http://kariera.mk

Njihuni me vajzën që la ushtrinë për të fituar mijëra dollarë në vit me Instagram

para 7 muajve - NOA

Alysia Magen, sot është një nga femrat më të kërkuara në Instagram por nuk ua merr mendja se çfarë bëntë më parë ajo. Pas nëntë vitesh në krye të detyrës si pjesëtare e Forcave Ajrore të Shteteve të Bashkuara,...

Lë ushtrinë për 100 mijë euro në vit nga Instagrami

para 7 muajve - Koha.net

Pas nëntë vitesh në krye të detyrës si pjesëtare e Forcave Ajrore të Shteteve të Bashkuara, Alysia Magen u zhvesh nga uniforma për t’u bërë modele e rrjetit social Instagram. Përmes profilit të saj, ku...

Modelja lë punën në ushtri për 100 mijë dollarë në Instagram

para 7 muajve - Tetova Sot

Një veterane e Forcave Ajrore të Shteteve të Bashkuara është kthyer në modele fitnesi në Instagram. Alysia Magen kaloi 9 vite në FA si teknike dentare para se të bëhej e famshme dhe të fitonte 100 mijë...

FOTO/ La ushtrinë për të fituar 100 mijë dollarë në vit me Instagram

para 7 muajve - Lexo

Pas nëntë vitesh në krye të detyrës si pjesëtare e Forcave Ajrore të Shteteve të Bashkuara, Alysia Magen u zhvesh nga uniforma për t’u bërë modele Instagrami. Përmes profilit të saj, ku numëron 283 mijë...

Modelja lë punën në ushtri për 100 mijë dollarë në Instagram

para 7 muajve - Insajderi

Një veterane e Forcave Ajrore të Shteteve të Bashkuara është kthyer në modele fitnesi në Instagram. Alysia Magen kaloi 9 vite në FA si teknike dentare para se të bëhej e famshme dhe të fitonte 100 mijë...

La ushtrinë për të fituar 100 mijë dollarë në vit me Instagram

para 7 muajve - KosovaPress

Përmes profilit të saj, ku numëron 283 mijë ndjekës, Alysia poston vazhdimisht foto dhe video të nxehta nga palestra. Falë punës së re, ajo fiton rreth 100 000 dollarë në vit… Temat: Ushtria Istagrami

Ushtarja seksi amerikane që fiton mijëra euro nga Instagrami /FOTO-VIDEO

para 7 muajve - Lajmi.net

Një ushtare amerikane ka treguar se si ajo i fiton mijëra euro nga rrjeti social Instagram. Kjo ushtare e Forcave Ajrore i fiton 80,000 dollarë në vit nga Instagram, falë posteve të saj të frymëzuara nga...

Ushtarja seksi amerikane që fiton mijëra euro nga Instagrami /FOTO-VIDEO

para 7 muajve - Infokusi

Një ushtare amerikane ka treguar se si ajo i fiton mijëra euro nga rrjeti social Instagram. Kjo ushtare e Forcave Ajrore i fiton 80,000 dollarë në vit nga Instagram, falë posteve të saj të frymëzuara nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK