http://kariera.mk

Dhjetë vite më parë kishte konsumuar alkool në një dasmë, tani fshikullohet në publik në një qytet iranian

para 7 muajve - Telegrafi

Një burrë në Iran është fshikulluar mbi 80 herë në publik, dhe atë vetëm pse një dekadë më parë kishte konsumuar alkool në një dasmë kur ai ishte vetëm 14-vjeç. Amnesty International ka dënuar sulmin e...

Plot 80 goditje me kamxhik në publik, kishte konsumuar alkool para 10 vitesh…

para 7 muajve - Java News

Një burrë nga Irani është goditur 80 herë publikisht, pasi u dënua se kishte pirë alkool në një dasmë, një dekadë më parë. Amnesty International e ka dënuar këtë akt “të tmerrshëm”, pasi mediat vendase...

Burrin e lidhin pas pemës dhe e godasin, kishte pirë alkool para 10 vitesh

para 7 muajve - NOA

Një burrë nga Irani është goditur 80 herë publikisht, pasi u dënua se kishte pirë alkool në një dasmë, një dekadë më parë. Amnesty International e ka dënuar këtë akt “të tmerrshëm”, pasi mediat vendase...

E godasin 80 herë me kamxhik se kishte pirë alkool… para 1 dekade

para 7 muajve - Gazeta Tema

Një burrë nga Irani është goditur 80 herë me kamxhik në publik, pasi u dënua se kishte pirë alkool në një dasmë, një dekade më parë. Amnesty International e ka dënuar këtë akt të tmerrshëm, pasi mediat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK