http://kariera.mk

Dy asteroidë fluturuan afër tokës

para 11 muajve - Tetova Sot

Dy objektet me diametër prej rreth 10 metrash secila u zbuluan vetëm disa orë pas fluturimit. Në fillim, pa u vënë re nga astronomët, dy asteroide kaluan fundjavën e kaluar. 2018 NX dhe 2018 NW kaluan...

Dy asteroidë fluturuan afër tokës pa u vënë re

para 11 muajve - Tetova Sot

Dy objektet me diametër prej rreth 10 metrash secila u zbuluan vetëm disa orë pas fluturimit. Në fillim, pa u vënë re nga astronomët, dy asteroide kaluan fundjavën e kaluar. 2018 NX dhe 2018 NW kaluan...

Dy asteroidë fluturuan afër tokës pa u vënë re

para 11 muajve - Lajmi.net

Dy objektet me diametër prej rreth 10 metrash secila u zbuluan vetëm disa orë pas fluturimit. Në fillim, pa u vënë re nga astronomët, dy asteroide kaluan fundjavën e kaluar. 2018 NX dhe 2018 NW kaluan...

Dy asteroidë fluturuan afër tokës pa u vënë re

para 11 muajve - Sovrani

Dy objektet me diametër prej rreth 10 metrash secila u zbuluan vetëm disa orë pas fluturimit. Në fillim, pa u vënë re nga astronomët, dy asteroide kaluan fundjavën e kaluar. 2018 NX dhe 2018 NW kaluan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK