http://kariera.mk

Shqiptarët nuk kanë më nevojë që të paraqesin këto 14 dokumente, Rama nxjerr listën

para 7 muajve - Gazeta Express

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një njoftim në rrjetin social që i adresohet qytetarëve shqiptarë. Kreu i qeverisë shkruan se pas heqjes nga lista e dokumenteve të detyrueshme për qytetarin, nga kjo...

“Informim për qytetarët”, Rama: Refuzoni të çoni dokumente shtetërore në zyrën ku do merrni shërbimin

para 7 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Kryeministri Edi Rama iu ka bërë thirrje qytetarëve të mos pranojnë të çojnë dokumente shtetërore të kërkuara nga zyrat ku duhet të marrin shërbimin. Në një status në “Facebook”, Rama tërheq vëmendjen...

Rama jep lajmin: Që sot e tutje, këto dokumente nuk iu duhen më kur të paraqiteni në zyrat e shtetit

para 7 muajve - Gazeta Tema

Qytetarët shqiptarë nuk duhet të dërgojnë më shkresa apo dokumentacion për kërkesat që kanë ndaj administratës. Lajmi bëhet i ditur nga kryeministri Edi Rama, i cili shprehet se duhet refuzuar çdo kërkesë...

Lista / Rama: Këto dokumente nuk duhet t’i çoni më në zyrat e shtetit

para 7 muajve - Mapo

Qytetarët shqiptarë nuk duhet të dërgojnë më shkresa apo dokumentacion për kërkesat që kanë ndaj administratës. Lajmi bëhet i ditur nga Kryeministri Edi Rama, i cili shprehet se duhet refuzuar çdo kërkesë...

Rama publikon listën: Mos ia dorëzoni këto dokumente administratës edhe po t’ju a kërkojnë

para 7 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një listë me dokumentet të cilat sipas tij qytetarët nuk duhet ti paraqesin me në zyrat e shtetit. Rama u kërkon qytetarëve që të refuzojnë çdo kërkesë për të çuar dokumente...

Rama: Këto dokumente nuk duhet t’i çoni më në zyrat e shtetit

para 7 muajve - Tetova Sot

Qytetarët shqiptarë nuk duhet të dërgojnë më shkresa apo dokumentacion për kërkesat që kanë ndaj administratës. Lajmi bëhet i ditur nga Kryeministri Edi Rama, i cili shprehet se duhet refuzuar çdo kërkesë...

Shqiptarët nuk kanë më nevojë që të paraqesin këto 14 dokumente, Rama nxjerr listën

para 7 muajve - Sovrani

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një njoftim në rrjetin social që i adresohet qytetarëve shqiptarë. Kreu i qeverisë shkruan se pas heqjes nga lista e dokumenteve të detyrueshme për qytetarin, nga kjo...

LISTA/ Rama: Qytetarët shqiptarë nuk duhet të dërgojnë më shkresa apo dokumentacion për kërkesat që kanë ndaj administratës

para 7 muajve - Lexo

Qytetarët shqiptarë nuk duhet të dërgojnë më shkresa apo dokumentacion për kërkesat që kanë ndaj administratës. Lajmi bëhet i ditur nga Kryeministri Edi Rama, i cili shprehet se duhet refuzuar çdo kërkesë...

Rama publikon listën: Dokumentet që nuk duhet t’i çoni më në zyrat e shtetit

para 7 muajve - Java News

Qytetarët shqiptarë nuk duhet të dërgojnë më shkresa apo dokumentacion për kërkesat që kanë ndaj administratës. Lajmi bëhet i ditur nga Kryeministri Edi Rama, i cili shprehet se duhet refuzuar çdo kërkesë...

Lista / Rama: Këto dokumente nuk duhet t’i çoni më në zyrat e shtetit

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags dokumente rama sherbime Qytetarët shqiptarë nuk duhet të dërgojnë më shkresa apo dokumentacion për kërkesat që kanë ndaj administratës. Kryeministri Edi Rama shprehet se duhet refuzuar çdo...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK