http://kariera.mk

POROJ, POLICIA KA GJETUR MINAHEDHËS NË NJË FUSHË

para 7 muajve - TV21

Policia në një fushë në fshatin Poroj të Tetovës ka gjetur minahedhës të kalibrit 60 milimetra me 18 granata dhe hedhës dore RPG-7 me 5 raketa të cilat ishin të vendosura në gjashtë thasë. Nga Ministria...

Policia gjeti minahedhës në një fushë në Poroj të Tetovës

para 7 muajve - Ina

Policia në një fushë në fshatin Poroj të Tetovës ka gjetur minahedhës të kalibrit 60 milimetra me 18 granata dhe hedhës dore RPG-7 me 5 raketa të cilat ishin të vendosura në gjashtë thasë. Nga Ministria...

Në Poroj të Tetovës policia gjen minahedhës

para 7 muajve - InfoShqip

Policia në një fushë në fshatin Poroj të Tetovës ka gjetur minahedhës të kalibrit 60 milimetra me 18 granata dhe hedhës dore RPG-7 me 5 raketa të cilat ishin të vendosura në gjashtë thasë. Nga Ministria...

Policia e Tetovës gjen gjashtë thasë me granata dhe raketa në një fushë në Poroj

para 7 muajve - Tetova Sot

M ë datë 12.07.2018 rrethë gjysëm ore pasë mesnatës, pjestarë të policisë nga Sektori për punë të brendëshme Tetovë, kanë kryer kontroll në një arrë të mbjellur me misër, në atarin e fshatit Poroj të Tetovës,...

Policia e Tetovës gjen gjashtë thasë me granata dhe raketa në një fushë në Poroj

para 7 muajve - Fakti Ditor

Më datë 12.07.2018 rrethë gjysëm ore pasë mesnatës, pjestarë të policisë nga Sektori për punë të brendëshme Tetovë, kanë kryer kontroll në një arrë të mbjellur me misër, në atarin e fshatit Poroj të Tetovës,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK