http://kariera.mk

Besi dhe Xhensila bëhen prindër, zbulohet emri i veçantë i vajzës

para 7 muajve - Vizion Plus

Çifti më protagonist i showbiz-it shqiptar, Xhensila Myrtezai dhe Besard Kallaku janë bërë për herë të parë prindër të një vajze të shëndetshme. Prindërit e rinj kanë zgjedhur një emër shumë të veçantë...

Bes Kallaku e bënë publike fotografinë e parë të vajzës, e kanë quajtur Ajka

para 7 muajve - Zhurnal

Bes Kallaku e bënë publike fotografinë e parë të vajzës, e kanë quajtur Ajka "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

Xhensila u bë nënë për herë të parë, mësoni emrin e veçantë

para 7 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë. Xhensila solli në jetë fëmijën e saj të parë, që sipas Iconstyle.com emri i veçantë që ata kanë zgjedhur për...

Xhensila Myrtezaj bëhet nënë për herë të parë, lind një vajzë

para 7 muajve - Portalb

Këngëtarja bukuroshe e estradës tonë Xhensila Myrtezaj ka sjellë në fëmijën e saj të parë që është një vajzë, përcjell Portalb.mk. Këngëtarja ka lindur në një spital privat të Tiranës, ndërsa si nëna dhe...

Zbulohet emri i vajzës së Xhensilës dhe Besit, ka një domethënie të veçantë

para 7 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Ndërkohë që çifti më protagonist i showbiz-it shqiptar janë kryefjala e portaleve dhe medias për momentin, pasi për herë të parë ata janë bërë prindër sot të një vajze të shëndetshme, sapo u mësuan...

Vjen urimi i parë për Xhensilën dhe Besin

para 7 muajve - RTV 21

Ardian Bujupi uron kolegët e tij Këngëtari i mirënjohur, Adrian Bujupi ka uruar Xhensilën dhe Besin për ardhjen në jetë të fëmijë së tyre të parë , shkruan rtv21.tv “Urime Xhensila Myrtezaj, ishalla me...

Bes dhe Xhensila, zbulojnë emrin e vajzës… ja domethënia e veçantë

para 7 muajve - Mapo

Ndërkohë që çifti më protagonist i showbiz-it shqiptar janë kryefjala e portaleve dhe medias për momentin, pasi për herë të parë ata janë bërë prindër sot të një vajze të shëndetshme, sapo u mësuan të...

Xhensila u bë nënë për herë të parë, mësoni emrin e veçantë

para 7 muajve - Infokusi

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë. Xhensila solli në jetë fëmijën e saj të parë, që sipas Iconstyle.com emri i veçantë që ata kanë zgjedhur për...

Zbulohet emri i vajzës së Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezait

para 7 muajve - NOA

Alka është emri i vajzës së Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezait. Mësohet se Xhensila e ka sjellë vajzën në jetë me lindje çezariane, në një spital privat. Edhe pse nuk dihet se çfarë arsye kanë pasur për...

Zbulohet, Xhensila e Besi i vënë vajzës emrin më interesant që keni dëgjuar

para 7 muajve - OraInfo

Pritjes së ëmbël për çiftin i erdhi fundi! Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë mesditën e sotme prindër për herë të parë. Burime për “Iconstyle.al” kanë bërë të ditur se emri me të cilin është pagëzuar...

Zbulohet emri i veçantë i vajzës së Besit e Xhensilës

para 7 muajve - Prive

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit, Bes Kallaku, janë bërë prindër për herë të parë. Xhensila ka sjell në jetë një vajzë të cilën sipas ‘Iconstyle’ e quajnë Ajka. Në gjuhën shqipe ajka ka...

Besi dhe Xhensila u bënë prindër, fansat e çiftit shpërthejnë në komente

para 7 muajve - Albeu

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku sot janë bërë prindër për herë të parë. Çifti mirëpriti të enjten e 12 korrikut vogëlushen e tyre të parë. Burimet bëjnë me dije se vajza e çiftit është pagëzuar me emrin...

Zbulohet emri i veçantë i vogëlushes së Besit dhe Xhensilës!

para 7 muajve - Tetova Sot

Pritjes së ëmbël për çiftin i erdhi fundi! Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë mesditën e sotme prindër për herë të parë. Burime  për “Iconstyle.al”  kanë bërë të ditur se emri me të cilin është pagëzuar...

Zbulohet emri i veçantë i vogëlushes së Besit dhe Xhensilës!

para 7 muajve - Gazeta Express

Pritjes së ëmbël për çiftin i erdhi fundi! Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë mesditën e sotme prindër për herë të parë. Burime  për “Iconstyle.al”  kanë bërë të ditur se emri me të cilin është pagëzuar...

Ky është emri i veçantë që Xhensila dhe Besi i kanë vënë vajzës së tyre

para 7 muajve - Zhurnal

Ky është emri i veçantë që Xhensila dhe Besi i kanë vënë vajzës së tyre UPDATE: 12.07.2018 16:23:00 ### 12.07.2018 14:56:00 Xhensila dhe Bes Kallaku bëhen prindër !? Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi…...

Xhensila dhe Besi bëhen prindër, vjen në jetë vajza e tyre

para 7 muajve - NOA

Ka marrë fund pritja dhe Xhensila Myrtezai me Bes Kallakun janë bërë prindër për herë të parë. Këngëtarja simpatike solli në jetë një vajzë. Lajmin e konfirmoi faqja zyrtare e Olti Currit në Facebook,...

Xhensila u bë nënë për herë të parë, mësoni emrin e veçantë

para 7 muajve - Fakti Ditor

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë. Xhensila solli në jetë fëmijën e saj të parë, që sipas Iconstyle.com emri i veçantë që ata kanë zgjedhur për...

Ndodh më në fund, Xhensila e Besi u bënë prindër

para 7 muajve - OraInfo

Pritjes së ëmbël sot i erdhi fundi, ku Xhensila solli në jetë vogëlushen e saj. Çifti të cilët lidhjen e tyre e kishin bërë publike para disa vitesh dhe në rrjetet sociale gjithmonë e kishin treguar hapur...

XHENSILA MYRTEZAJ DHE BES KALLAKU BËHEN PRINDËR PËR HERË TË PARË

para 7 muajve - TV21

Një ndër çiftet më të pëlqyer të showbizit shqiptar, këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe humristi i njohur Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë. Xhensila dhe Besi kanë kurorëzuar dashurinë me martesë...

Besi dhe Xhensila i vendosin emrin vajzës

para 7 muajve - Lexo

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Mësohet se nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë. Ndërkohë është zbuluar edhe emri i veçantë që mami Xhensila dhe babi Besi...

Prindër për herë të parë, zbulohet emri i vajzës së Besit e Xhensilës

para 7 muajve - Albeu

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku sot janë bërë prindër për herë të parë. Çifti mirëpriti të enjten e 12 korrikut vogëlushen e tyre të parë. Burime ekskluzive bëjnë me dije se vajza e çiftit është pagëzuar...

Lind Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku bëhet baba

para 7 muajve - Telegrafi

Pas 9 muajsh, pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi. Xhensila Myrtezaj është bërë më në fund nënë. Ajo ka sjellë në jetë vajzën e saj, fëmija i parë i lindur nga dashuria me aktorin e humorit, Bes Kallaku....

Ja si e pagëzuan vajzën e tyre Besi dhe Xhensila, emër mjaftë interesant

para 7 muajve - Sovrani

Ditën e sotme, këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj është bërë për herë të parë nënë e një vajze. U mësua se ajo e solli në jetë vogëlushen në një spital privat dhe nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë....

Xhensila Myrtezaj bëhet nënë për herë të parë

para 7 muajve - NOA

Pak pas dasmës së bujshme të mbajtur ditën e parë të shtatorit që lamë pas, këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj, lajmëroi se ajo dhe aktori Besart Kallaku do të bëheshin prindër për herë të parë. Por...

Bes Kallaku dhe Xhensila bëhen prindër, zbulohet emri i vajzës

para 7 muajve - Java News

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë me ardhjen në jetë të princeshës së tyre. Mësohet se lindja është kryer në një nga spitalet private dhe të dyja gëzojnë...

Vjen gëzimi i shumëpritur, bëhen prindër Besi dhe Xhensila

para 7 muajve - InfoShqip

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi… Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme. Gazeta...

Vjen gëzimi i shumëpritur, bëhen prindër Besi dhe Xhensila, si e quajtën bebin?

para 7 muajve - InfoShqip

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi… Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme. Gazeta...

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku bëhen prindër për herë të parë

para 7 muajve - RTV 21

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi Një ndër çiftet më të pëlqyer të showbizit shqiptar, këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe humristi i njohur Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë. Xhensila dhe Besi...

Xhensila dhe Bes Kallaku bëhen prindër !?

para 7 muajve - Zhurnal

Xhensila dhe Bes Kallaku bëhen prindër !? "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Lind këngëtarja Xhensila Myrtezaj, bëhet nënë për herë të parë

para 7 muajve - Lajmi.net

Ditën e sotme, çifti më i njohur i showbizit shqiptar, Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku janë bërë prindër për herë të parë. Burime të ‘Gazetës shqiptare’ kanë bërë të ditur se pritjes së ëmbël të këngëtares...

Sot është dita më e lumtur e Bes Kallakut dhe Xhensilës

para 7 muajve - Albeu

Dita e sotme është një ndër ditët më të lumtura për çiftin Kallaku , pasi ka ardhur në jetë vajza e shumëpritur. Lajmi është bërë i ditur vetëm pak momente më parë ku mësohet se këngëtarja ka sjellë në...

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë vajzën

para 7 muajve - BalkanWeb

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi…Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme. Gazeta...

Xhensila Murtezaj bëhet nënë për herë të parë

para 7 muajve - Koha.net

Këngëtarja Xhensila Murtezaj është bërë nënë për herë të parë pasi ka lindur një vajzë. Gazeta shqiptare raporton se këngëtarja dhe aktori Bes Kallaku kanë sjellë në jetë vajzën në një spital privat dhe...

Xhensila dhe Besi bëhen prindër për herë të parë, sot erdhi në jetë vajza e tyre…

para 7 muajve - Mapo

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi…Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme. Gazeta...

Vjen gëzimi i shumëpritur për Xhensilën dhe Bes Kallakun

para 7 muajve - Gazeta Express

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi… Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme. Gazeta...

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku bëhen prindër për herë të parë, vjen në jetë vajza e tyre

para 7 muajve - Blitz

Një lajm i mirë ka ardhur tashmë sepse  pritjes i ka ardhur fundi dhe këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj sipas “Gazeta Shqiptare” ka sjellë në jetë vajzën e saj. Ajo edhe aktori i njohur Bes Kallaku...

Xhensila Myrtezaj bëhet nënë

para 7 muajve - Lexo

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi…Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme. Gazeta...

Vjen gëzimi i shumëpritur për Xhensilën dhe Bes Kallakun

para 7 muajve - Infokusi

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi… Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme.Gazeta...

Po përfundon pritja për Besin dhe Xhensilën, ja sa shumë gjëra ka blerë Bes Kallaku për bebin

para 7 muajve - InfoShqip

Aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj janë duke shijuar ditët e fundit të pritej së ëmbël. Nga dita në ditë pritet që ata të bëhen prindër për herë të parë të një vajze. Para disa ditësh...

Prindër për herë të parë, ja emri super i veçantë i vajzës së Xhensilës dhe Besit

para 7 muajve - Periskopi

Ditën e sotme, këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj është bërë për herë të parë nënë e një vajze. U mësua se ajo e solli në jetë vogëlushen në një spital privat dhe nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë....

Xhensila Myrtezaj bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë një vajzë

para 7 muajve - Periskopi

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi…Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme. Gazeta...

Vjen gëzimi i shumëpritur për Xhensilën dhe Bes Kallakun

para 7 muajve - Bota Press

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi… Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme. Gazeta...

Xhensila Murtezaj bëhet nënë për herë të parë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Këngëtarja Xhensila Murtezaj është bërë nënë për herë të parë pasi ka lindur një vajzë. Gazeta shqiptare raporton se këngëtarja dhe aktori Bes Kallaku kanë sjellë në jetë vajzën në një spital privat dhe...

Vjen gëzimi i shumëpritur për Xhensilën dhe Bes Kallakun

para 7 muajve - Republika

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi… Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme. Gazeta...

Xhensila Myrtezaj bëhet nënë

para 7 muajve - Insajderi

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku sot janë bërë prindër. Gazeta Shqiptare mëson se këngëtarja ka sjellë në jetë të voglën e saj në një spital privat dhe të dyja gëzojnë shëndet të plotë....

Besi i blen veshjet për vajzën e tij, do ta ‘çmend’ Xhensilën me këto zgjedhje

para 7 muajve - OraInfo

Së shpejti pritet që këngëtarja Xhensila Myrtezaj të sjellë në jetë vajzën e saj Por ndërkohë bashkëshorti i saj aktori Bes Kallaku është duke bërë pazaret e fundit. Ai është fotografuar duke blerë në...

Xhensila gati për të lindur, Besi bën pazaret e fundit!

para 7 muajve - Zhurnal

Xhensila gati për të lindur, Besi bën pazaret e fundit! "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Xhensila gati për të lindur, Besi bën pazaret e fundit

para 7 muajve - Tetova Sot

Së shpejti pritet që këngëtarja Xhensila Myrtezaj të sjellë në jetë vajzën e saj. Por ndërkohë bashkëshorti i saj aktori Bes Kallaku është duke bërë pazaret e fundit. Ai është fotografuar, duke blerë në...

Xhensila gati për të lindur, Besi bën pazaret e fundit!

para 7 muajve - Gazeta Express

Së shpejti pritet që këngëtarja Xhensila Myrtezaj të sjellë në jetë vajzën e saj Por ndërkohë bashkëshorti i saj aktori Bes Kallaku është duke bërë pazaret e fundit. Ai është fotografuar duke blerë në...

Xhensila prezanton dhomën e vajzës së saj, ja se si e ka pikturuar

para 7 muajve - InfoShqip

Këngëtarja e dashur Xhensila Myrtezai dhe aktori i humorit Bes Kallaku pritet që shumë shpejt të behën prindër, pasi Xhensila është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël. Xhensila nuk ka duruar dhe ka...

Xhensila ju prezanton me dhomën e vajzës së saj, ja sa bukur e ka pikturuar

para 7 muajve - Lexo

Këngëtarja e dashur Xhensila Myrtezai dhe aktori i humorit Bes Kallaku pritet që shumë shpejt të behën prindër, pasi Xhensila është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël. Xhensila nuk ka duruar dhe ka...

Pak para lindjes, Xhensila mori një lajm të madh

para 8 muajve - Zhurnal

Pak para lindjes, Xhensila mori një lajm të madh "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Xhensila Myrtezaj i gëzohet këtij suksesi

para 8 muajve - Lajmi.net

Është këngëtare shumë e dashur për publikun. Xhensila Myrtezaj po shijon ditët e fundit të shtatzënisë dhe së shpejti pritet ta marrë epitetin nënë, shkruan lajmi.net. Ajo gjatë këtyre muajve të pritjes...

Së shpejti bëhet nënë/ Xhensila Myrtezaj zbulon si duket dhoma e vogëlushes

para 8 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Xhensila Myrtezaj është duke shijuar ditët e fundit të shtatzënisë. Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe e shumë komentuar në media e rrjete sociale është në muajin e nëntë për pak ditë...

Xhensila Myrtezaj i gëzohet këtij suksesi

para 8 muajve - Sovrani

Është këngëtare shumë e dashur për publikun. Xhensila Myrtezaj po shijon ditët e fundit të shtatzënisë dhe së shpejti pritet ta marrë epitetin nënë, shkruan lajmi.net. Ajo gjatë këtyre muajve të pritjes...

Pak para lindjes, Xhensila mori një lajm të madh

para 8 muajve - Sovrani

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja më e dashur për publikun si atë të Kosovës, ashtu edhe të Shqipërisë. Ajo është e njohur për këngët e saj të suksesshme si dhe për bukurinë dhe stilin e saj, shkruan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK