http://kariera.mk

Turqia njofton se është vrarë njëri nga terroristët më të kërkuar

para 7 muajve - Lajmi.net

Ministria e Brendshme e Turqisë njoftoi se në një operacion anti-terrorist në Bitlis në fund të muajit të kaluar u neutralizua një nga terroristët më të kërkuar të PKK-së Sefer Acar Deklarata potencon...

Autoritetet turke ndalojnë 16 persona të dyshuar për terrorizëm, 3 me kombësi franceze

para 7 muajve - BalkanWeb

Autoritetet turke kanë ndaluar 16 persona në zonat juglindore të Turqisë të banuara nga kurdët, pas dyshimeve për lidhje me terrorizëm, ka njoftuar zyra e guverantorit lokal të enjten, transmeton Reuters....

Autoritetet turke ndalojnë 16 persona të dyshuar për terrorizëm

para 7 muajve - Koha.net

Autoritetet turke kanë ndaluar 16 persona në zonat juglindore të Turqisë të banuara nga kurdët, pas dyshimeve për lidhje me terrorizëm, ka njoftuar zyra e guvernatorit lokal të enjten, transmeton Reuters....

Autoritetet turke ndalojnë 16 persona të dyshuar për terrorizëm

para 7 muajve - Lajmi.net

Autoritetet turke kanë ndaluar 16 persona në zonat juglindore të Turqisë të banuara nga kurdët, pas dyshimeve për lidhje me terrorizëm, ka njoftuar zyra e guverantorit lokal të enjten, transmeton Reuters....

Autoritetet turke ndalojnë 16 persona të dyshuar për terrorizëm

para 7 muajve - Evropa e Lirë

Autoritetet turke kanë ndaluar 16 persona në zonat juglindore të Turqisw tw banuara nga kurdët, pas dyshimeve për lidhje me terrorizëm,, ka njoftuar zyra e guverantorit lokal të enjten, transmeton Reuters....

Turqia njofton se është vrarë njëri nga terroristët më të kërkuar

para 7 muajve - Sovrani

Ministria e Brendshme e Turqisë njoftoi se në një operacion anti-terrorist në Bitlis në fund të muajit të kaluar u neutralizua një nga terroristët më të kërkuar të PKK-së Sefer Acar Deklarata potencon...

Turqia prangos 16 të dyshuar për terrorizëm, mes tyre tre francezë

para 7 muajve - Java News

Autoritetet turke kanë ndaluar 16 persona në zonat juglindore të Turqisë të banuara nga kurdët, pas dyshimeve për lidhje me terrorizëm, ka njoftuar zyra e guverantorit lokal të enjten, transmeton Reuters....

Autoritetet turke ndalojnë 16 persona të dyshuar për terrorizëm

para 7 muajve - Tetova Sot

Autoritetet turke kanë ndaluar 16 persona në zonat juglindore të Turqisë të banuara nga kurdët, pas dyshimeve për lidhje me terrorizëm, ka njoftuar zyra e guverantorit lokal të enjten, transmeton Reuters....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK