http://kariera.mk

Aksident në Shkodër, humb jetën një 54-vjeçar

para 11 muajve - Telegrafi

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pasditen e së enjtes në Shkodër. Mësohet se nga aksidenti ka humbur jetën një 54-vjeçar. Viktima po udhëtonte me motoçikletë kur u përplas nga një makinë./TCh/

Motoçikleta përplaset me vazon e luleve, humb jetën 54-vjeçari

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një aksident i pazakontë me pasojë vdekjen e një 54-vjeçari ka ndodhur në mesditë në qytetin e Shkodrës. Mësohet se shtetasi me iniciale N.B, që lëvizte me motoçikletë në aksin Shkodër – Baçallëk, ka humbur...

Udhëtonte me motoçikletë, humb jetën54-vjeçari në Shkodër

para 11 muajve - Mapo

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pasditen e së enjtes në Shkodër. Mësohet se nga aksidenti ka humbur jetën një 54-vjeçar. Viktima po udhëtonte me motoçikletë kur u përplas nga një makinë. aksident Makina Shkodër Vdekje

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Shkodër, humb jetën 54-vjeçari

para 11 muajve - BalkanWeb

SHKODER- Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur në Shkodër. Me datë 12.07.2018, ora 15:40, jemi njoftuar se në aksin rrugorë Shkodër – Baçallek, ka ndodhur aksident me motorrçiklete, shtetasi...

Përplaset me një vazo lulesh, vdes 54 vjeçari

para 11 muajve - Lajmi.net

Një aksident tragjik ka ndodhur pak minuta më parë në Shkodër, ku për pasojë ka mbetur një person i vdekur. 54 vjeçari N.B i cili humbi jetën, ishte duke drejtuar motoçikletën më momentit që ka humbur...

Humbi kontrollin e motorçikletës, vdes i riu në Shkodër

para 11 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër , duke lënë të vdekur një person. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:40, në aksin rrugorë Shkodër –Baçallek, ku shtetasi me inicialet N.B. 54 vjeç,...

Motoçikleta përplaset me vazon e lules, vdes 54-vjeçari në Shkodër

para 11 muajve - Vizion Plus

Një person ka humbur jetën nga një aksident me motoçikletë në Shkodër. Sipas policisë mësohet se viktima është shtetasi me iniciale N.B, 54 vjeç. 54-vjeçari po udhëtonte me një biçikletë në aksin rrugorë...

Aksident i rëndë në Shkodër, humb jetën 54-vjeçari

para 11 muajve - Mapo

Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur në Shkodër. Me datë 12.07.2018, ora 15:40, jemi njoftuar se në aksin rrugorë Shkodër – Baçallek, ka ndodhur aksident me motorrçiklete, shtetasi N. B. 54...

Shkodër, 54 vjeçari përplaset me vazon e luleve... humb jetën

para 11 muajve - Gazeta Express

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të enjte në Shkodër, me pasojë vdekjen e një qytetari 54 vjeçar. Ndriçim Bicakani ka humbur kontrollin e motoçikletës së tij e për pasojë është përplasur me një vazo...

E rëndë/ Aksident tragjik në Shkodër, humb jetën 54-vjeçari

para 11 muajve - Sot News

Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur në Shkodër. “Me datë 12.07.2018, ora 15:40, jemi njoftuar se në aksin rrugorë Shkodër – Baçallek, ka ndodhur aksident me motorrçiklete, shtetasi N. B. 54...

Aksident tragjik, humb jetën një person

para 11 muajve - NOA

Një person ka gjetur vdekjen në një aksident të rëndë rrugor. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme, në orën 15:40, në aksin rrugor Shkodër – Baçallëk. Një person po udhëtonte me motoçikletë dhe është përplasur...

Shkodër, përplaset me vazon e lules më pas vdes

para 11 muajve - Lexo

Nje person ka humbur jeten sot ne Shkoder, teksa udhetonte me motorciklet, ka humbur kontrollin dhe eshte perplasur me nje vazo lulesh. Ai ka humbur jeten menjehere. Burimet thanë se viktima quhet Ndriçim...

Aksident i rëndë në Shkodër, humb jetën 54-vjeçari

para 11 muajve - Java News

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur pasditen e kësaj të enjteje në Shkodër. Viktimë ka mbetur një 54-vjeçar me inicialet N.B., banues në lagjen “Guerrile” në Shkodër. Aksidenti ka ndodhur...

Aksident në Prishtinë, përplaset vetura me motoçiklistin

para 11 muajve - Sovrani

Një aksident ka ndodhur tek Posta, në Prishtinë. Një veturë dhe një motoçikletë janë përplasur para pak minutash, raporton Indeksonline. Në vendin e ngjarjes ende nuk kanë arritur ekipet kompetente. Facebook Twitter Google Plus

Aksident i rëndë, humb jetën një 54-vjeçar

para 11 muajve - Fakti Ditor

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pasditen e së enjtes në Shkodër. Mësohet se nga aksidenti ka humbur jetën një 54-vjeçar. Viktima po udhëtonte me motoçikletë kur u përplas nga një makinë.

​Aksident i rëndë, humb jetën një 54-vjeçar

para 11 muajve - Insajderi

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pasditen e së enjtes në Shkodër. Mësohet se nga aksidenti ka humbur jetën një 54-vjeçar. Viktima po udhëtonte me motoçikletë kur u përplas nga një makinë.

Shkodër, 54 vjeçari përplaset me vazon e luleve… humb jetën

para 11 muajve - Sovrani

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të enjte në Shkodër, me pasojë vdekjen e një qytetari 54 vjeçar. Ndriçim Bicakani ka humbur kontrollin e motoçikletës së tij e për pasojë është përplasur me një vazo...

Aksident në Shkodër, humb jetën një 54-vjeçar

para 11 muajve - KosovaPress

Mësohet se nga aksidenti ka humbur jetën një 54-vjeçar. Viktima po udhëtonte me motoçikletë kur u përplas nga një makinë./TCh/ Temat: Aksidenti

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK