http://kariera.mk

Sony Xperia XZ3, telefoni me katër kamera

më 7.2018 - Tetova Sot

Përkundër problemeve në tregun e telefonisë mobile, Sony do të vazhdojë të publikojë telefonat dhe modeli i ri mund të arrijë më shpejt se sa pritej. Kompania japoneze njoftoi telefonin e mëparshëm premium...

Sony Xperia XZ3, telefoni me katër kamera

më 7.2018 - Zhurnal

Sony Xperia XZ3, telefoni me katër kamera "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Sony Xperia XZ3, telefoni me katër kamera

më 7.2018 - RTV 21

Sony po vazhdon të publikojë telefona modeli i ri me shpejt se sa pritej Përkundër problemeve në tregun e telefonisë mobile, Sony do të vazhdojë të publikojë telefonat dhe modeli i ri mund të arrijë më...

Sony Xperia XZ3, telefoni me katër kamera!

më 7.2018 - Fakti Ditor

Përkundër problemeve në tregun e telefonisë mobile, Sony do të vazhdojë të publikojë telefonat dhe modeli i ri mund të arrijë më shpejt se sa pritej. Kompania japoneze njoftoi telefonin e mëparshëm premium...

Sony Xperia XZ3, telefoni me katër kamera

më 7.2018 - Ina

Përkundër problemeve në tregun e telefonisë mobile, Sony do të vazhdojë të publikojë telefonat dhe modeli i ri mund të arrijë më shpejt se sa pritej. Kompania japoneze njoftoi telefonin e mëparshëm premium...

Sony Xperia XZ3, telefoni me katër kamera

më 7.2018 - KosovaPress

Kompania japoneze njoftoi telefonin e mëparshëm premium në prill, dhe një i ri pret të vijë pas rreth një muaji, transmeton KosovaPress. Sony Xperia XZ3 është tashmë në zhvillim dhe mund të prezantohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK