http://kariera.mk

Presidenti i KE i dehur në samitin e NATO-s?

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Ai është një nga figurat më të rëndësishme të BE-së, pasi mban postin e Presidentit të Komisionit Europian, por Jean Claude Juncker, sipas mediave ndërkombëtare duket se e ka tepruar disi me alkoolin para...

Jean-Claude Juncker humb bilancin në samitin e NATO-s

para 7 muajve - Koha.net

Nëse samiti i NATO-s ishte i vështirë për dhjetëra udhëheqës që merrnin pjesë, ai duket se ka qenë edhe më i vështirë për Presidentin e Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker. Udhëheqësi i BE-së u pa...

Juncker për pak të rrëzohej në Bruksel, u ndihmua nga të tjerët

para 7 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker është parë të ketë disa herë probleme me ecjen dhe mbajtjen e balancës. Gjithçka ndodhi para darkës fala në kuadër të samitit të NATO’s në Belgjikë....

Çfarë i ka ndodhur Presidentit të KE? VOA publikon videon: Juncker humb ekuilibrin e nuk ngjit dot shkallët

para 7 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Samiti i NATO-s duket se e ka lodhur shumë Presidentin e KE-së Jean Claude Juncker. Zëri i Amerikës (Voice of America) ka publikuar një video që ka në fokus pikërisht Juncker. Ai duket se ka probleme...

Juncker nuk ndihej mirë, e ndihmuan tjerët

para 7 muajve - Telegrafi

Presidenti i Komisionit Evropian, Jean Claude Juncker, mbrëmë para mbrëmjes se liderëve të NATO-s ka humbur balancën dhe disa herë u pa të ecte i pasigurt, shkruan Asociated Press. Juncker u pengua në...

Çfarë i ka ndodhur Presidentit të KE? VOA publikon videon: Juncker humb bilancin e nuk ngjit dot shkallët

para 7 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Samiti i NATO-s duket se e ka lodhur shumë Presidentin e KE-së Jean Claude Juncker. Zëri i Amerikës (Voice of America) ka publikuar një video që ka në fokus pikërish Juncker. Ai duket se ka probleme...

Video / Juncker sërish i dehur, i merren këmbët dhe i puth të gjithë

para 7 muajve - Mapo

Nëse mendoni se samiti i NATO-s mund të ketë qenë i vështirë për disa udhëheqës për çështjet e pagesave për aleancën, gaboheni. Ky takim, më i vështirë se për këdo, ka qenë për Presidentin e Komisionit...

Çfarë pati presidenti i KE-së në samitin e NATO-s? A ishte i dehur… Ja si reagonte /VIDEO

para 7 muajve - Lajmi.net

Nëse samiti i NATO-s ishte i vështirë për dhjetëra udhëheqës që merrnin pjesë, ai duket se ka qenë edhe më i vështirë për Presidentin e Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker. Udhëheqësi i BE-së u pa...

Juncker për pak të rrëzohej në Bruksel, u ndihmua nga të tjerët

para 7 muajve - Tetova Sot

Presidenti i Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker është parë të ketë disa herë probleme me ecjen dhe mbajtjen e balancës. Gjithçka ndodhi para darkës fala në kuadër të samitit të NATO’s në Belgjikë....

Juncker “tapë” në samitin e NATO-s? E shoqërojnë për krahu pas sjelljeve të çuditshme

para 7 muajve - Gazeta Tema

Nëse samiti i NATO-s ishte i vështirë për dhjetra udhëheqës që merrnin pjesë, ai duket se ka qenë edhe më i vështirë për Presidentin e Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker. Udhëheqësi i BE-së u pa...

VIDEO+FOTO/ Presidenti i KE, Juncker, i dehur, nuk e mbajnë këmbët…

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags i pire juncker presidenti i KE Presidenti i Komisionit Evropian, Jean Claude Juncker, nuk ka qenë në formën e tij më të mirë në samitin e NATO-s që u mbajt prej dy ditësh në Bruksel. Pamjet...

VIDEO / Juncker sërish i dehur, Zaev e mban prej krahësh në Samitin e NATO-s

para 7 muajve - Java News

Nëse samiti i NATO-s ishte i vështirë për dhjetra udhëheqës që merrnin pjesë, ai duket se ka qenë edhe më i vështirë për Presidentin e Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker. Udhëheqësi i BE-së u pa...

VIDEO/ Juncker lodhet nga darka gala në samitin e NATO, e marrin për krahu

para 7 muajve - Lexo

Nëse samiti i NATO-s ishte i vështirë për dhjetra udhëheqës që merrnin pjesë, ai duket se ka qenë edhe më i vështirë për Presidentin e Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker. Udhëheqësi i BE-së u pa...

Juncker për pak u rrëzua në Bruksel, momenti kur nuk mundi të ngjitet shkallëve

para 7 muajve - Periskopi

Presidenti i Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker është parë të ketë disa herë probleme me ecjen dhe mbajtjen e balancës. Gjithçka ndodhi para darkës në kuadër të samitit të NATO’s në Belgjikë. Udhëheqësi...

Presidenti i KE-së, Juncker i dehur në Samitin e NATO-s

para 7 muajve - KosovaPress

Udhëheqësi i Komisionit Evropian nuk ishte aspak duke kontrolluar lëvizjet gjersa u ndihmua nga liderët botëror si presidentët e Finlandës dhe Ukrainës. Kryeministri holandez Mark Rutte hyri gjithashtu...

Juncker nuk ndihej mirë, e ndihmuan tjerët

para 7 muajve - Gazeta e re

Presidenti i Komisionit Evropian Jean Claude Juncker mbrëmë para mbrëmjes se liderëve të NATO-s ka humbur balancën dhe disa herë u pa të ecte i pasigurt, shkruan Asociated Press. Juncker u pengua në një...

Juncker nuk ndihej mirë, e ndihmuan tjerët

para 7 muajve - KosovaPress

Juncker u pengua në një shkallë ku presidenti i Finlandës dhe Ukrainës, u panë ta ndihmonin që të qëndrojë në këmbë, e po ashtu edhe  kryeministri holandez Mark Ruth. Juncker ka thënë se vuan nga ishiasi,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK