http://kariera.mk

Belgjika i “djeg” skedinën, 44-vjeçari nga Cërriku vret veten

më 7.2018 - Gazeta Shqip

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Cërrik pas humbjes së Belgjikës ndaj Francës në gjysmëfinalen e parë të Botërorit rus. Mësohet se një 44 vjeçar, baba i dy fëmijëve i ka dhënë fund jetës në kushte depresive....

Kishte vënë bast rrogën, 44-vjeçari nga Cërriku vret veten pas humbjes së Belgjikës me Francën

më 7.2018 - BalkanWeb

Një 44-vjeçar baba i dy fëmijëve të vegjël në kushte depresive i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga oxhaku i ish-uzinës së naftës në Cerrik. Ngjarja ka ndodhur të mërkurën në mesditë ku në ambientet...

La rrogën në lloto, vret veten burri nga Cërriku

më 7.2018 - NOA

Një burrë nuk e ka përballuar dot humbjen e parave në lloto dhe ka vrarë veten. Bëhet fjalë për një 44-vjeçar, me inicialet A.T, i cili u gjet i vdekur në ambientet e ish-uzinës së naftës. Policia thotë...

Vuri bast rrogën, 44-vjeçari vret veten pas humbjes së Belgjikës

më 7.2018 - Vizion Plus

Një 44-vjeçar, baba i dy fëmijëve i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga oxhaku i ish-uzinës së naftës në Cerrik. Sipas policisë viktima është shtetasi me iniciale A.T, me detyrë roje në këtë objekt,...

Pasi humbi gjithçka në lloto, shqiptari i jep fund jetës

më 7.2018 - Tetova Sot

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Cërrik. Një 44-vjeçar i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike. Është mësuar se viktima është Arens Tabaku, baba i dy fëmijëve. Ai i ka dhënë fund jetës...

Vuri bast paratë e rrogës për ndeshjen... shqiptari i jep fund jetës pas humbjes së Belgjikës

më 7.2018 - Gazeta Express

Një 44 vjeçar baba i dy fëmijëve të vegjël në kushte depresive i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga oxhaku i ish uzinës së naftës në Cerrik. Ngjarja ka ndodhur të mërkurën në mesditë ku në ambientet...

Pasi humbi gjithçka në lloto, 44-vjeçari i jep fund jetës

më 7.2018 - Mapo

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Cërrik. Një 44-vjeçar i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike. Është mësuar se viktima është Arens Tabaku, baba i dy fëmijëve. Ai i ka dhënë fund jetës...

Vuri gjithë rrogën bast për fitoren e Belgjikës, 44-vjeçari nga Cërriku vret veten pas humbjes

më 7.2018 - Gazeta Tema

Një 44 vjeçar baba i dy fëmijëve të vegjël në kushte depresive i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga oxhaku i ish uzinës së naftës në Cerrik. Ngjarja ka ndodhur të mërkurën në mesditë ku në ambientet...

Botërori ia merr jetën një shqiptari

më 7.2018 - Periskopi

Futbolli përjetohet në mënyra të ndryshme, madje ka raste edhe kur për shkak të tij fundi është tragjik. Kjo ka ndodhur edhe me një shqiptar nga Cërriku, i cili i ka dhënë fund jetës për shkak se humbi...

E RËNDË/ Vuri bast rrogën për Belgjikën, 44-vjeçari nga Cërriku vret veten pas fitores së Francës

më 7.2018 - Newsport

Një 44-vjeçar nga qyteti i Cërrikut ka vrarë veten pasi kishte vënë gjithë rrogën në lloto për fitoren e skuadrës së Belgjikës, në ndeshjen kundër Francës. Sipas policisë, ngjarja e rëndë ka ndodhur të...

Vuri bast paratë e rrogës për ndeshjen… shqiptari i jep fund jetës pas humbjes së Belgjikës

më 7.2018 - Bota Press

Një 44 vjeçar baba i dy fëmijëve të vegjël në kushte depresive i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga oxhaku i ish uzinës së naftës në Cerrik. Ngjarja ka ndodhur të mërkurën në mesditë ku në ambientet...

Humbi çdo gjë në lloto, babai i dy fëmijëve në Cërrik vret veten

më 7.2018 - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Cërrik. 44-vjeçari, babai i dy fëmijëve i ka dhënë fund jetës duke u hedhur në objektin ku punonte. Viktima ishte roje e godinës së ish-uzinës së naftës në Cerrik. Nga...

Pasi humbi gjithçka në lloto, 44-vjeçari i jep fund jetës

më 7.2018 - Insajderi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Cërrik. Një 44-vjeçar i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike. Është mësuar se viktima është Arens Tabaku, baba i dy fëmijëve. Ai i ka dhënë fund jetës...

Roja vetëvritet në vendin e punës, i moshuari në Shkodër "paraprin" vdekjen!

më 7.2018 - Gazeta Express

Dy raste të rënda vetëvrasjesh janë shënuar në Cërrik dhe në Shkodër. Një 44-vjeçar, rojë në ambientet e ish-Uzinës së Naftës në Cërrik, është hedhur nga një lartësi e konsiderueshme duke gjetur vdekjen....

Shqiptari i jep fund jetës në mënyrë tragjike pasi kjo kombëtare dështoi të fitojë në gjysmëfinale të botërorit

më 7.2018 - Sovrani

Një 44 vjeçar baba i dy fëmijëve të vegjël në kushte depresive i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga oxhaku i ish uzinës së naftës në Cerrik. Ngjarja ka ndodhur të mërkurën në mesditë ku në ambientet...

Vuri bast rrogën për Belgjikën, vret veten 44-vjeçari

më 7.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags bast belgjika Cerrik vret veten Një 44 vjeçar baba i dy fëmijëve të vegjël në kushte depresive i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga oxhaku i ish-uzinës së naftës në Cerrik. Ngjarja...

E rëndë në Cërrik! Një person hidhet nga lartësia, humb jetën

më 7.2018 - NOA

Një person në Cërrik, i ka dhënë fund jetës tragjikisht, në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, e mërkurë. Ngjarja është shënuar në ambientet e ish-uzinës së naftës, ku është gjetur i vdekur një burrë....

Roja hidhet nga ish-Uzina e Cërrikut, ndërron jetë në vend

më 7.2018 - Java News

Një person në Cërrik, i ka dhënë fund jetës tragjikisht, në orët e vona të mbrëmjes së djeshme. Ngjarja është shënuar në ambientet e ish-uzinës së naftës, ku është gjetur i vdekur një burrë. Viktima është...

Roja vetëvritet në vendin e punës, i moshuari në Shkodër “paraprin” vdekjen!

më 7.2018 - Gazeta Monitor

Dy raste të rënda vetëvrasjesh janë shënuar në Cërrik dhe në Shkodër. Një 44-vjeçar, rojë në ambientet e ish-Uzinës së Naftës në Cërrik, është hedhur nga një lartësi e konsiderueshme duke gjetur vdekjen....

Roja vetëvritet në vendin e punës, i moshuari në Shkodër “paraprin” vdekjen

më 7.2018 - Sovrani

Dy raste të rënda vetëvrasjesh janë shënuar në Cërrik dhe në Shkodër. Një 44-vjeçar, rojë në ambientet e ish-Uzinës së Naftës në Cërrik, është hedhur nga një lartësi e konsiderueshme duke gjetur vdekjen....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK