http://kariera.mk

Premtim në tym! Asnjë tullë nuk është vënë për rehabilitimin e Pediatrisë në Tiranë

para 11 muajve - Gazeta Express

“Ky vit shënon edhe fillimin e zbatimit të një projekti tjetër të rëndësishëm, nëpërmjet kredisë së Bankës Botërore për zhvillimin e sistemit shëndetësor. Rehabilitimin e Spitalit Pediatrik, me vlerë rreth...

Spitali i ri, premtim i vjetër. Asnjë tullë, Manastirliu përsërit veten pas një viti

para 11 muajve - Gazeta Shqip

“Ky vit shënon edhe fillimin e zbatimit të një projekti tjetër të rëndësishëm, nëpërmjet kredisë së Bankës Botërore për zhvillimin e sistemit shëndetësor. Rehabilitimin e Spitalit Pediatrik, me vlerë rreth...

Spitali i ri, premtim i vjetër/ Asnjë tulle nuk është vënë… ministrja Manastirliu përsërit veten një vit më pas

para 11 muajve - Mapo

“Ky vit shënon edhe fillimin e zbatimit të një projekti tjetër të rëndësishëm, nëpërmjet kredisë së Bankës Botërore për zhvillimin e sistemit shëndetësor. Rehabilitimin e Spitalit Pediatrik, me vlerë rreth...

Spitali Amerikan shpëton turistin hungarez, kirurgjia e suksesshme i rikthen normalitetin

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE-Ka mjaftuar vetëm një telefonatë urgjence për të mobilizuar një strukturë të mirëfilltë mjekësore, si ajo e Spitalit Amerikan. Shpejtësia dhe kapaciteti mjekësor i standarteve më të larta, ka mundësuar...

Shumica e qytetarëve paguajnë participim mjekësor

para 11 muajve - Portalb

Në Programin parazgjedhor “Jetë në Maqedoni”, LSDM dha edhe premtimin në vazhdim: Do të sigurojmë mjekim pa pagesë për të gjithë personat e siguruar. Për këtë qëllim, do të shfuqizojmë participimin për...

Gati Urgjenca e re e Pediatrisë në kryeqytet, por çfarë do bëhet me stafin e pakët të mjekëve

para 11 muajve - BalkanWeb

NGA ERJON SKENDAJ TIRANE – Të gjithë qytetarët që do t’i drejtohen Urgjencës së re të Pediatrisë në kryeqytet, do ta kenë më të lehtë aksesin, pasi objekti ndodhet në hyrje të QSUT-së, në të njëjtat ambiente...

Urgjenca e re e Pediatrisë pritet t’i japë fund fluksit

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Nuk ka prind që nuk është paraqitur qoftë dhe njëherë të vetme në urgjencën e Pediatrisë, kur me fëmijën me temperaturë të lartë i është dashur të qëndrojë përballë derës së mjekut, duke pritur radhën...

“Këtë vit nis investimi madhor 8 milionë euro për rehabilitimin dhe zgjerimin e Pediatrisë”

para 11 muajve - Sot News

Shërbimi i urgjencës pediatrike në Qendrën Spitalore Universitare Nënë Tereza në Tiranë është rindërtuar me standarde bashkëkohore, duke ofruar një standard të ri shërbimi për pacientët. “Po punojmë çdo...

Manastirliu: Ndërtojmë një spital modern pediatrik në QSUT

para 11 muajve - Vizion Plus

Ministrja Manastirliu tha se shërbimi i urgjencës pediatrike në Qendrën Spitalore Universitare Nënë Tereza në Tiranë është rindërtuar me standarde bashkëkohore, duke ofruar një standard të ri shërbimi...

Rindërtohet shërbimi i urgjencës pediatrike, Manastirliu: Do ndryshojë krejtësisht pamja e Pediatrisë në QSUT

para 11 muajve - Java News

Shërbimi i urgjencës pediatrike në Qendrën Spitalore Universitare Nënë Tereza në Tiranë është rindërtuar me standarde bashkëkohore, duke ofruar një standard të ri shërbimi për pacientët. “Po punojmë çdo...

Rindërtohet shërbimi i urgjencës pediatrike, Manastirliu: Ndërtojmë një spital modern Pediatrik në QSUT

para 11 muajve - Java News

Shërbimi i urgjencës pediatrike në Qendrën Spitalore Universitare Nënë Tereza në Tiranë është rindërtuar me standarde bashkëkohore, duke ofruar një standard të ri shërbimi për pacientët. “Po punojmë çdo...

Rindërtohet shërbimi i urgjencës pediatrike, Manastirliu jep lajmin e mirë: Ndërtojmë një spital modern Pediatrik në QSUT

para 11 muajve - Lexo

Shërbimi i urgjencës pediatrike në Qendrën Spitalore Universitare Nënë Tereza në Tiranë është rindërtuar me standarde bashkëkohore, duke ofruar një standard të ri shërbimi për pacientët. “Po punojmë çdo...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK