http://kariera.mk

Thaci: “Kivo” model i biznesit privat

para 7 muajve - RTV 21

Eksportet kosovare Institucionet e vendit do të jenë pranë bizneseve kosovare, premtoi presidenti Hashim Thaçi, gjatë vizitës në fabrikën e plastikës “Kivo” në Kaçanik. Tha se kjo fabrikë është shembull...

Presidenti Thaçi: Prodhimet ‘Made in Kosova’ pjesë e tregjeve evropiane e botërore

para 7 muajve - Telegrafi

Presidenti Hashim Thaçi, i shoqëruar nga Kryetari i Kaçanikut, Besim Ilazi, ka vizituar fabrikën “Kivo” në Kaçanik, investim ky kosovaro-holandez, me mbi 110 të punësuar. Presidenti Thaçi ka thënë se kjo...

Thaçi: Prodhimet “Made in Kosova” janë pjesë e tregjeve evropiane e botërore

para 7 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, i shoqëruar nga Kryetari i Komunës së Kaçanikut, Besim Ilazi, sot ka vizituar fabrikën “Kivo” në Kaçanik, një investim ky kosovaro-holandez, me mbi 110...

Thaçi: Institucionet e vendit do të jenë pranë bizneseve kosovare

para 7 muajve - RTV 21

Shtohen eksportet kosovare në tregun evropian Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi,  gjatë vizitës në fabrikën që prodhon ambalazhe fleksbile plastike “KIVO”, ka thënë se institucionet e vendit do të jenë...

Thaçi: Kosova ka prodhues që dinë të përshtaten shumë mirë në tregje ndërkombëtare

para 7 muajve - Lajmi.net

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se prodhuesit vendor dinë të përshtatën në tregje ndërkombëtare. Ai këto komente i ka bërë pas vizitës në fabrikën e prodhimit të produkteve të ambalazhimit...

Shtohen eksportet kosovare në tregun evropian

para 7 muajve - Koha.net

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, gjatë ditës së sotme ka vizituar fabrikën që prodhon ambalazhe fleksibile plastike "KIVO", prej nga ka thënë se institucionet e vendit do të jenë pranë bizneseve kosovare....

Shtohen eksportet kosovare në tregun evropian

para 7 muajve - KosovaPress

Për kompaninë "KIVO" që operon në qytetin e Kaçanikut, presidenti ka thënë se është dëshmia më e mirë se çdo ditë e më shumë produktet vendore po eksportohen në tregun evropian. Ndërsa kryetari i komunës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK