http://kariera.mk

Xhaferi: Përgjegjësia jonë është të zhvillojmë diplomacinë parlamentare

para 7 muajve - Telegrafi

Përmes diplomacisë parlamentare e forcojmë dhe zhvillojmë demokracinë brenda, në rajon dhe në nivel global, ka thënë sot Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë, Talat Xhaferi në fjalimin e Samitit...

Xhaferi: Detyra jonë është ta zhvillojmë diplomacinë parlamentare

para 7 muajve - Zhurnal

Xhaferi: Detyra jonë është ta zhvillojmë diplomacinë parlamentare "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Takim i Xhaferit me kryetarin e Senatit të Republikës së Polonisë, Stanislav Karçevski

para 7 muajve - Zhurnal

Takim i Xhaferit me kryetarin e Senatit të Republikës së Polonisë, Stanislav Karçevski "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do...

Xhaferi: Detyra jonë është ta zhvillojmë diplomacinë parlamentare

para 7 muajve - Medial

Përmes diplomacisë parlamentare e përforcojmë dhe zhvillojmë demokracinë në vend,  në rajon dhe në nivel global, ka porositur sot kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë Talat Xhaferi, në fjalim...

Xhaferit u takua me kryetarin e Senatit të Republikës së Polonisë, Stanislav Karçevski

para 7 muajve - Medial

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë, Talat Xhaferi, me ftesë të kolegëve të tij nga Parlamenti i Republikës së Polonisë, ka marrë pjesë në Samitin e 3-të të Kryetarëve të Parlamenteve të Evropës...

Talat Xhaferi u takua me Kryetarin e Senatit të Polonisë, Stanisław Karczewski

para 7 muajve - Telegrafi

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë, Talat Xhaferi, i cili nga sot në Varshavë merr pjesë në Samitin e tretë të kryetarëve të parlamenteve të Evropës qendrore dhe lindore, u takua me Stanisław...

Ruçi nga Varshava: Vendet tona duhet të kenë yll polar BE-në

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi ndodhet në Varshavë, ku po merr pjesë në Samitin e Kryetarëve të Parlamenteve të Evropës Qendrore e Lindore, si edhe në kremtimin e 550 vjetorit të parlamentarizmit në Poloni,...

Xhaferi: Detyra jonë është ta zhvillojmë diplomacinë parlamentare

para 7 muajve - Tetova Sot

Përmes diplomacisë parlamentare e përforcojmë dhe zhvillojmë demokracinë në vend,  në rajon dhe në nivel global, ka porositur sot kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë Talat Xhaferi, në fjalim...

Takim i Xhaferit me kryetarin e Senatit të Republikës së Polonisë, Stanislav Karçevski

para 7 muajve - Tetova Sot

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë, Talat Xhaferi, me ftesë të kolegëve të tij nga Parlamenti i Republikës së Polonisë, ka marrë pjesë në Samitin e 3-të të Kryetarëve të Parlamenteve të Evropës...

Ruçi në Varshavë: Vendet tona duhet të kenë yll polar Bashkimin Evropian

para 7 muajve - BalkanWeb

VARSHAVE- Kreu i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi ndodhet në Varshavë, ku po merr pjesë në Samitin e Kryetarëve të Parlamenteve të Evropës Qendrore e Lindore në Varshavë, si edhe në kremtimin e 550...

Gramoz Ruçi mesazh nga Varshava: Shqipëria ka ndërmarrë reforma të rëndësishme, vendet tona duhet të kenë yll polar BE-në

para 7 muajve - Gazeta Tema

Kreu i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi ndodhet në Varshavë, ku po merr pjesë në Samitin e Kryetarëve të Parlamenteve të Evropës Qendrore e Lindore si edhe në kremtimin e 550 vjetorit të parlamentarizmit...

Ruçi në Varshavë: Zhvillim të qëndrueshëm për mirëqenien, kohezionin social dhe…

para 7 muajve - Mapo

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë z. Gramoz Ruçi po merr pjesë në Samitin e Kryetarëve të Parlamenteve të Evropës Qendrore e Lindore në Varshavë, si edhe në kremtimin e 550 vjetorit të parlamentarizmit...

Ruçi në Varshavë: Shqipëria ka ndërmarrë reforma të rëndësishme

para 7 muajve - Lexo

Kreu i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi ndodhet në Varshavë, ku po merr pjesë në Samitin e Kryetarëve të Parlamenteve të Evropës Qendrore e Lindore si edhe në kremtimin e 550 vjetorit të parlamentarizmit...

Xhaferi në konferencën e spikerëve të parlamenteve në Varshavë

para 7 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi sot dhe nesër do të marrë pjesë në Samitin e tretë të spikerëve të parlamenteve dhe Evropës Qendrore dhe Lindore dhe në shënimin e 550-vjetorit të Parlamentarizmit...

Xhaferi në konferencën e spikerëve të parlamenteve në Varshavë

para 7 muajve - MRT

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë, Talat Xhaferi... Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë, Talat Xhaferi sot dhe nesër do të marrë pjesë në Samitin e tretë të spikerëve të parlamenteve...

Xhaferi në konferencën e spikerëve të parlamenteve në Varshavë

para 7 muajve - Zhurnal

Xhaferi në konferencën e spikerëve të parlamenteve në Varshavë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Xhaferi në konferencën e spikerëve të parlamenteve në Varshavë

para 7 muajve - Ina

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë, Talat Xhaferi sot dhe nesër do të marrë pjesë në Samitin e tretë të spikerëve të parlamenteve dhe Evropës Qendrore dhe Lindore dhe në shënimin e 550-vjetorit...

Xhaferi sot dhe nesër në konferencën e Varshavës

para 7 muajve - Medial

Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi sot dhe nesër do të marrë pjesë në Samitin e tretë të spikerëve të parlamenteve dhe Evropës Qendrore dhe Lindore dhe në shënimin e 550-vjetorit të Parlamentarizmit...

Xhaferi në konferencën e spikerëve të parlamenteve në Varshavë

para 7 muajve - Republika

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë, Talat Xhaferi sot dhe nesër do të marrë pjesë në Samitin e tretë të spikerëve të parlamenteve dhe Evropës Qendrore dhe Lindore dhe në shënimin e 550-vjetorit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK