http://kariera.mk

Gjykata e Krimeve të Rënda dënon me 3 vite burg ish-nëndrejtorin e Burgjeve Iliaz Labin

më 7.2018 - BalkanWeb

TIRANË- Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë sot vendimin për ish-zëvendës drejtorin e burgjeve, Iliaz Labin duke e dënuar me 3 vite burg. Labi akuzohet për korrupsion me tenderët e ushqimeve në burgje....

Dënohet ish-nëndrejtori i Burgjeve, akuzohet për korrupsion

më 7.2018 - NOA

Është dënuar me tre vite burg ish-nën drejtori i Burgjeve, Iljaz Labi. Vendimi është marrë nga Gjykata e Krimeve të Rënda, ndërsa mbi të rëndon akuza për korrupsion me tenderat e ushqimeve në burgje. Në...

Abuzoi me tenderët e ushqimeve në burgje, dënohet Iljaz Labi

më 7.2018 - Gazeta Express

Gjykata e Krimeve të Rënda dha vendimin për ish-zëvendësdrejtorin e burgjeve Iljaz Labin, i cili akuzohet për korrupsion me tenderët e ushqimeve në burgje, duke e dënuar me 3 vite burg. Po kështu Labit...

Krimet e Rënda dënojnë me 3 vite burg ish-zëvendës drejtorin e burgjeve

më 7.2018 - Albeu

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar me 3 vite burg ish-zëvendës drejtorin e burgjeve, Iliaz Labin. Ai akuzohet për korrupsion me tenderët e ushqimeve në burgje. Veç burgut, Labit i hiqet për 5 vite e...

Korrupsioni, ish-zv.drejtori i Burgjeve dënohet me 3 vjet burg

më 7.2018 - Gazeta Shqip

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar me 3 vjet burg ish-nëndrejtorin e drejtorisë së burgjeve Iljaz Labi, me akuzën e korrupsionit me tenderët e burgjeve. Po ashtu, Krimet e Rënda kanë dënuar ish-zyrtarin...

Gjykata e Krimeve të Rënda dënon me 3 vite burg ish-nëndrejtorin e Burgjeve, Iliaz Labin

më 7.2018 - Sot News

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë sot vendimin për ish-zëvendës drejtorin e burgjeve, Iliaz Labin duke e dënuar me 3 vite burg.Labi akuzohet për korrupsion me tenderët e ushqimeve në burgje. Po kështu...

Akuzohet për korrupsion, 3 vite burg për ish-zv.drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve

më 7.2018 - Lexo

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë vendimin ndaj ish-zv.drejtorit të Përgjithshëm të Burgjeve Iljaz Labi, i cili ishte nën hetim për korrupsion. Labi është dënuar me 3 vite burg për abuzime me tenderat...

Akuzohet për korrupsion, 3 vite burg për ish-zv.drejtorit të Përgjithshëm të Burgjeve

më 7.2018 - Lexo

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë vendimin ndaj ish-zv.drejtorit të Përgjithshëm të Burgjeve Iljaz Labi, i cili ishte nën hetim për korrupsion. Labi është dënuar me 3 vite burg për abuzime me tenderat...

Korrupsion me tenderat, 3 vite burg ish-zv.drejtorit të Përgjithshëm të Burgjeve

më 7.2018 - Java News

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë vendimin ndaj ish-zv.drejtorit të Përgjithshëm të Burgjeve Iljaz Labi, i cili ishte nën hetim për korrupsion. Labi ëhstë dënuar me 3 vite burg për abuzime me tenderat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK