http://kariera.mk

Miliarderi iranian me fjalë të mira për Morena Tarakun edhe pas ndarjes

para 7 muajve - Zhurnal

Miliarderi iranian me fjalë të mira për Morena Tarakun edhe pas ndarjes "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Miliarderi iranian me fjalë të mira për Morena Tarakun edhe pas ndarjes

para 7 muajve - Telegrafi

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku këto javë ka qenë pa diskutim një ndër personazhet më të përfolura në media. Ajo u përfol për një lidhje me miliarderin iranian Sasha Sobhani, gjersa vetëm...

Ja çfarë thotë miliarderi iranian pas ndarjes me Morenën

para 7 muajve - Standard

Morena Tarakun dhe Sasha Sabhanin duket se i kanë marrë mësysh. Ata dukeshin tejet të lumtur deri në momentin, kur lidhja e tyre u bë publike dhe më pas përnjëherë u ‘shkatërrua’. Por duket se do të duhet...

Miliarderi iranian flet për Morenën për herë të parë pas ndarjes

para 7 muajve - Tetova Sot

Morena Tarakun dhe Sasha Sabhanin duket se i kanë marrë mësysh. Ata dukeshin tejet të lumtur deri në momentin, kur lidhja e tyre u bë publike dhe më pas përnjëherë u ‘shkatërrua’. Por duket se do të duhet...

Reagimi i miliarderit iranian për Morena Tarakun

para 7 muajve - Insajderi

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku këto javë ka qenë pa diskutim një ndër personazhet më të përfolura në media. Ajo u përfol për një lidhje me miliarderin iranian Sasha Sobhani, gjersa vetëm...

Miliarderi iranian pas ndarjes, flet për herë të parë për Morenën

para 7 muajve - Lajmi.net

Morena Tarakun dhe Sasha Sabhanin duket se i ka zënë mësyshi. Ata dukeshin tejet të lumtur deri në momentin kur lidhja e tyre u bë publike dhe më pas përnjëherë u ‘shkatërrua’, shkruan lajmi.net Por duket...

Ish i dashuri i Morenës tregon kur do ta vizitojë Shqipërinë

para 7 muajve - Ina

“Instagrami” me opsionin e tij të ri ka bërë që të vërshohet nga pyetjet e fansave për personazhet publik, e jo vetëm. Pyetjet këtë herë i janë adresuar ish të dashurit të Morena Tarakut, Sasha Sobhani....

Publikohet video e miliarderit iranian duke thënë shqip ‘Të dua’

para 7 muajve - Lajmi.net

Pas lidhjes që pati me Morena Tarakun, miliarderi iranian, Sasha Sobhani ka filluar të bëhet i njohur në vendet shqipfolëse. Madje ishte njër vajzë shqiptare ajo e cila ia ka shprehur dashurinë nëpërmjet...

Ky është reagimi i miliarderit iranian kur e pyesin për ndarjen nga Morena

para 7 muajve - Prive

U ndanë dhe nuk u bashkuan më. Sasha Sobhani ish i dashuri i Morena Tarakut, u pyet nga një fans se cila është arsyeja e ndarjes nga këngëtarja/modelja. Ai nuk pati një përgjigje të saktë përveç një emoji....

Ish i dashuri i Morenës tregon kur do ta vizitojë Shqipërinë

para 7 muajve - Lexo

“Instagrami” me opsionin e tij të ri ka bërë që të vërshohet nga pyetjet e fansave për personazhet publik, e jo vetëm. Pyetjet këtë herë i janë adresuar ish të dashurit të Morena Tarakut, Sasha Sobhani....

Ish i dashuri i Morenës tregon kur do ta vizitojë Shqipërinë

para 7 muajve - Gazeta Express

“Instagrami” me opsionin e tij të ri ka bërë që të vërshohet nga pyetjet e fansave për personazhet publik, e jo vetëm. Pyetjet këtë herë i janë adresuar ish të dashurit të Morena Tarakut, Sasha Sobhani....

Ish i dashuri i Morenës tregon kur do ta vizitojë Shqipërinë

para 7 muajve - Bota Press

“Instagrami” me opsionin e tij të ri ka bërë që të vërshohet nga pyetjet e fansave për personazhet publik, e jo vetëm. Pyetjet këtë herë i janë adresuar ish të dashurit të Morena Tarakut, Sasha Sobhani....

Besojeni ose jo, kaq vite ka ish i dashuri i Morena Tarakut

para 7 muajve - Lajmi.net

Lidhja dhe ndarja e modeles Morena Taraku bëri bujë në të gjithë mediat. Sasha Sobhani muaj më parë u zbulua se është i dashuri i modeles dhe këngëtares Taraku të cilët kishin bërë edhe tatuazh emrin e...

E dini profesionin e dytë të Morena Tarakut? Do të habiteni

para 7 muajve - Lajmi.net

Morena Taraku vazhdon të jetë në qendër të mediave. Modelja dhe këngëtarja e njohur, është tejet aktive në rrjete sociale e cila publikon imazhe dhe video të llojllojshme, shkruan lajmi net. E pyetur nga...

Ish i dashuri i Morenës tregon kur do ta vizitojë Shqipërinë

para 7 muajve - Periskopi

“Instagrami” me opsionin e tij të ri ka bërë që të vërshohet nga pyetjet e fansave për personazhet publik, e jo vetëm. Pyetjet këtë herë i janë adresuar ish të dashurit të Morena Tarakut, Sasha Sobhani....

Morena tregon se pse zgjodhi Turqinë për të jetuar

para 7 muajve - Tetova Sot

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku tash e një kohë po jeton larg Kosovës, në Stamboll të Turqisë, ku ka krijuar një jetë të re. Morena u pyet nga fansat e saj në Instagram se përse...

Kaq vjet i ka ish-i dashuri miliarder i Morena Tarakut

para 7 muajve - Gazeta Express

Lidhja-ndarja e Morena Tarakut me miliarderin nga Irani, Sasha Sobhani, ka qenë për disa javë në ballinat e mediave rozë. Ish-çifti jetojnë në të njëjtin shtet, Turqi, por i kanë ndarë rrugët para pak...

Kaq vjet i ka ish-i dashuri miliarder i Morena Tarakut

para 7 muajve - Gazeta Express

Lidhja-ndarja e Morena Tarakut me miliarderin nga Irani, Sasha Sobhani, ka qenë për disa javë në ballinat e mediave rozë. Ish-çifti jetojnë në të njëjtin shtet, Turqi, por i kanë ndarë rrugët para pak...

Mashkulli ideal i Morena Tarakut pas ndarjes nga miliarderi iranian, këngëtarja befason me përgjigje

para 7 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja Morena Taraku kohët e fundit është përfolur në media për lidhjen dhe ndarjen e befasishme të saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani. Në momentin që ajo e bëri publike lidhjen e saj dhe na...

Nuk do ta besoni sa vjeçar është ish i dashuri i Morena Tarakut

para 7 muajve - Prive

Lidhja-ndarja e Morena Tarakut me miliarderin nga Irani, Sasha Sobhani, ka qenë për disa javë në ballinat e mediave rozë. Ish-çifti jetojnë në të njëjtin shtet, Turqi, por i kanë ndarë rrugët para pak...

A janë ndarë përfundimisht, e tregon më në fund miliarderi i Morenës

para 7 muajve - OraInfo

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë. Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk...

Si është mashkulli ideal i Morena Tarakut pas ndarjes nga iraniani- këngëtarja befason me përgjigje

para 7 muajve - Ina

Këngëtarja Morena Taraku kohët e fundit është përfolur në media për lidhjen dhe ndarjen e befasishme të saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani. Në momentin që ajo e bëri publike lidhjen e saj dhe na...

Mashkulli ideal i Morena Tarakut pas ndarjes nga miliarderi iranian, këngëtarja befason me përgjigje

para 7 muajve - Periskopi

Këngëtarja Morena Taraku kohët e fundit është përfolur në media për lidhjen dhe ndarjen e befasishme të saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani. Në momentin që ajo e bëri publike lidhjen e saj dhe na...

Nuk do ta besoni sa vjeçar është ish i dashuri i Morena Tarakut

para 7 muajve - Periskopi

Lidhja-ndarja e Morena Tarakut me miliarderin nga Irani, Sasha Sobhani, ka qenë për disa javë në ballinat e mediave rozë. Ish-çifti jetojnë në të njëjtin shtet, Turqi, por i kanë ndarë rrugët para pak...

Si është mashkulli ideal i Morena Tarakut pas ndarjes nga iraniani- këngëtarja befason me përgjigje

para 7 muajve - Gazeta Express

​Këngëtarja Morena Taraku kohët e fundit është përfolur në media për lidhjen dhe ndarjen e befasishme të saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani. Në momentin që ajo e bëri publike lidhjen e saj dhe na...

A janë ndarë përfundimisht, e tregon më në fund miliarderi i Morenës

para 7 muajve - Sovrani

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë. Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk...

Si është mashkulli ideal i Morena Tarakut pas ndarjes nga iraniani- këngëtarja befason me përgjigje

para 7 muajve - Infokusi

Këngëtarja Morena Taraku kohët e fundit është përfolur në media për lidhjen dhe ndarjen e befasishme të saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani. Në momentin që ajo e bëri publike lidhjen e saj dhe na...

Mashkulli ideal për mua? Morena befason me përgjigjen

para 7 muajve - Sovrani

Këngëtarja Morena Taraku kohët e fundit është përfolur në media për lidhjen dhe ndarjen e befasishme të saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani. Në momentin që ajo e bëri publike lidhjen e saj dhe na...

A është miliarderi iranin arsyeja pse Morena u zhvendos në Turqi?- Ja çka thotë

para 7 muajve - OraInfo

Edhe modelja e njohur, Morena Taraku u është përgjigjur shumë pyetjeve në Instagram. Disa prej fansave u ka interesuar nëse ajo di Turqisht dhe se arsyen se përse e ka zgjedhur pikërisht këtë vend për...

“Kosova është Serbi”, Morena Taraku ia tregon vendin komentuesit serb

para 7 muajve - Republika

Morena Taraku është përfolur shumë javët e fundit për ndarjen nga miliarderi iranian, Sasha Sobhani, shkruan GazetaBlic. Lidhje kjo që edhe pse në fillim çifti u shfaqen tejet të dashuruar, ku dhe bënë...

Morena tregon se pse zgjodhi Turqinë për të jetuar

para 7 muajve - RTV 21

Morenës po i pëlqen shumë Turqia Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku tash e një kohë po jeton larg Kosovës, në Stamboll të Turqisë, ku ka krijuar një jetë re, shkruan rtv21.tv Morena...

“Kosova është Serbi”, Morena Taraku ia tregon vendin komentuesit serb

para 7 muajve - Tetova Sot

Morena Taraku është përfolur shumë javët e fundit për ndarjen nga miliarderi iranian, Sasha Sobhani, shkruan GazetaBlic. Lidhje kjo që edhe pse në fillim çifti u shfaqen tejet të dashuruar, ku dhe bënë...

Morena Taraku tregon arsyen e zhvendosjes së saj në shtetin turk

para 7 muajve - Lajmi.net

Edhe modelja e njohur, Morena Taraku u është përgjigjur shumë pyetjeve në Instagram. Disa prej fansave u ka interesuar nëse ajo di Turqisht dhe se arsyen se përse e ka zgjedhur pikërisht këtë vend për...

“Kosova është Serbi”, Morena Taraku ia tregon vendin komentuesit serb

para 7 muajve - Bota Press

Morena TarakuMorena Taraku është përfolur shumë javët e fundit për ndarjen nga miliarderi iranian, Sasha Sobhani, shkruan GazetaBlic.Lidhje kjo që edhe pse në fillim çifti u shfaqen tejet të dashuruar,...

Morena Taraku: Jam zhvendosur në Turqi, kam filluar edhe të mësoj turqisht

para 7 muajve - Telegrafi

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku ka qenë shumë e përfolur muajve të fundit. Lidhja me modelin iranian, Sasha Tobhani, bëri që Taraku të shndërrohet në një prej emrave më të përfolur në media....

Morena Taraku tregon pa çka s’mund të jetojë

para 7 muajve - Prive

Së fundmi, Morena ishte në fokusin e mediave rozë për shkak të lidhjes së saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani, edhe më tepër kur i dha fund lidhjes me të. Sidoqoftë, këngëtarja po vazhdon të jetojë...

A është miliarderi iranin arsyeja pse Morena u zhvendos në Turqi?- Ja çka thotë

para 7 muajve - Sovrani

Edhe modelja e njohur, Morena Taraku u është përgjigjur shumë pyetjeve në Instagram. Disa prej fansave u ka interesuar nëse ajo di Turqisht dhe se arsyen se përse e ka zgjedhur pikërisht këtë vend për...

Morena Taraku tregon arsyen e zhvendosjes së saj në shtetin turk[Foto]

para 7 muajve - Fakti Ditor

Edhe modelja e njohur, Morena Taraku u është përgjigjur shumë pyetjeve në Instagram. Disa prej fansave u ka interesuar nëse ajo di Turqisht dhe se arsyen se përse e ka zgjedhur pikërisht këtë vend për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK