http://kariera.mk

Maserati Levante GTS vjen me 550 kuaj fuqi

para 7 muajve - Tetova Sot

Maserati paraqiti versionin e ri të modelit SUV me motorin Ferrari. Maserati Levante GTS ka motorin e njohur Ferrari V8 që është dobësuar për 40 kuaj fuqi krahasuar me Levante Trofeo me 590 kuaj fuqi....

​Maserati Levante GTS vjen me motorin e Ferrarit që prodhon 550 kuaj fuqi

para 7 muajve - Telegrafi

Maserati paraqiti versionin e ri të modelit SUV me motorin Ferrari. Maserati Levante GTS ka motorin e njohur Ferrari V8 që është dobësuar për 40 kuaj fuqi krahasuar me Levante Trofeo me 590 kuaj fuqi....

Maserati paraqet versionin e ri të SUV-it me 550 kuajfuqi

para 7 muajve - Koha.net

Maserati paraqiti versionin e ri të modelit SUV, me motorin e njohur Ferrari. Maserati Levante GTS ka motorin Ferrari V8 që është dobësuar për 40 kuajfuqi krahasuar me Levante Trofeo me 590 kuajfuqi. Motori...

Maserati Levante GTS vjen me 550 kuaj fuqi

para 7 muajve - KosovaPress

Maserati Levante GTS ka motorin e njohur Ferrari V8 që është dobësuar për 40 kuaj fuqi krahasuar me Levante Trofeo me 590 kuaj fuqi. Motori Bi-Turbo me 3.8 litra në modelin e ri është i njëjtë me Maserati...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK