari, Erti Kadiu kishte në pronësi një lokal bastesh...

“Basti i fundit”, shiste drogë në pikën e lotos, arrestohet 31-vjeçari

më 7.2018 - Gazeta Shqip

Policia ka vënë në pranga pronarin e një pike bastesh në Kavajë, i cili akuzohet për “Prodhim dhe shitje lëndësh narkotike” dhe “Organizim i lotarive të palejuara”. Sipas policisë, operacioni i koduar...

Baste dhe drogë, arrestohet pronari i një pike lotoje në Kavajë

më 7.2018 - Mapo

Policia ka finalizuar me sukses operacionin “Basti i Fundit” në Kavajë, duke vënë në pranga pronarin e një pike bastesh pasi akuzohet për “Prodhim dhe shitje lëndësh narkotike” dhe “Organizim i lotarive...

Përdorte lloton për baste të paligjshme e shitje kokaine, pranga kavajasit

më 7.2018 - Vizion Plus

Policia e Kavajës vuri në pranga shtetasin Erti Kadiu. 31 vjecari akuzohet për organizim bastes të paligjshme dhe shitje të lëndeve narkotike. I arrestuari, Erti Kadiu kishte në pronësi një lokal bastes...

I gjendet kokainë, arrestohet pronari i një llotoje në Kavajë

më 7.2018 - Albeu

Policia ka vënë në pranga pronarin e një pikëje llotoje në Kavajë. Policia bën me dije se shtetasi në fjalë akuzohet për prodhim dhe shitje lëndësh narkotike si dhe organizim i lotarive të paligjshme....

Arrestohet biznesmeni në Kavajë/ Shfrytëzonte pikën e llotos për të shitur kokainë

më 7.2018 - Sot News

Një pronar i një pike llotoje në Kavajë është arrestuar nga policia për “Prodhim dhe shitje lëndësh narkotike” dhe “Organizim i lotarive të palejuara”. Sekuestrohet lëndë narkotike e dyshuar e llojit kokainë,...

Shpërndante kokainë në lokal, “Basti i fundit” prangos pronarin e loto sportit

më 7.2018 - NOA

“Basti i fundit” u kodua një operacion i policisë së Kavajës, ku pronari i një loto sporti u arrestua, pasi në ambientet e biznesit të tij shitej kokainë. Operacioni u zhvillua mbrëmjen e djeshme, e mërkurë,...

VIDEO/ Shiste kokainë në pikën e llotos, arrestohet pronari në Kavajë

më 7.2018 - Lexo

Ditën e sotme është arrestuar në flagrancë pronari i një pike llotoje. Policia e Kavajës bëri të mundur kapjen dhe arrestimin e: Erti Kadiu, 31 vjeç, banues në Kavajë (pronar i një pike lotoje). Ky person...

Kokainë, bixhoz e fishekë, arrestohet pronari i një pike bastesh në Kavajë

më 7.2018 - Java News

“Basti i Fundit”  ka çuar në pranga pronarin e një pike bastesh në Kavajë, pasi akuzohet për “Prodhim dhe shitje lëndësh narkotike” dhe “Organizim i lotarive të palejuara”. Policia njofton se në pranga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK