http://kariera.mk

Njoftim i rëndësishëm për mërgimtarët. Kujdes nga këta plaçkitës

para 10 muajve - Ina

#NJOFTIM për Diasporën ! Nga Ministria e Punëve të Mbrendshme e Serbisë, Drejtorati për Siguri në Komunikacion (disa këshilla të përkthyera).. – Njësiti për matjen e shpejtësisë në lëvizje “Presretači”...

Kujdes mërgimtarë, njoftim i rëndësishëm. Ruajuni nga këto plaçkitës

para 10 muajve - InfoShqip

#NJOFTIM për Diasporën ! Nga Ministria e Punëve të Mbrendshme e Serbisë, Drejtorati për Siguri në Komunikacion (disa këshilla të përkthyera).. – Njësiti për matjen e shpejtësisë në lëvizje “Presretači”...

Njoftim i rëndësishëm për mërgimtarët. Kujdes nga këta plaçkitës

para 10 muajve - Tetova Sot

#NJOFTIM për Diasporën ! Nga Ministria e Punëve të Mbrendshme e Serbisë, Drejtorati për Siguri në Komunikacion (disa këshilla të përkthyera).. – Njësiti për matjen e shpejtësisë në lëvizje “Presretači”...

Ata që udhëtojnë rrugëve të Serbisë duhet ti lexojnë këto këshilla

para 10 muajve - Albinfo

Ministria e Punëve të Mbrendshme e Serbisë, Drejtorati për Siguri në Komunikacion, ka publikuar disa këshilla në lidhje me udhëtimet që lidhen me rrugët e Serbisë. Sipas disa këshillave thuhet se njësiti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK