http://kariera.mk

Të shtunën në Shkup do të bëhet spërkatja kundër mushkonjave

para 7 muajve - Telegrafi

Deinsektimi në territorin e Shkupit kundër mushkonjave do të kryhet ditën e shtunë, në orët e hershme të mëngjesit. Deinstektimi do të kryhet edhe gjatë ditës së hënë. “Nëse kushtet kohore nuk do të mundësojnë...

Të shtunën në Shkup do të bëhet spërkatja kundër mushkonjave

para 7 muajve - Republika

Deinsektimi në territorin e Shkupit kundër mushkonjave do të kryhet ditën e shtunë, në orët e hershme të mëngjesit. Deinstektimi do të kryhet edhe gjatë ditës së hënë. “Nëse kushtet kohore nuk do të mundësojnë...

Spërkatje kundër larvave nga mushkonjat në Shkup

para 7 muajve - Portalb

Dezinsektimi me aeroplan në rajonin e Shkupit kundër larvave nga mushkonjat do të bëhet të shtunën, në orët e hershme të mëngjesit. Dezinsektimi terestrik do të bëhet të hënën, gjatë ditës. “Derisa kushtet...

Spërkatje kundër larvave nga mushkonjat në Shkup

para 7 muajve - Zhurnal

Spërkatje kundër larvave nga mushkonjat në Shkup "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Spërkatje kundër mushkonjave në Shkup

para 7 muajve - Medial

Dezinsektimi me aeroplan në rajonin e Shkupit kundër larvave nga mushkonjat do të bëhet të shtunën, në orët e hershme të mëngjesit. Dezinsektimi terestrik do të bëhet të hënën, gjatë ditës. “Derisa kushtet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK