http://kariera.mk

EMRI/ Shqiptari vdiq në ditën e parë të punës, jepet dënimi për 6 të arrestuarit në Itali

më 7.2018 - BalkanWeb

ITALI- Pas afro 8 vitesh nga vdekja e një shqiptari në Itali për shkak të kushteve të këqija të punës dhe mungesës së sigurisë, gjykata italiane ka dhënë dënimet për 6 të arrestuarit. Shqiptari Dashnor...

6 të dënuar për vdekjen e shqiptarit në Itali

më 7.2018 - Albeu

Pas tetë vjetësh ka përfunduar gjykimi i shkallës së parë për vdekjen në portin e Livornos të punë torit shqiptar Dashnor Quallia, 38 vjeç, i martuar, me dy fëmijë, të moshës 12 e 9 vjeç në kohën e tragjedisë....

6 të dënuar për vdekjen e shqiptarit në Itali

më 7.2018 - Lajmi.net

Pas tetë vjetësh ka përfunduar gjykimi i shkallës së parë për vdekjen në portin e Livornos të punëtorit shqiptar Dashnor Quallia, 38 vjeç, i martuar, me dy fëmijë, të moshës 12 e 9 vjeç në kohën e tragjedisë....

6 të dënuar për vdekjen e shqiptarit në Itali

më 7.2018 - Sovrani

Pas tetë vjetësh ka përfunduar gjykimi i shkallës së parë për vdekjen në portin e Livornos të punëtorit shqiptar Dashnor Quallia, 38 vjeç, i martuar, me dy fëmijë, të moshës 12 e 9 vjeç në kohën e tragjedisë....

Shqiptari humbi jetën 8 vjet më parë, jepen vendimet për 6 italianët

më 7.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags Itali shqiptari vendime viktima I janë dashur plot 8 vjet drejtësisë italiane për të dhënë vendimin lidhur me humbjen e jetës së një punëtori shqiptar, i cili u mbyt në det, pasi kishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK