http://kariera.mk

7 VJET E GJYSMË BURG PËR GJYSHIN E TAMARËS, GJYKATA: A ËSHTË PARIMI “SY PËR SY” DREJTËSIA QË DUAM?

më 7.2018 - TV21

Ljupço Stojanovski, gjyshi i Tamarës së vogël nga Velesi, e cila ka ndërruar jetë në vitin 2015, duke pritur për operacion jashtë vendit, është shpallur fajtor dhe është dënuar me burg prej 7 vjet e gjysmë...

Rasti “Tamara”, 7 vjet e gjysmë burg për gjyshin e vogëlushes

më 7.2018 - Alsat-M

Gjyshi i Tamarës, Lupço Stojanovski është dënuar me shtatë vite e gjysmë për tentivën për vrasje të ish ministrit të shëndetësisë, Nikolla Todorov. Gjykatësja Sofija Laliliq në arsyetimin e akuzës, mes...

7 vite e 6 muaj dënim me burg për gjyshin e Tamarës

më 7.2018 - Zhurnal

7 vite e 6 muaj dënim me burg për gjyshin e Tamarës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Tentoi ta vret ministrin Todorov, gjyshi i Tamarës dënohet me shtatë vjet e gjysmë burg

më 7.2018 - Portalb

Gjyshi i Tamarës së vogël, Lupço Stojanovski, sot është dënuar me shtatë vjet e gjysmë burg për tentim vrasje të ish ministrit të Shëndetësisë, Nikolla Todorov , njofton Portalb.mk . Ndryshe, paraprakisht...

Gjyshi i Tamarës dënohet me 7.5 vite burg për tentim-vrasjen ndaj Nikolla Todorovit

më 7.2018 - Telegrafi

Gjashtë vite e gjysmë burg është dënimi që sot ka marrë Ljupço Stojanovski, gjyshi i Tmarës së vogël nga Velesi, për tentim-vrasjen ndaj ish-ministrit të Shëndetësisë, Nikolla Todorov. Stojanovski më 1...

Jepet vendimi, sa vite burg mori gjyshi i Tamarës nga Velesi

më 7.2018 - Albeu

Gjashtë vite e gjysmë burg është dënimi që sot ka marrë Ljupço Stojanovski , gjyshi i Tmarës së vogël nga Velesi, për tentim-vrasjen ndaj ish-ministrit të Shëndetësisë, Nikolla Todorov. Stojanovski më...

DËNOHET GJYSHI I TAMARËS PËR TENTIM-VRASJEN NDAJ NIKOLLA TODOROVIT

më 7.2018 - TV21

Stojanovski më 1 qershor të vitit të kaluar gjuajti me armë në drejtim të Nikolla Todorovit, me arsyetimin se ai ka qenë shkaktarë për vdekjen e mbesës së tij Tamara, e cila ndërroi jetë duke pritur të...

7 vjet e gjysmë burg për gjyshin e Tamarës

më 7.2018 - Medial

Gjykatësja Sofija Llalliçiq i shqiptoi 7 vite e gjysmë burg gjyshit të Tamarës i cili pas vdekjes së mbesës së tij, pasi Ministria e Shëndetësisë nuk i kishte miratuar mjekimin jashtë vendit, kishte tentuar...

RASTI “TAMARA”: SHTATË VJET E GJASHTË MUAJ PËR GJYSHIN E TAMARËS

më 7.2018 - Klan Macedonia

Për vdekjen e Tamarës 12 të akuzuar Shtatë vite e gjashtë muaj burg u dënua gjyshi i Tamarës, Lupço Stojanoski për tentim për vrasje të ish-ministrit të Shëndetësisë Nikolla Todorov. Gjykatësja Sofija...

Gjyshi i Tamarës, shtatë vite e gjysmë burg për tentim-vrasje

më 7.2018 - MRT

Gjyshi i Tamarës së vogël, Lupço Stojanovski, është dënuar me shtatë vjet e gjysmë burg për tentim-vrasje ndaj ish ministrit të shëndetësisë, Nikolla Todorov.... Gjykatësja, Sofija Llalliçiq, e shqiptoi...

Dënohet me 7.5 vite burg gjyshi i Tamarës së ndjerë

më 7.2018 - Shenja

7 vite e gjysmë burg për gjyshin 61 vjeçar të Tamaras i cili akuzohej për tentim vrasje të ish ministrit të Shëndetësisë Nikolla Todorov. Kjo pasi 61 vjeçari e akuzonte atë për vdekjen e mbesës të cilës...

7 vjet e gjysmë burg për gjyshin e Tamarës që tentoi ta vrasë Todorovin

më 7.2018 - Shenja

Gjykatësja Sofija Llalliçiq i shqiptoi 7 vite e gjysmë burg gjyshit të Tamarës i cili pas vdekjes së mbesës së tij, pasi Ministria e Shëndetësisë nuk i kishte miratuar mjekimin jashtë vendit, kishte tentuar...

7 vjet e gjysmë burg për gjyshin e Tamarës që tentoi a vrasë Todorovin

më 7.2018 - Tetova Sot

Gjykatësja Sofija Llalliçiq i shqiptoi 7 vite e gjysmë burg gjyshit të Tamarës i cili pas vdekjes së mbesës së tij, pasi Ministria e Shëndetësisë nuk i kishte miratuar mjekimin jashtë vendit, kishte tentuar...

7 vjet e gjysmë burg për gjyshin e Tamarës që tentoi a vrasë Todorovin

më 7.2018 - Republika

Gjykatësja Sofija Llalliçiq i shqiptoi 7 vite e gjysmë burg gjyshit të Tamarës i cili pas vdekjes së mbesës së tij, pasi Ministria e Shëndetësisë nuk i kishte miratuar mjekimin jashtë vendit, kishte tentuar...

Gjyshi i Tamarës dënohet me 7.5 vite burg për tentim-vrasjen ndaj Nikolla Todorovit

më 7.2018 - Nezavisen

Gjashtë vite e gjysmë burg është dënimi që sot ka marrë Ljupço Stojanovski, gjyshi i Tmarës së vogël nga Velesi, për tentim-vrasjen ndaj ish-ministrit të Shëndetësisë, Nikolla Todorov. Stojanovski më 1...

Gjyshi i Tamarës, shtatë vite e gjysmë burg për tentim-vrasje

më 7.2018 - Fakti Ditor

Gjyshi i Tamarës së vogël, Lupço Stojanovski, është dënuar me shtatë vjet e gjysmë burg për tentim-vrasje ndaj ish ministrit të shëndetësisë, Nikolla Todorov…. Gjykatësja, Sofija Llalliçiq, e shqiptoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK