http://kariera.mk

GRECO: Shqipëria përparim në luftën ndaj korrupsionit

para 7 muajve - Klan Kosova

Grupi i Shteteve kundër Korrupsionit të Këshillit të Evropës i njohur si GRECO vlerëson përparimin e bërë nga Shqipëria në zbatimin e rekomandimeve të saj për të luftuar korrupsionin në lidhje me anëtarët...

GRECO: Shqipëria, përparim në parandalimin e korrupsionit

para 7 muajve - Mapo

Grupi i Shteteve të Këshillit të Europës kundër Korrupsionit, “GRECO” ka vlerësuar përparimin e bërë nga Shqipëria në parandalimin e korrupsionit, ndërsa kërkon të ecet përpara me reformat dhe përmbushjen...

Shqipëria bënë përparim në parandalimin e korrupsionit

para 7 muajve - RTV 21

GRECO vlerëson përparimin e Shqipërisë Grupi i Shteteve të Këshillit të Europës kundër Korrupsionit, “GRECO” ka vlerësuar përparimin e bërë nga Shqipëria në parandalimin e korrupsionit, ndërsa kërkon të...

Korrupsioni, KiE: Përparim, por reformat të vijojnë

para 7 muajve - Zëri i Amerikës

Grupi i Shteteve të Këshillit të Evropës kundër Korrupsionit (GRECO), vlerëson përparimin e bërë nga Shqipëria në parandalimin e korrupsionit, ndërsa kërkon të ecet përpara me reformat dhe përmbushjen...

Trupi Antikorrupsion i Këshillit të Europës: Përmirësime në Shqipëri, por duhen ende veprime të mëtejshme

para 7 muajve - Medial

Në një raport të botuar sot nga Këshilli i Europës, Grupi i Shteteve kundër Korrupsionit i Këshillit të Europës (GRECO) pranon përparimin e bërë nga Shqipëria në zbatimin e rekomandimeve të saj për të...

Antikorrupsioni i Këshillit të Europës: Shohim përmirësime në Shqipëri, ja rekomandimet e plotësuara plotësisht

para 7 muajve - Gazeta Tema

Në një raport të botuar sot nga Këshilli i Europës, Grupi i Shteteve kundër Korrupsionit i Këshillit të Europës (GRECO) pranon përparimin e bërë nga Shqipëria në zbatimin e rekomandimeve të saj për të...

Shqipëria bën përparim në luftën kundër korrupsionit

para 7 muajve - Portalb

Grupi i Shteteve Kundër Korrupsionit i Këshillit të Evropës, në një raport të publikuar të enjten, njohu përparimin e bërë nga Shqipëria në zbatimin e rekomandimeve të tij për parandalimin e korrupsionit...

Raporti i GRECO njeh përparimin e Shqipërisë në luftën kundër korrupsionit

para 7 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Organizmi i Këshillit të Evropës për luftën kundër korrupsionit njeh përparimin në Shqipëri, por kërkon veprim të mëtejshëm. Në një raport të botuar sot, Grupi i Shteteve kundër Korrupsionit i...

Shqipëria ka bërë përparim në luftën kundër korrupsionit

para 7 muajve - Illyria

Bruksel, 12 korrik 2018 – Grupi i Shteteve Kundër Korrupsionit i Këshillit të Evropës, në një raport të publikuar të enjten, njohu përparimin e bërë nga Shqipëria në zbatimin e rekomandimeve të tij për...

Shqipëria bën përparim në luftën kundër korrupsionit

para 7 muajve - Lajmi.net

Grupi i Shteteve Kundër Korrupsionit i Këshillit të Evropës, në një raport të publikuar të enjten, njohu përparimin e bërë nga Shqipëria në zbatimin e rekomandimeve të tij për parandalimin e korrupsionit...

Raporti i KE: Shohim përmirësime në Shqipëri, ja rekomandimet e plotësuara plotësisht

para 7 muajve - Lexo

Në një raport të botuar sot nga Këshilli i Europës, Grupi i Shteteve kundër Korrupsionit i Këshillit të Europës (GRECO) pranon përparimin e bërë nga Shqipëria në zbatimin e rekomandimeve të saj për të...

Shqipëria përmbush 4 nga 10 rekomandimet për korrupsionin politik dhe gjyqësor (Raporti)

para 7 muajve - Gazeta Express

“Shqipëria ka bërë hapa përpara në lidhje me zbatimin e rekomandimeve për të parandaluar korrupsionin lidhur me parlamentarët, gjyqtarët dhe prokurorët” Kështu thuhet në raportin e botuar nga Këshilli...

Shqipëria bën përparim në luftën kundër korrupsionit

para 7 muajve - Koha.net

Grupi i Shteteve Kundër Korrupsionit i Këshillit të Evropës, në një raport të publikuar të enjten, njohu përparimin e bërë nga Shqipëria në zbatimin e rekomandimeve të tij për parandalimin e korrupsionit...

Strasbourg, KE pranon përparimin e antikorrupsionit në Shqipëri, por kërkon veprim të mëtejshëm

para 7 muajve - Presheva Jone

Në një raport të botuar sot, Grupi i Shteteve kundër Korrupsionit i Këshillit të Evropës pranon përparimin e bërë nga Shqipëria në zbatimin e rekomandimeve të saj për të parandaluar korrupsionin në lidhje...

Shqipëria bën përparim në luftën kundër korrupsionit

para 7 muajve - Medial

Grupi i Shteteve Kundër Korrupsionit i Këshillit të Evropës, në një raport të publikuar të enjten, njohu përparimin e bërë nga Shqipëria në zbatimin e rekomandimeve të tij për parandalimin e korrupsionit...

Raporti/ GRECO: Shqipëria progres në luftën kundër korrupsionit

para 7 muajve - Sot News

Në një raport të botuar sot, Grupi i Shteteve kundër Korrupsionit i Këshillit të Evropës (GRECO) pranon përparimin e bërë nga Shqipëria në zbatimin e rekomandimeve të saj për të parandaluar korrupsionin...

Këshillit të Evropës pranon përparimin e antikorrupsionit në Shqipëri, por kërkon veprim të mëtejshëm

para 7 muajve - Presheva Jone

Në një raport të botuar sot, Grupi i Shteteve kundër Korrupsionit i Këshillit të Evropës pranon përparimin e bërë nga Shqipëria në zbatimin e rekomandimeve të saj për të parandaluar korrupsionin në lidhje...

Shqipëria bën përparim në luftën kundër korrupsionit

para 7 muajve - Telegrafi

Grupi i Shteteve Kundër Korrupsionit i Këshillit të Evropës, në një raport të publikuar të enjten, njohu përparimin e bërë nga Shqipëria në zbatimin e rekomandimeve të tij për parandalimin e korrupsionit...

Shqipëria bën përparim në luftën kundër korrupsionit

para 7 muajve - Lajmi.net

Grupi i Shteteve Kundër Korrupsionit i Këshillit të Evropës, në një raport të publikuar të enjten, njohu përparimin e bërë nga Shqipëria në zbatimin e rekomandimeve të tij për parandalimin e korrupsionit...

Shqipëria bën përparim në luftën kundër korrupsionit

para 7 muajve - Kallxo

Grupi i Shteteve Kundër Korrupsionit i Këshillit të Evropës, në një raport të publikuar të enjten, njohu përparimin e bërë nga Shqipëria në zbatimin e rekomandimeve të tij për parandalimin e korrupsionit...

Shqipëria bën përparim në luftën kundër korrupsionit

para 7 muajve - Evropa e Lirë

Grupi i Shteteve Kundër Korrupsionit i Këshillit të Evropës, në një raport të publikuar të enjten, njohu përparimin e bërë nga Shqipëria në zbatimin e rekomandimeve të tij për parandalimin e korrupsionit...

GRECO: Shqipëria, përparim në parandalimin e korrupsionit

para 7 muajve - KosovaPress

Në raportin e bërë publik këtë të enjte, ky organizëm veçon si hap të rëndësishëm miratimin e Kodit të Sjelljes së deputetëve shqiptarë, vlerëson Reformën në Drejtësi, por shpreh keqardhje për vonesat...

Nga deputetët te prokurorët, Antikorrupsioni i KE nxjerr raportin/ Janë përmbushur 4 nga 10…

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags GRECO korrupsion raport shqiperi Grupi i Shteteve kundër Korrupsionit i Këshillit të Evropës (GRECO) pranon përparimin e bërë nga Shqipëria në zbatimin e rekomandimeve të saj për të parandaluar...

Raporti/ Shqipëria, progres në luftën ndaj korrupsionit të deputetëve, gjyqtarëve e prokurorëve

para 7 muajve - Java News

Në një raport të publikuar sot,Këshilli i Grupit të Shteteve Kundër Korrupsionit (GRECO) njeh progresin e bërë nga Shqipëria në zbatimin e rekomandimeve të saj për të parandaluar korrupsionin lidhur me...

Raporti i GRECO: Shqipëria progres në luftën kundër korrupsionit

para 7 muajve - Lexo

Raporti i botuar nga Këshilli i Grupit të Shteteve Kundër Korrupsionit (GRECO) njeh progresin e bërë nga Shqipëria në zbatimin e rekomandimeve të saj për të parandaluar korrupsionin lidhur me parlamentarët,...

Shqipëria bën përparim në luftën kundër korrupsionit

para 7 muajve - Ekonomia Online

Grupi i Shteteve Kundër Korrupsionit i Këshillit të Evropës, në një raport të publikuar të enjten, njohu përparimin e bërë nga Shqipëria në zbatimin e rekomandimeve të tij për parandalimin e korrupsionit...

Shqipëria bën përparim në luftën kundër korrupsionit

para 7 muajve - Periskopi

Grupi i Shteteve Kundër Korrupsionit i Këshillit të Evropës, në një raport të publikuar të enjten, njohu përparimin e bërë nga Shqipëria në zbatimin e rekomandimeve të tij për parandalimin e korrupsionit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK