http://kariera.mk

Europa League, Laçi mban gjallë shpresat në Qipro

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Pas Partizanit e Luftëtarit, që e nisën me humbje aventurën e tyre në këtë sezon të Europa Leagues, në orën 19:00 ishte radha e Laçit të zbresë në fushë, ku u përball me qipriotët e Anorthosisit. Gjithsesi...

2/1, Laçi mundet me përmbysje në Qipro

para 7 muajve - Telesport

Skuadra e Laçit është mposhtur të enjten në debutimin e saj europian për këtë sezon, pasi u mund në transfertë me rezultatin 2-1 nga Anorthosis. Kurbinasit kaluan të parët në avantazh, nw kwtw takim të...

Laçi humbet me përmbysje ndaj Anarthosis

para 7 muajve - Albeu

Laçi humbi në turin e parë eliminator të Europa Leagues, ndaj qipriotëve të Anorthosis . Ekipi i Prengës, u mund me përmbysje rezultati në qytetin e Larnakës. Ishte Hoxhallari ai që gjeti golin e avantazhit,...

Laçi mban gjallë shpresat në Qipro, Bakaj gjen golin me skuadrën bjelloruse

para 7 muajve - SuperSport

Pas Partizanit e Luftëtarit, që e nisën me humbje aventurën e tyre në këtë sezon të Europa Leagues, në orën 19:00 ishte radha e Laçit të zbresë në fushë, ku u përball me qipriotët e Anorthosisit. Gjithsesi...

Laçi ende ka shpresë për ta përfunduar aventurën në Europë

para 7 muajve - Gazeta Express

Laçi ka humbur sot kundër Anorthosis edhe pse ata kaluan të parët në epërsi në minutën e 21’të. Në pjesën e dytë vendasit e rikthyen rezultatin për të fituar 2-1, por për laçianët ende ka shpresë pasi...

Europa League/ Luftëtari “shkatërrohet” 5-0 nga letonezët

para 7 muajve - Vizion Plus

Skuadra e Luftëtarit e Milosh Kostiç u mposht me rezultatin 5-0 nga letonezët e Ventspils, në takimin për raundin e parë të Ligës së Europës. Bluzinjtë u mposhtën me shifrat e thella  duke shuar thuajse...

Anorthosis përmbys gjithçka ndaj Laçit

para 7 muajve - Albeu

Po luhet në qytetin e Larnakës në Qipro, ndeshja e parë për turin e parë eliminator në Europa League mes Anorthosis dhe Laçit . Vnedasit kanë shënuar dy gola të shpejtë në harkun e tetë minutave. Në minutën...

Anorthosis përmbys Laçin

para 7 muajve - Gazeta Express

Anorthosis e ka përmbysur rezultatin kundër Laçit Ata kanë shënuar edhe golin e dytë, kësaj here shënoi Sekou Cisse në minutën e 59’të. /GazetaExpress/ Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Avancon Laçi

para 7 muajve - Klan Kosova

Laçi ka kaluar në avantazh ndaj Anorthosis në kuadër të kualifikimeve për Ligën e Evropës. Erion Hoxhallari shënoi për mysafirët në minutën e 21-të, pas asistimit nga Regi Lushkja. Interesante

Anorthosis barazon rezultatin

para 7 muajve - Gazeta Express

Qipriotët kanë barazuar rezultatin Një penallti u akordua në minutën e 51’të të cilën në gol e shndërroi kroati Danijel Pranjic. /GazetaExpress/ Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Kualifikimet për Ligë të Evropës, Luftëtari deklasohet nga Ventspils

para 7 muajve - Klan Kosova

Luftëtari i Gjirokastrës është mundur me rezultat 5:0 nga Ventspils në kuadër të kualifikimeve për Ligën e Evropës. Që  të pesë golat e vendësve u shënuan nga një lojtar i vetëm, e që ishte Adeleke Akinyemi. Interesante

Laçi kalon në avantazh ndaj Anorthosis

para 7 muajve - Albeu

Po luhet në qytetin e Larnakës në Qipro, ndeshja e parë për turin e parë eliminator në Europa League mes Anorthosis dhe Laçit. Kurbinasit kanë shtangur vendësit në minutën e 21' pasi Hoxhallari ka shënuar...

Një 19-vjeçar turpëron Luftëtarin në Europë, humb 5-0 në Letoni

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Luftëtari i Europës është për turp. Humbje turpëruese për gjirokastritët në debutimin e tyre europiane. Në Letoni skuadra e sllovenit Milos Kostic u mposht me rezultatin e thellë 5-0 nga vendasit e Ventspils,...

Luftëtari pëson humbje të rëndë nga Ventspilis

para 7 muajve - Telegrafi

Skuadra shqiptare, Luftëtari ka debutuar në garat evropiane. Klubi që ishte befasia më e këndshme në kampionatin shqiptar, luajti ndeshjen e parë në Ligën e Evropës. Shqiptarët ishin mysafir tek skuadra...

Laçi kalon në epërsi përballë Anorthosis

para 7 muajve - Gazeta Express

Laçi ka shënuar golin e parë kundër skuadrës qipriote Është Erjon Hoxhallari që ka shënuar në minutën e 21’të për skuadrën laçiane. /GazetaExpress/ Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Luftëtari për turp në Europë, humbet 5-0, një 19-vjeçar i shënon 4 gola

para 7 muajve - SuperSport

Luftëtari i Europës është për turp. Humbje turpëruese për gjirokastritët në debutimin e tyre europiane. Në Letoni skuadra e sllovenit Milos Kostic u mposht me rezultatin e thellë 5-0 nga vendasit e Ventspils,...

Modestët letonezë shpartallojnë Luftëtarin 5-0, gjirokastritët thuajse të eliminuar

para 7 muajve - Gazeta Tema

Luftëtari e ka nisur në mënyrën më të shëmtuar aventurën e tij në Europa League. Në atë që duhej të ishte një ndeshje historike për gjirokastritët, të cilët zunë vendin e tretë me 59 pikë edicionin e fundit...

Formacionet zyrtare/ Laçi në “Europa League”, kërkon befasinë në Qipro me emra të rinj

para 7 muajve - BalkanWeb

Laçi do të luajë sot në transfertë ndeshjen e parë për fazën e parë të eliminatorëve të “Europa League” kundër skuadrës së Larnakës. Skuadra kurbinase e drejtuar nga trajneri i ri Prenga do të kërkojë...

5:0 pjesa e parë dhe ashtu u mbyll ndeshja, debutimi i “çuditshëm” i skuadrës shqiptare në Evropë

para 7 muajve - Lajmi.net

Ishte menduar si skuadra që kishte shortin më të lehtë në Europa Ligë. Por, doli të jetë e kundërta pasi që Luftëtari i Gjirokastrës është deklasuar më rezultat 5-0 nga Ventspils në Letoni Luftëtari ishte...

Luftëtari debuton me humbje të thellë në Evropë

para 7 muajve - Koha.net

Luftëtari i Gjirokastrës ka debutuar me humbje të thellë në Ligën e Evropës. Skuadra shqiptare humbi 5 me 0 nga Ventspils i Letonisë me të pesë golat e pësuar qysh në pjesën e parë. Adeleke Akinyemi realizoi...

Luftëtari kapitullon në Letoni, humb 5-0 me Ventspils

para 7 muajve - Mapo

Luftëtari e ka nisur në mënyrën më të shëmtuar aventurën e tij në Europa League. Në atë që duhej të ishte një ndeshje historike për gjirokastritët, të cilët zunë vendin e tretë me 59 pikë edicionin e fundit...

Katastrofë për Luftëtarin, mposhtet thellë nga skuadra letoneze

para 7 muajve - Albeu

Luftëtari është mposhtur thellë në ndeshjen e parë në turin e parë eliminator në Europa League. Ekipi gjirokastrit humbi me shifrat 5-0, nga ekipi i Ventspils. Letonezët i shënuan të pesta golat që në...

Luftëtari “turpërohet” në Letoni

para 7 muajve - Gazeta Express

Ishte menduar si skuadra që kishte shortin më të lehtë në Europa Ligë. Por, doli të jetë e kundërta pasi që Luftëtari i Gjirokastrës është deklasuar më rezultat 5-0 nga Ventspils në Letoni Luftëtari ishte...

Një 19-vjeçar turpëron Luftëtarin, Ventspils fiton 5-0

para 7 muajve - Telesport

Aventura e Luftëtarit në Europa League nuk ka filluar aspak mirë. Skuadra e Kategorisë Superiore është treguar jashtëzakonisht inferiore ndaj Ventspils, ekip letonez që mban vendin e pestë në një kampionat...

Formacionet zyrtare: Anorthosis – Laçi

para 7 muajve - Gazeta Express

Janë publikuar formacionet zytare të ndeshjes në mes të Anorthosis dhe Laçit Laçi është shortuar me skuadrën e njohur qipriote Anorthosis dhe nëse fiton do të ishte befasi, në aventurën e Laçit në këtë...

Ventspils po bën humor me Luftëtarin

para 7 muajve - Gazeta Express

Luftëtari Gjirokastër po tregon që nuk është luftëtar Për më pak se 45 minuta ata kanë pësuar 5 gola prej një skuadër gjymë amatore. Përsëri në minutën e 43’të Akinyemi shënoi duke shënuar golin e katër...

Skuadra nga Shqipëria turpërohet në kualifikimet e Ligës së Evropës, pëson 5 gola në pjesën e parë

para 7 muajve - Lajmi.net

Vendësit po avancojnë 5:0. Luftëtari i Gjirokastrës po duket skuadër amatore para një skuadre të nivelit nën mesatar në Europë si Ventpalis. Luftëtari ka pësuar pesë gola në pjesën e parë. Vendësit po...

Ventspils-Luftëtari/ Pa u mbyllur pjesa e para, letonezët shënojnë edhe golin e katërt

para 7 muajve - Mapo

Luftëtari po luan ndeshjen e tij të parë në histori në Ligën e Europës, ku përballë ka letonezët e Ventspilsit. Kundërshtari i Luftëtarit, edhe pse dukej i lehtë në letër, ka shënuar edhe golin e katërt....

Katastrofë për Luftëtarin, pëson golin e tretë brenda 30 minutave

para 7 muajve - Gazeta Express

Luftëtari i Gjirokastrës nuk është duke i bërë ballë fare skuadrës nga Letonia Ata kanë pësuar edhe golin e katër në një margjinë prej 30 minutash. Akinyemi ka shënuar golin e tretë për Vetspils në minutën...

Ky debakël i Luftëtarit nuk është pritur, pëson golin e katër

para 7 muajve - Gazeta Express

Luftëtari i Gjirokastër po duket skuadër amatore para një skuadre të nivelit nën mesatarë në Europë Atë është duke e mposhtur Ventspalis. Pas tre golave që i shënoi Akinyemi, i njëjti ka shënuar edhe golin...

Luftëtari pëson edhe golin e dytë

para 7 muajve - Gazeta Express

Luftëtari Gjirokastër nuk e ka nisur aventurën e tyre mirë në Europë Ata kanë pësuar edhe golin e dytë nga skuadra Ventspils e Letonisë. Edhe golin e dytë e shënoi sulmuesi Adeleke Akinyemi pas një kundërsulmi...

Luftëtari për turp në Evropë

para 7 muajve - Infokusi

Luftëtari i Europës është për turp. Humbje turpëruese për gjirokastritët në debutimin e tyre në turin e parë kualifikues të Europa League. Në Letoni skuadra e sllovenit Milos Kostic u mposht me rezultatin...

Shënohet goli i parë Ventpils – Luftëtari Gjirokastër

para 7 muajve - Gazeta Express

Është shënuar goli i parë në ndeshjen Ventspils – Luftëtari Gjirokastër Është skuadra letoneze që ka kaluar në epërsi me golin e Adeleke Akinyemi në minutën e tetë. /GazetaExpress/ Bëje LIKE dhe merr lajmin...

Formacionet zyrtare/ Luftëtari luan ndeshjen e parë në Europë, ja si rreshtohet përballë letonezëve

para 7 muajve - BalkanWeb

Në orën 16:45 në Letoni Luftëtari do të luajnë ndeshjen e parë në histori në një kompeticion europian. Skuadra shqiptare do të ketë përballë ekipin e Ventspils, ndeshje e cila vlen për ndeshjen e parë...

Një 19-vjeçar turpëron Luftëtarin, Ventspils fiton 5-0

para 7 muajve - Lexo

Aventura e Luftëtarit në Europa League nuk ka filluar aspak mirë. Skuadra e Kategorisë Superiore është treguar jashtëzakonisht inferiore ndaj Ventspils, ekip letonez që mban vendin e pestë në një kampionat...

Laçi kalon në epërsi

para 7 muajve - KosovaPress

Kjo ishte ndeshja e parë kualifikuese e Laçit në rrugën e tij në Ligën e Evropës. Edhe pse Laçi i pari kaloi në epërsi me golin e shënuar nga Erjon Hoxhallari (21’), nuk arriti ta mbrojë rezultatin. Anorthosis...

LAJMI I FUNDIT/ Përfundon gjithçka, Laçi humb ritmin dhe ndeshjen e parë në Europa League

para 7 muajve - Newsport

Skuadra e Laçit nuk ka arritur të dalë me një rezultat pozitiv në ndeshjen e parë të Europa League, ku është ndeshur me Anorthosis, skuadrën qipriote. Kurbinasit edhe pse në ndeshjen e parë fituan me rezultatin...

Modestët letonezë shpartallojnë Luftëtarin 5-0, gjirokastritët thuajse të eliminuar

para 7 muajve - Java News

Luftëtari bëri sot debutimin historik në kupat e Evropës, por një deputim totalisht për t’u harruar, edhe pse përballë kishte një ekip të dobët si Ventspils e Letonisë. Skuadra gjirokastrite u shpartallua...

Formacionet zyrtare, Ventpils – Luftëtari Gjirokastër

para 7 muajve - Gazeta Express

Luftëtari i Gjirokastrës do ta zhvillojë sot ndeshjen e parë në Europa Ligë Skuadra shqiptare ka udhëtuar në Letoni ku do të përballet me vendin e katër te shtetit baltikë në kuadër të rrethit të parë...

LAJMI I FUNDIT/ Laçi ndërron “fytyrë” në pjesën e dytë, vendasit bëjnë përmbysjen e madhe

para 7 muajve - Newsport

Laçi në këto momente po luan ndeshjen e parë të Europa League në Qipro ndaj skuadrës së Anorthosis. Në pjesën e parë kurbinasit fituan me rezultatin 0-1, ndërsa në pjesën e dytë kanë ndërruar “fytyrë”,...

LAJMI I FUNDIT/ Laçi surprizohet në pjesën e dytë, kurbinasit lëshojnë “frenat”

para 7 muajve - Newsport

Skuadra e Laçit po luan në Qipro ndeshjen e parë eleminatore në Europa League ndaj Anorthosis ku pjesën e parë e mbylli në avantazh 0-1, me një gol të shënuar nga lojtari i Tiranës Erion Hoxhallari. Megjithatë...

LAJMI I FUNDIT/ Laçi bën surprizën në Qipro në 45 minutat e para, ishi i Tiranës nderon kurbinasit në Europë

para 7 muajve - Newsport

Anorthosis  – Laçi 0-1 Laçi ka mbyllur me rezultatin 1-0 pjesën e parë të ndeshjes ndaj Anorthosis, e vlefshme për turin e parë të Europa League. Kurbinasit kanë surprizuar teksa mbrojtësi i huazuar nga...

​Laçi kalon në epërsi

para 7 muajve - KosovaPress

Golin e ka shënuar Erjon Hoxhallari (21’) duke e rritur shpreson që Laçi të marr fitore të rëndësishme në rrugën e tij në Ligën e Evropës. Takimi kthyes zhvillohet në Shqipëri./KosovaPress/ Temat: Laçi...

LAJMI I FUNDIT/ Mbrojtësi i TIRANËS nderon Laçin, kurbinasit surprizojnë në Qipro

para 7 muajve - Newsport

Laçi po luan kundër Anorthosis, ndeshje e vlefshme për turin e parë të Europa League. Kurbinasit kanë surprizuar teksa mbrojtësi i huazuar nga Tirana, Erjon Hoxhallari ka kaluar në avantazh bardhezinjtë....

Luftëtari mposhtet keq në Letoni

para 7 muajve - KosovaPress

Luftëtari që zuri pozitën e tretë në kampionatin shqiptar të futbollit, siguroi një biletë për Europa League. Klubi nga Letonia, Ventspils ishte kundërshtari i turit të parë kualifikues për kompeticionin...

VIDEO/ Luftëtari “lan duart” që në pjesën e parë, gjirokastritët “shpartallohen” në Letoni

para 7 muajve - Newsport

Skuadra e Luftëtarit nuk ka mundur të shkëlqejë ditën e sotme duke u mundur me rezultatin e thellë 5-0 nga letonezët e Ventspils. Edhe pse u mendua se gjirokastritët mund të reagonin pjesën e dytë, asgjë...

Laçi e nis me lojtarin e TIRANËS, publikohen formacionet zyrtare

para 7 muajve - Newsport

Laçi do të luajë në transfertë kundër Anorthosis, ndeshje e vlefshme për turin e parë të Europa League. Ky takim do të startojë në orën 19:00, ndërsa tashmë janë bërë me dije formacionet zyrtare. Ashtu...

Luftëtari i pafuqishëm ndaj lentonezëve, Ventspils leksion gjirokastritëve

para 7 muajve - Newsport

Skuadra e Luftëtarit po mundet me rezultatin e thellë 5-0 nga letonezët e Ventspils. Edhe pse u mendua se gjirokastritët mund të reagonin pjesën e dytë, asgjë nuk ka ndryshuar, ndërkohë që takimi po shkon...

VIDEO/ Mbyllet pjesa e parë, 5 gola vendosin ndeshjen Ventspils – Luftëtari

para 7 muajve - Newsport

Janë mbyllur 45 minutat e para të ndeshjes mes Ventspils dhe Luftëtarit. Skuadra gjirokastrite është mposhtur me rezultatin e thellë 5-0. Ekipi bluzi ishte inekzistent në fushën e blertë teksa përballë...

VIDEO/ Shënohet goli i katërt në Letoni, sërish penallti në ndeshjen Ventspils  – Luftëtari

para 7 muajve - Newsport

Luftëtari ka pësuar golin e  katërt në ndeshjen që po luan kundër Ventspils në Letoni. Skuadra gjirokastrite tashmë nuk ka çfarë të humbë dhe duhet të reagojë në këtë sfidë të vlefshme për turin e parë...

3 gola në 24 minuta, Luftëtari “masakrohet” në Letoni

para 7 muajve - Newsport

Luftëtari po luan kundër Ventspils, ndeshje e vlefshme për turin e parë të Europa League. Gjirokastritët janë befasuar teksa tashmë kanë pësuar edhe golin e 3-të në minutën e 24-të. E pabesueshme ajo që...

LAJMI I FUNDIT/ Dy gola për pak minuta, sërish ndryshim rezultati në Letoni

para 7 muajve - Newsport

Luftëtari ka pësuar golin e dytë nga skuadra e Ventspils. Gjirokastritët po luajnë në kuadër të Europa League, megjithatë tashmë e kanë parë veten në disavantazh të dy golave. Autori i dopietës është Aninyemi...

LAJMI I FUNDIT/ Zhbllokohet ndeshja në Letoni, goli i parë shënohet me penallti

para 7 muajve - Newsport

Luftëtari po luan kundër Ventspils, ndeshje e vlefshme për turin e parë të Europa League. Skuadra vendase e Ventspils ka kaluar në avantazh në minutën e 8-të pasi Akinyemi ka shndërruar në golin penalltinë...

Luftëtari për historinë, Shkurtaj premton gol

para 7 muajve - Panorama

Luftëtari do të nisë sot një aventurë his torike. Sezoni i vitit të shkuar u jep mundësinë bluzinjve që të marrin pjesë për herë të parë në një raund kualifikues për Europa Ligën. Euforia dhe dëshira për...

FORMACIONET ZYRTARE/ Luftëtari në fushë për të bërë surprizën, publikohen 11-shet titullare

para 7 muajve - Newsport

Luftëtari do të luajë në transfertë kundër Ventspils, ndeshje e vlefshme për turin e parë të Europa League. Ky takim do të zhvillohet në orën 16:45 dhe pritet me interes se si do të jetë ecuria e gjirokastritëve...

Sot në fushë Partizani, Luftëtari e Laçi, bluzinjtë më të avantazhuar, Shkupi sfidon gjigandët skocezë

para 7 muajve - SuperSport

Pas debutimit të Kukësit në Champions League, sot është radha e tre skuadrave të tjera të Kategorisë Superiore që marrin pjesë në kompeticionet europiane. Luhet turi i parë kualifikues i Europa League...

LAJM I FUNDIT/ Marrin fund dilemat, tekniku Kostic “zbardh” formacionin debutues të Luftëtarit në Letoni

para 7 muajve - Newsport

Luftëtari nis sot në orën 16:45 aventurën europiane me ekipin e Ventspils. Gjirokastritët vijnë të karikuar maksimalisht për sfidën e parë në Letoni. Në faqen zyrtare të klubit gjirokastrit është zbuluar...

Kualifikimi i Luftëtarit, “ish”-i i Ventspils anon nga gjirokastritët

para 7 muajve - Newsport

Luftëtari ka shpresa të mëdha për kualifikim në raundin e dytë eliminator të Europa LEAGUE. Kështu mendon futbollisti shkodran Ndue Mujeci që luan jashtë Shqipërisë prej 4 vitesh. Sulmuesi 25-vjeçar që...

Laçi në fushën qipriote, ish-portieri i Kombëtares zbulon “thembrën e Akilit” të Anorthosis

para 7 muajve - Newsport

Kundërshtarët qipriotë të Laçit Anorthosis duhet të luajnë sot pa mbështetjen e tifozerisë së tyre për shkak se janë dënuar me dy ndeshje nga UEFA për incidentet e krijuara. Gjatë këtij muaji pati shumë...

Momenti i Luftëtarit në Europë, futbollisti nuk pranon rezultat zhgënjyes

para 7 muajve - Newsport

Pjesëmarrja në kompeticionet europiane për Kukësin, Partizanin dhe Laçin nuk është diccka e re por për Luftëtarin ka një domethënie të veçantë. Gjirokastritët debutojnë në arenën e futbollit europian për...

Qipriotët superiorë, Laçi “gjakftohtë” për ndeshjen e sotme me Anorthosis

para 7 muajve - Newsport

Përpara nisjes së ndeshjes me qipriotët e Anorthosis, trajneri i Laçit Besnik Prenga dhe portieri Gentian Selmani kanë dalë në konferencë për shtyp. Në lidhje me kundërshtarin dhe mundësitë për kualifikim,...

Ventspils në vështirësi, Luftëtari mund të përfitojë

para 7 muajve - Telesport

Letonezët e Ventspils janë favoritë në këtë përballje dhe do të kërkojnë të sigurojnë një avantazh të rëndësishëm në ndeshjen e parë kundër Luftëtarit, e vlefshme për raundin e parë kualifikues të Europa...

Luftëtari-Ventspils/ Gjithçka që duhet të dini për ndeshjen

para 7 muajve - Lexo

Letonezët e Ventspils janë favoritë në këtë përballje dhe do të kërkojnë të sigurojnë një avantazh të rëndësishëm në ndeshjen e parë kundër Luftëtarit, e vlefshme për raundin e parë kualifikues të Europa...

Luftëtari ëndrra europiane kalon në Letoni

para 7 muajve - SuperSport

12 korrik 2018. Data kur Luftëtari takohet me historinë. Gjirokastritët do të shënojnë këtë të enjte pjesëmarrjen e parë në arenën ndërkombëtare në 89 vite prej themelimit të klubit.90 minutat e para në...

Laçi synon surprizë në Larnaca, vjen momenti europian për kurbinasit

para 7 muajve - SuperSport

Rrugëtimi i Lacit në Europa League do të nisë të enjtën në orën 19 në stadiumin “Antonis Papadopulos” të Larnacës aty ku kurbinasit do të përballen me Anorthosis. Bardhezinjtë të cilët prej tre javësh...

Ëndrra europiane, Luftëtari do të përballet të enjten me Ventspils

para 7 muajve - Java News

Luftëtari në fund të sezonit të kaluar shënoi një arritje historike teksa siguroi pjesëmarrjen në Europa League për here të parë në historinë e tij. Ditën e enjte skuadra gjirokastrite do të përballet...

Laçi në Qipro, UEFA  u “hap derën” tifozëve kurbinas

para 7 muajve - Newsport

Laçi luan nesër me ekipin qipriot të Anorthosis në stadiumin e këtyre të fundit. Por një detaj i çuditshëm është zbuluar së fundmi nga mediat qipriote për takimin e Europa LEAGUE. UEFA e ka penalizuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK