http://kariera.mk

Filmi “Nëntor i ftohtë” i Ismet Sijarinës premierë botërore në San Sebastian

para 7 muajve - Koha.net

Premiera botërore për filmin artistik të regjisorit Ismet Sijarinës "Nëntor i ftohtë" do të mbahet në edicionin e 66-të të Festivalit ndërkombëtar të filmit të San Sebastianit. Ky është filmi i parë nga...

“Nëntori i ftohtë” premier në festivalin ndërkombëtar të filmit

para 7 muajve - Insajderi

Trembëdhjetë regjisor nga e mbarë bota duke përshirë edhe Kosovën do të garojnë për Çmimin “Kutxabank – Neë Directors”. Drejtori i Festivalit “San Sebastian”, Jose Luis Rebordinos dhe drejtori i Kutxabank...

“Nëntor i Ftohtë” premierë botërore në San Sebastian

para 7 muajve - RTV 21

Filmi i parë nga Kosova në Festivalin Ndërkombëtar të San Sebastianit Premiera botërore për filmin artistik të regjisorit, Ismet Sijarinës “Nëntor i Ftohtë” do të mbahet në edicionin e 66-të të Festivalit...

Filmi “Nëntor i Ftohtë” i Ismet Sijarinës premierë botërore në San Sebastian

para 7 muajve - Ekonomia Online

Premiera botërore për filmin artistik të regjisorit Ismet Sijarinës “Nëntor i Ftohtë” do të mbahet në edicionin e 66-të të Festivalit Ndërkombëtar të Filmit të San Sebastianit. Ky është filmi i parë nga...

Filmi “Nëntor i Ftohtë” i Ismet Sijarinës premierë botërore në San Sebastian

para 7 muajve - Sovrani

Premiera botërore për filmin artistik të regjisorit Ismet Sijarina “Nëntor i Ftohtë” do të mbahet në edicionin e 66-të të Festivalit Ndërkombëtar të Filmit të San Sebastianit. Ky është filmi i parë nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK