http://kariera.mk

Rritet në maj për 11,2 për qind numri i turistëve në Maqedoni, krahasuar me majin e vjetëm

para 7 muajve - Gazeta Express

Në muajin maj të këtij viti Maqedoninë e kanë vizituar 11,2 për qind  më shumë turistë të huaj në krahasim me majin e vitit të kaluar, publikoi Enti Shtetëror për Statistikë. Numri i turistëve të huaj...

Në maj është rritur numri i turistëve të huaj për 11,2 për qind

para 7 muajve - Portalb

Në maj Republikën e Maqedonisë e kanë vizituar 11,2 për qind  më shumë turistë të huaj në krahasim me majin e vitit të kaluar, publikoi Enti Shtetëror për Statistikë. Numri i turistëve të huaj që e kanë...

Në maj është rritur numri i turistëve të huaj për 11,2 për qind

para 7 muajve - Zhurnal

Në maj është rritur numri i turistëve të huaj për 11,2 për qind "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Rritet vëllimi tregtar Rusi-BE, pavarësisht sanksioneve

para 7 muajve - Shenja

Vëllimi tregtar midis Rusisë dhe Bashkimit Evropian (BE) është rritur me 22.1 për qind, duke arritur shifrat në 119.7 miliardë dollarë në 5 muajt e parë të këtij viti krahasuar periudhën e njëjtë të vitit...

Pavarësisht sanksioneve, rritet vëllimi tregtar BE-Rusi

para 7 muajve - Telegrafi

Sipas Shërbimit rus të Doganave, vëllimi tregtar midis Bashkimit Evropian (BE) dhe Rusisë është rritur me 22.1 për qind, duke arritur shifrat në 119.7 miliardë dollarë në periudhën janar-maj 2018, krahasuar...

Në BE rritet numri i familjeve me një anëtar

para 7 muajve - Shenja

Rreth një e treta e familjeve në Bashkimin Europian përbëhet nga një anëtar, sipas një sondazhi të Eurostat mbi numrin e anëtarëve të familjeve evropiane në vitin 2017, sipas të cilit ka më shumë se 221.3...

Në BE rritet numri i familjeve me një anëtar

para 7 muajve - Zhurnal

Në BE rritet numri i familjeve me një anëtar "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të...

Në BE rritet numri i familjeve me një anëtar

para 8 muajve - Koha.net

Rreth një e treta e familjeve në Bashkimin Europian përbëhet nga një anëtar, sipas një sondazhi të Eurostat mbi numrin e anëtarëve të familjeve evropiane në vitin 2017, sipas të cilit ka më shumë se 221.3...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK