http://kariera.mk

Leonardo me një rol të ri në Milano

para 7 muajve - Gazeta Express

Pronarët e rinj të Milanit, Elliott management raportohet se kanë kontaktuar ish lojtarin, drejtorin dhe trajnerin e Milanos, Leonardo pasi që Paolo Maldini i refuzoi ata Rrjeti i financave Elliott tani...

Lajmi i fundit: Legjenda po rikthehet me detyrë të re te Milani

para 7 muajve - OraInfo

Menaxhmenti i Elliott ka filluar që të mendoj për pozicionet e reja të disa personave. Sipas Sky Sport Italia, pronarët në detyrë të klubit italian duan që Leonardo të kthehet në skuadër. Sipas mediumit...

Leonardo me një rol të ri në Milano

para 7 muajve - Tetova Sot

Pronarët e rinj të Milanit, Elliott management raportohet se kanë kontaktuar ish lojtarin, drejtorin dhe trajnerin e Milanos, Leonardo pasi që Paolo Maldini i refuzoi ata Rrjeti i financave Elliott tani...

Nuk pritej, por është gati të ndodhë rikthimi i madh te Milani

para 7 muajve - Sovrani

Pronarët e rinj të Milanit, Elliott Management, thuhet se kanë kontaktuar ish lojtarin, drejtorin dhe trajnerin Leonardo pasi Paolo Maldini e ka refuzuar propozimin e tyre, transmeton Sovrani.info. Fondi...

LAJMI I FUNDIT: Zyrtarizohet Presidenti i ri i Milanit

para 7 muajve - OraInfo

Pronarët e rinj të Milanit, fondi amerikan “Eliot” ka bërë ndryshimet e para te gjiganti italian. Pjestarët kinez të bordit, janë zëvendësuar me persona të tjerë dhe është zgjedhur Presidenti i ri i klubit,...

Nis epoka “Eliot”/ Vjen ndryshimi i parë, zgjidhet presidenti i ri i Milanit

para 7 muajve - Lexo

Pronarët e rinj të Milanit, fondi amerikan “Eliot” ka bërë ndryshimet e para te gjiganti italian. Pjesëtarët kinez të bordit, janë zëvendësuar me persona të tjerë dhe është zgjedhur Presidenti i ri i klubit....

Zyrtare: Ky është presidenti i ri i Milanit

para 7 muajve - Sovrani

Pronarët e rinj të Milanit, fondi amerikan “Eliot” ka bërë ndryshimet e para te gjiganti italian. Pjestarët kinez të bordit, janë zëvendësuar me persona të tjerë dhe është zgjedhur Presidenti i ri i klubit,...

Zyrtare: Ky është Presidenti i ri i Milanit

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Pronarët e rinj të Milanit, fondi amerikan “Eliot” ka bërë ndryshimet e para te gjiganti italian. Pjestarët kinez të bordit, janë zëvendësuar me persona të tjerë dhe është zgjedhur Presidenti i ri i klubit,...

LAJMI I FUNDIT: Ky është presidenti i ri i Milanit

para 7 muajve - OraInfo

Elliott Management e ka në pronësi Milanin dhe pritet që ta shet shumë shpejt, por ata kanë emëruar president Paolo Scaronin, por Rocco Commisso ende nuk dihet a do ta blejë atë Fundi amerikan zyrtarisht...

Ky është president i ri i AC Milan

para 7 muajve - Gazeta Express

Elliott Management e ka në pronësi Milanin dhe pritet që ta shet shumë shpejt, por ata kanë emëruar president Paolo Scaronin, por Rocco Commisso ende nuk dihet a do ta blejë atë Fundi amerikan zyrtarisht...

Ky është president i ri i AC Milan Ky është president i ri i AC Milan

para 7 muajve - Tetova Sot

Elliott Management e ka në pronësi Milanin dhe pritet që ta shet shumë shpejt, por ata kanë emëruar president Paolo Scaronin, por Rocco Commisso ende nuk dihet a do ta blejë atë Fundi amerikan zyrtarisht...

Ky është president i ri i AC Milan

para 7 muajve - Sovrani

Elliott Management e ka në pronësi Milanin dhe pritet që ta shet shumë shpejt, por ata kanë emëruar president Paolo Scaronin, por Rocco Commisso ende nuk dihet a do ta blejë atë. Fundi amerikan zyrtarisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK