http://kariera.mk

Pasi u nda nga Majku, çka i thanë familja Majlindës kur e solli në jetë Roanin?

para 7 muajve - OraInfo

Majlinda Zeka me t’u bërë nënë u përball me një sfidë për ta rritur e vetme djalin e saj, pasi u nda nga reperi Majk. Ajo në postimet e saj në Instagram shihet se tërë kohën e saj ia kushton Roanit, përcjell...

Pasi u nda nga Majku, çka i thanë familja Majlindës kur e solli në jetë Roanin?

para 7 muajve - Bota Press

Majlinda Zeka me t’u bërë nënë u përball me një sfidë për ta rritur e vetme djalin e saj, pasi u nda nga reperi Majk. Ajo në postimet e saj në Instagram shihet se tërë kohën e saj ia kushton Roanit, përcjell...

Një nënë si Majlinda! Kaq me stil e vesh Roanin për në kopsht!

para 7 muajve - Zhurnal

Një nënë si Majlinda! Kaq me stil e vesh Roanin për në kopsht! "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Godet ish e dashura e Majk-ut, ‘Ai nuk kujdeset për Roanin’

para 7 muajve - Ina

U bë më shumë se një vit që kur reperi Majk dhe Majlinda Zeka i dhanë fund lidhjes e tyre, shkruan GazetaBlic. Madje, Majlinda ishte shtatzënë kur u ndanë. Kanë kaluar një vit që kur Majk dhe Majlinda...

Është rritur Roani për të shkuar në shkollë, shikoni reagimin e Majlindës

para 7 muajve - OraInfo

Majlinda Zeka është ish-e dashura e reperit më të njohur dhe të dashur kosovar, Majk. Ata tashmë nuk janë në lidhje por ka diçka që i bashkon, e ai është Roani, djali i tyre, shkruan ORAinfo. Të dy po...

Fotografia më e adhurueshme e Roan, çuni i Majk nisi kopshtin

para 7 muajve - Prive

Vogëlushi simpatik i reperit të famshëm kosovar Kastriot Rexha, sapo ka nisur të shkojë në kopsht. Nëna e tij, Majlinda Zeka ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi të Roanit me çantë...

Ish e dashura i nxjerr të palarat reperit shqiptar: Nuk kujdeset për djalin e tij!

para 7 muajve - Albeu

Majk është një ndër këngëtarët më të dashur në trevat shqiptar por jo një baba i përkushtuar. Të paktën kështu ka deklaruar ish- e dashura e tij Majlind Zeka e cila ka sjellë në jetë fëmijën e tyre, Roan...

“A kujdeset Majk për Roan-in?” – Majlinda Zeka përgjigjet shkurtër, bukur, pastër!

para 7 muajve - Blitz

Së fundmi risitë e Instagramit janë kthyer shumë shpejt në një trend. Shumë personazhe u janë përgjigjur pyetjeve të ndryshme në Instagram të cilat më pas i kanë postuar në Story. Një ndër këta personazhe...

Majlinda Zeka e thotë publikisht se reperi Majk nuk kujdeset financiarisht për djalin

para 7 muajve - Lajmi.net

Shkak i afërsisë me reperin Majk, Majlinda Zeka u bë emri më i komentuar në mediat rozë. Lidhja e tyre nuk zgjati shumë mirëpo prapa la gjurmë të mëdha e të ëmbla, si linja e djalit Roan, shkruan lajmi.net...

Majlinda Zeka zbulon publikisht se reperi Majk nuk kujdeset financiarisht për djalin

para 7 muajve - Lajmi.net

Shkak i afërsisë me reperin Majk, Majlinda Zeka u bë emri më i komentuar në mediat rozë. Lidhja e tyre nuk zgjati shumë mirëpo prapa la gjurmë të mëdha e të ëmbla, si linja e djalit Roan, shkruan lajmi.net...

Është rritur djali i Majkut për të shkuar në shkollë, shikoni reagimin e Majlindës

para 7 muajve - Sovrani

Majlinda Zeka është ish-e dashura e reperit më të njohur dhe të dashur kosovar, Majk. Ata tashmë nuk janë në lidhje por ka diçka që i bashkon, e ai është Roani, djali i tyre, shkruan ORAinfo. Të dy po...

Shpërthen ish-partnerja e Majk: Ai nuk kujdeset financiarisht për fëmijën tonë

para 7 muajve - Lexo

Majlinda Zeka ish-partnerja e Majk, e cila ka një djalë me reperin shqiptar, ka zbuluar një detaj shumë të rëndësishëm nga marrëdhënia e saj me ish-të dashurin e famshëm tashmë pas lindjens së fëmijës...

Shokon Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset për djalin

para 7 muajve - Ina

Majlinda Zeka e cila ka një djalë me reperin Majk ka zbuluar një detaj. Në një story në Instagram ka thënë se babai i djalit të saj, Roani, nuk kujdesët për djalin e tyre financiarisht. Mike dhe Majlinda...

Shokon Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset për djalin

para 7 muajve - Zhurnal

Shokon Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset për djalin "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Majlinda lëshon ‘bombën’: ‘Majk për Roanin nuk…’

para 7 muajve - Prive

Pyetjet në Instagram si një opsion i ri kanë qenë shkas që të rikthehet vëmendja tek drama Majlinda – Majk. Ish çifti që nuk kanë përfunduar fare mirë duket se më nuk po i bashkon as djali. Këtë e ka lënë...

Ish-partnerja e Majk: Ai nuk kujdeset financiarisht për fëmijën tonë

para 7 muajve - Lexo

Majlinda Zeka ish-partnerja e Majk, e cila ka një djalë me reperin shqiptar, ka zbuluar një detaj shumë të rëndësishëm nga marrëdhënia e saj me ish-të dashurin e famshëm tashmë pas lindjens së fëmijës...

Shokon Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset për djalin

para 7 muajve - Tetova Sot

Bukuroshja Majlinda Zeka, e cila ka një djalë me reperin e njohur shqiptar, Majk, ka zbuluar një detaj shumë të rëndësishëm nga marrëdhënia e saj me ish-të dashurin e famshëm tashmë pas lindjens së fëmijës...

Majlinda lëshon ‘bombën’: Majku nuk kujdeset aspak për Roanin

para 7 muajve - OraInfo

Majlinda Zeka ka treguar për lidhjen Majkut me Roanin. E pyetur në Instagram se a kujdeset reperi për djalin e tij për nga ana fianciare, Majlinda ka mohuar këtë, përcjell ORAinfo. Pavarësisht se Majku...

Majlinda tregon, Majku nuk kujdeset aspak për Roanin

para 7 muajve - Sovrani

Majlinda Zeka ka treguar për lidhjen Majkut me Roanin. E pyetur në Instagram se a kujdeset reperi për djalin e tij për nga ana fianciare, Majlinda ka mohuar këtë, përcjell ORAinfo. Pavarësisht se Majku...

Shokon Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset për djalin

para 7 muajve - Gazeta Express

Majlinda Zeka e cila ka një djalë me reperin Majk ka zbuluar një detaj. Në një story në Instagram ka thënë se babai i djalit të saj, Roani, nuk kujdesët për djalin e tyre financiarisht. Mike dhe Majlinda...

E zbulon Majlinda: Majku nuk kujdeset financiarisht për Roanin

para 7 muajve - Periskopi

Lidhja e Majlinda Zekës me reperin Majk bëri bujë të madhe. Por nuk qe e gjatë pasi lidhja e tyre përfundoj thuajse menjëherë pas ardhjes në jetë të djalit, Roan. Por jo vetëm kaq. Majk thuhet se nuk kujdeset...

Deklaratë bombastike e Majlinda Zekës: Majk nuk kujdeset për djalin

para 7 muajve - Bota Press

Majlinda Zeka e cila ka një djalë me reperin Majk ka zbuluar një detaj. Në një story në Instagram ka thënë se babai i djalit të saj, Roani, nuk kujdesët për djalin e tyre financiarisht. Majk dhe Majlinda...

Do të befasoheni, a e keni ditur sa vjeçare është Majlinda, nëna e Roanit

para 7 muajve - OraInfo

Majlinda Zeka është ish-e dashura e reperit më të njohur dhe të dashur kosovar, Majk. Ata tashmë nuk janë në lidhje por ka diçka që i bashkon, e ai është Roani, djali i tyre, shkruan ORAinfo. Të dy po...

Ish e dashura e Majkit, Majlinda, tregon sa e ka të vështirë jetën si nënë

para 7 muajve - Prive

Majlinda Zeka, ish e dashura e këngëtarit Majk, është pyetur nga fansat se sa e ka të vështirë jetën si nënë. Ajo nuk ka ngurruar të përgjigjet, dhe tha: ‘Aspak të vështirë’. Përveç kësaj, Majlinda tha...

Do të befasoheni, a e keni ditur sa vjeçare është Majlinda, nëna e Roanit

para 7 muajve - Sovrani

Majlinda Zeka është ish-e dashura e reperit më të njohur dhe të dashur kosovar, Majk. Ata tashmë nuk janë në lidhje por ka diçka që i bashkon, e ai është Roani, djali i tyre, shkruan ORAinfo. Të dy po...

Wow! Një mami si Majlinda, sot është veshur me xhinse, do t’iu mahnis me pamjen

para 7 muajve - OraInfo

Majlinda Zeka është ish-e dashura e reperit më të njohur dhe të dashur kosovar, Majk. Ata tashmë nuk janë në lidhje por ka diçka që i bashkon, e ai është Roani, djali i tyre, shkruan ORAinfo. Të dy po...

Majlinda tregon se sa e vështirë është jeta si nënë

para 7 muajve - Sovrani

Majlinda Zeka është pyetur nga fansat e saj në llogarinë në “Instagram” për mëmësinë dhe vështirësitë e të qenit nënë. Këtë e kanë bërë përmes opsionit të ri i cili tashmë po përdoret shumë nga fytyrat...

Çka po ndodh me Majlindën, ja sa shumë është dobësuar

para 8 muajve - Zhurnal

Çka po ndodh me Majlindën, ja sa shumë është dobësuar "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Çka po ndodh me Majlindën, ja sa shumë është dobësuar

para 8 muajve - Sovrani

U bë tejet e përfolur kur u mor vesh lidhja e saj me reperin Majk, me të cilin për një kohë shumë të shkurtër i dhanë fund. Megjithatë, nga mardhënia e tyre, dyshja u bënë prindër te vogëlushit Roan, i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK