http://kariera.mk

Apple do të ndaloj prodhimin e iPhone X dhe SE

më 7.2018 - Zhurnal

Apple do të ndaloj prodhimin e iPhone X dhe SE "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

iPhone i palosshëm, disa vite larg arritje

më 7.2018 - Zhurnal

iPhone i palosshëm, disa vite larg arritje "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Mozilla do të bëjë Firefox të jetë menaxheri i fjalëkalimeve iOS

më 7.2018 - Zhurnal

Mozilla do të bëjë Firefox të jetë menaxheri i fjalëkalimeve iOS "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Mozilla do të bëjë Firefox të jetë menaxheri i fjalëkalimeve iOS

më 7.2018 - Ina

Ju do të keni mundësi të përdorni Touch ID dhe Face ID për të zhbllokuar aplikacionin, dhe Mozilla po përdor encryption 256-bit për të sinkronizuar fjalëkalimet tuaja. Programi eksperimental i Mozilla-s...

Lëshohet iOS 11.4.1 për iPhone dhe iPad

më 7.2018 - Lajmi.net

Apple sot ka lëshuar iOS 11.4.1 për iPhone dhe iPad, sigurisht jo për të gjitha pajisjet. Versioni më i ri i iOS nuk sjell risi të mëdha përveç përmirësimit të disa të metave në versionin e mëhershëm,...

Lëshohet iOS 11.4.1 për iPhone e Pad

më 7.2018 - Ina

Apple ka lëshuar sot iOS 11.4.1 për iPhone dhe iPad. Versioni më i ri i iOS nuk sjell diçka të re, përveç përmirësimit të disa të metave të shfaqura në versionin paraprak. iOS 11.4.1 mund të shkarkohet...

iPad Pro 2018 do të ketë ngjashmëri me iPhone X

më 7.2018 - Ina

Apple ka zbuluar, me nënkuptime nga programi iOS 12, se do të vendosë një aparat fotografik iPhone X TrueDepth, në iPad Pro të ri, i cili gjithashtu duhet të vijë me një ekran pa korniza. Apple ka arritur...

Lëshohet iOS 11.4.1 për iPhone e Pad

më 7.2018 - Zhurnal

Lëshohet iOS 11.4.1 për iPhone e Pad "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

iPad Pro 2018 do të ketë ngjashmëri me iPhone X

më 7.2018 - Zhurnal

iPad Pro 2018 do të ketë ngjashmëri me iPhone X "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Lëshohet iOS 11.4.1 për iPhone e Pad

më 7.2018 - Republika

Apple ka lëshuar sot iOS 11.4.1 për iPhone dhe iPad. Versioni më i ri i iOS nuk sjell diçka të re, përveç përmirësimit të disa të metave të shfaqura në versionin paraprak. iOS 11.4.1 mund të shkarkohet...

iPad Pro 2018 do të ketë ngjashmëri me iPhone X

më 7.2018 - Telegrafi

Apple ka zbuluar, me nënkuptime nga programi iOS 12, se do të vendosë një aparat fotografik iPhone X TrueDepth, në iPad Pro të ri, i cili gjithashtu duhet të vijë me një ekran pa korniza. Apple ka arritur...

Lëshohet iOS 11.4.1 për iPhone e Pad

më 7.2018 - Tetova Sot

Apple ka lëshuar sot iOS 11.4.1 për iPhone dhe iPad. Versioni më i ri i iOS nuk sjell diçka të re, përveç përmirësimit të disa të metave të shfaqura në versionin paraprak. iOS 11.4.1 mund të shkarkohet...

Lëshohet iOS 11.4.1 për iPhone e Pad

më 7.2018 - Gazeta Express

Apple ka lëshuar sot iOS 11.4.1 për iPhone dhe iPad. Versioni më i ri i iOS nuk sjell diçka të re, përveç përmirësimit të disa të metave të shfaqura në versionin paraprak. iOS 11.4.1 mund të shkarkohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK