http://kariera.mk

Kapen mat shqiptarët, në vend të serave me domate, mbillnin marijuanë

më 7.2018 - Mapo

Dy shqiptare jane vene ne pranga nga policia italiane se bashku me dy rumune, pasi u zbulua kultivimi i marijuanes ne serat me domate. Mediat italiane shkrujane sot se ne pranga u vune Andi Sina, 36 -vjec,...

EMRAT/ Marijuanë mes domateve në Itali, në pranga 2 shqiptarë. Iu zbulohet dhe hilja tek sahati i dritave

më 7.2018 - BalkanWeb

RAGUSA- Dy shqiptarë dhe dy rumunë, mes tyre një grua janë arrestuar nga policia italiane e cila ka gjetur marijuanë në vendin ku banonin. Agjentët e Skuadrës së Lëvizshme të Ragusës dhe të Komisariateve...

Marijuanë në sera domatesh, pranga 2 shqiptarëve në Itali (EMRAT & VIDEO)

më 7.2018 - Gazeta Shqip

Skemat e kultivimit të kanabisit nga shqiptarët janë të veçanta dhe shpeshherë lënë pa fjalë autoritetet e huaja për imagjinatën e shfrenuar. Ditën e sotme agjentët e Skuadrës së Lëvizshme të Ragusës dhe...

Marijuanë në serën e domateve, pranga dy shqiptarëve në Itali

më 7.2018 - Vizion Plus

Policia italiane ka vënë në pranga dy shqiptarë dhe dy rumunë, pasi janë kapur me marijuanë. Sipas policisë shqiptarët dhe rumunët kishin mbjellë lëndë narkotike, në një serë domatesh. Bimët dy metra të...

Në serën e domateve kishin mbjellë kanabis, arrestohen dy shqiptarë

më 7.2018 - NOA

Katër persona, dy shqiptarë dhe dy rumunë, janë arrestuar nga policia italiane, pasi u zbuluan se e kishin kthyer serën e domateve në vend kultivimi të kanabisit. Bimët dy metra të larta, ishin fshehur...

Marijuanë mes serave me domate, arrestohen dy shqiptarët në Itali

më 7.2018 - Gazeta Express

Dy shqiptarë dhe dy rumunë u arrestuan nga Policia italiane, pas zbulimit të një sere në Ragusa, në dukje me domate të kultivuara, por që mes tyre kishte edhe drogë. Bimët në serën ku kultivohej droga...

Kultivonin marijuanë në serat me domate, arrestohen dy shqiptarë në Itali

më 7.2018 - NOA

Policia italiane ka vënë në pranga dy shqiptarë dhe dy rumunë, pasi u zbulua se kultivonin marijuanë në serat me domate. Bëhet më dijë se në prangat e policisë u vunë Andi Sina, 36 vjeç, pronari i biznesit...

Drogë mes domateve, prangosen dy trafikantët shqiptarë në Itali

më 7.2018 - Gazeta Express

Dy shqiptarë kanë rënë në pranga nga policia italiane së bashku me dy shtetas rumun nën akuzën e kultivimit të lëndëve narkotike. Mediat italiane shkruajnë se shqiptarë Andi Sina, 36 vjeçar dhe 18 vjeçari...

Itali/ Dy shqiptarë në pranga, fermë kanabisi mes serave të domateve

më 7.2018 - Mapo

Katër persona janë arrestuar nga policia italiane në zonën Macconi të komunës së Acates në Ragusa, mes tyre dy shqiptarë. Policia zbuloi një fermë ku kultivohej kanabis, e cila ishte në pronësi të 36-vjecarit...

Drogë mes serës me domate, shqiptarët e pësojnë keq në Itali

më 7.2018 - Albeu

Policia italiane ka vënë në pranga 2 shtetas shqiptar në zonën Macconi në Ragusa. Policia zbuloi një fermë ku kultivohej kanabis, e cila ishte në pronësi të 36-vjecarit shqiptar , Andi Sina. Veç tij u...

Itali/ Marijuanë mes serave me domate, arrestohen dy shqiptarë

më 7.2018 - Sot News

Dy shqiptarë dhe dy rumunë u arrestuan nga Policia italiane, pas zbulimit të një sere në Ragusa, në dukje me domate të kultivuara, por që mes tyre kishte edhe drogë. Bimët në serën ku kultivohej droga...

Kultivonin marijuanë në serat me domate, kapen 2 shqiptarë në Itali/EMRAT

më 7.2018 - Lexo

Policia italiane ka vënë në pranga dy shqiptarë dhe dy rumunë, pasi u zbulua se kultivonin marijuanë në serat me domate. Bëhet më dijë se në prangat e policisë u vunë Andi Sina, 36 vjeç, pronari i biznesit...

Kultivonin marijuanë në sera, kapen dy shqiptarë në Itali

më 7.2018 - Java News

Policia italiane ka vënë në pranga dy shqiptarë dhe dy rumunë, pasi u zbulua se kultivonin marijuanë në serat me domate. Bëhet më dijë se në prangat e policisë u vunë Andi Sina, 36 vjeç, pronari i biznesit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK