http://kariera.mk

Alfa Romeo Giulia rifreskohet

para 7 muajve - Koha.net

Alfa Romeo Giulia hyn në vitin e tretë dhe kompania italiane ka vendosur të bëjë disa ndryshime në perlën e saj për vitin e ardhshëm. Pasi modeli është relativisht ende i ri, Alfa Romeo ka vendosur të...

Rifreskohet Alfa Romeo Giulia për 2019

para 7 muajve - Tetova Sot

Alfa Romeo Giulia hyn në vitin e tretë dhe kompania italiane ka vendosur të bëjë disa ndryshime në perlën e saj për vitin e ardhshëm. Pasi modeli është relativisht ende i ri, Alfa Romeo ka vendosur të...

Rifreskohet Alfa Romeo Giulia për 2019

para 7 muajve - Telegrafi

Alfa Romeo Giulia hyn në vitin e tretë dhe kompania italiane ka vendosur të bëjë disa ndryshime në perlën e saj për vitin e ardhshëm. Pasi modeli është relativisht ende i ri, Alfa Romeo ka vendosur të...

Rifreskohet Alfa Romeo Giulia për 2019

para 7 muajve - KosovaPress

Pasi modeli është relativisht ende i ri, Alfa Romeo ka vendosur të bëjë disa ndryshime të vogla për versionin Giulia Ti Sport, transmeton KosovaPress. Nga ana tjetër, Giulia Quadrifoglio më e fuqishme...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK