http://kariera.mk

Drejtori i shkarkuar nga burgu i Strugës, emërohet drejtor në NP për “Parqe dhe Gjelbërime”-Strugë

para 7 muajve - Ina

Armend Shaqiri, të cilin qeveria e shkarkoi nga funksioni drejtor i burgut të Strugës, me vendim të komunës së Strugës e cila menaxhohet nga Ramiz Merko, kuadër i BDI-së, është emëruar për drejtor të Ndërmarrjes...

Drejtori i shkarkuar nga burgu i Strugës, emërohet drejtor në NP për “Parqe dhe Gjelbërime”-Strugë

para 7 muajve - Tetova Sot

Armend Shaqiri, të cilin qeveria e shkarkoi nga funksioni drejtor i burgut të Strugës, me vendim të komunës së Strugës e cila menaxhohet nga Ramiz Merko, kuadër i BDI-së, është emëruar për drejtor të Ndërmarrjes...

Drejtori i shkarkuar nga burgu i Strugës emërohet drejtor në NP për "Parqe dhe Gjelbrime"-Strugë

para 7 muajve - Nezavisen

Armend Shaqiri, të cilin qeveria e shkarkoi nga funksioni drejtor i burgut të Strugës, me vendim të komunës së Strugës e cila menaxhohet nga Ramiz Merko, kuadër i BDI-së, është emëruar për drejtor Ndërmarrjes...

Shkarkimi i drejtorit në burgun e Strugës, MPB-ja vazhdon hetimet

para 7 muajve - Alsat-M

Ish drejtori i burgut të Strugës Armend Shaqiri i dyshuar për shpërdorim të detyrës zyrtare, pas dhënies së dorëheqjes nga posti i drejtorit të burgut 2 javë më parë, menjëherë është caktuar funksion tjetër,...

QEVERIA: SHKARKOHET DREJTORI I BURGUT TË STRUGËS

para 7 muajve - TV Art

Nuk komentohet shkarkimi me aksionin policor në Strugë Qeveria në seancën e fundit ka shkarkuar nga detyra drejtorin e burgut të Strugës, Armend Shaqiri. Në vendimin e Qeverisë thuhet se shkarkimi nga...

Qeveria jep detaje për shkarkimin e drejtorit të burgut të Strugës

para 7 muajve - Shenja

Qeveria në seancën e djeshme ka shkarkuar drejtorin e burgut të Strugës, Armend Shaqirin. Nga Qeveria thonë se dje e kanë pranuar kërkesën e drejtorit të burgut për dorëheqje, kërkesë kjo që sipas zëdhënësit...

Qeveria jep detaje për shkarkimin e drejtorit të burgut të Strugës

para 7 muajve - Shenja

Qeveria në seancën e djeshme ka shkarkuar drejtorin e burgut të Strugës, Armend Shaqirin. Nga Qeveria thonë se dje e kanë pranuar kërkesën e drejtorit të burgut për dorëheqje, kërkesë kjo që sipas zëdhënësit...

Shkarkohet drejtori i burgut të Strugës

para 8 muajve - Fakti Ditor

Qeveria në seancën e sotme ka shkarkuar nga detyra drejtorin e burgut të Strugës, Armend Shaqiri. Në vendimin e Qeverisë thuhet se shkarkimi nga detyra është bërë me kërkesë të vetë Shaqrit të deponuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK