http://kariera.mk

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku bëhen prindër

para 7 muajve - Klan Kosova

Pritjes i erdhi fundi! Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj dhe aktori i njohur, Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë. Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në Instagram...

Xhensila ka disa fjalë për vajzën e porsalindur, Ajkën

para 7 muajve - Koha.net

Këngëtarja shqiptare Xhensila Myrtezaj dhe aktori i njohur Bes Kallaku, sot sollën në jetë vajzën e tyre të parë. Vajzën e kanë quajtur Ajka, ndërsa Xhensila me një fotografi në rrjetin social Istagram,...

Vetëm pak orë pas lindjes së Ajkës, Xhensila emocionon me fjalët e ndjera!

para 7 muajve - Ina

Gjatë ditës së sotme u publikua lajmi se më në fund erdhi në jetë Ajka, vajza e aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj. Ashtu si Besi edhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka ndarë të njëjtën...

Me fjalë të ëmbla prindërore, Besi dhe Xhensila publikojnë fotografinë e parë me vajzën e porsaardhur në jetë

para 7 muajve - Telegrafi

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe humoristi Bes Kallaku janë bërë sot (e enjte) prindër për herë të parë. Këngëtarja Myrtezaj solli në jetë një vajzë, të cilën çifti e pagëzuan me emrin Ajka. Ajka...

Foto e parë e vajzës nis me letër nga Xhensila

para 7 muajve - Prive

Orë më parë, u bë i ditur lajmi që Xhensila dhe Besi janë bërë prindër për të parën herë. Lidhja shumëvjeçare pati si fryt të dashurisë vajzën Ajka. E nuk kanë vonuar shumë, postimet e çiftit që i janë...

Besi dhe Xhensila publikojnë foton e parë të vajzës: Sa e vogël bota, kaq sa ti qenka

para 7 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë bërë sot prindër për herë të parë. Xhensila ka sjellë në jetë të voglën e tyre, të cilën e kanë pagëzuar me një emër shqiptar, Ajka. Që në momentin që u...

Besi dhe Xhensila publikojnë foton e Ajkës, ja mesazhet për vajzën e tyre

para 7 muajve - Java News

Janë një ndër çiftet më të dashur për të gjithë shqiptarët. Të gjithë flasin dhe komentojnë plot dashuri për ata. Besi dhe Xhensila janë bërë këtë të enjte prindër të një vajze. Ajka është emri i vogëlushes...

Dedikimi i Xhensilës për vajzën do t’ju emocionojë

para 7 muajve - RTV 21

“Çfarë ndjesie qenka të mbash krejt botën në duar” Pas dedikimit emocional që bëri publikisht Bes Kallaku për vajzën, erdhi edhe një dedikim po aq i veçantë nga Xhensila, shkruan rtv21.tv Ajo ka publikuar...

Besi nuk përmbahet nga gëzimi, publikon foton e parë të vajzës së tij nga spitali

para 7 muajve - OraInfo

Humoristi, Bes Kallaku sot u bë baba për herë të parë, e kjo është ngjarja më e rëndësishme e jetës së tij. Ai përmes një postimi në Instagram ka shkruar fjalët më të bukura e duke treguar ndjenjat e të...

Besi dhe Xhensila të emocionuar, publikojnë foton e parë me të voglën e tyre

para 7 muajve - Albeu

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku sot janë bërë prindër për herë të parë. Çifti mirëpriti të enjten e 12 korrikut vogëlushen e tyre të parë. Vajza e çiftit të njohur është pagëzuar me emrin Ajka . Vetëm...

Xhensila publikon foton e parë të vajzës, ja çka thotë për të

para 7 muajve - OraInfo

Xhensila sot u bë nënë. Këngëtarja së fundi ka bërë publike foton e parë të vajzës së saj nga spitali, përcjell ORAinfo. Ajo ka shkruar fjalët më të ëmbla për më të voglën e saj, por që në fund ka kërkuar...

Sot u bë baba, ja mesazhi i parë i Bes Kallakut për vajzën

para 7 muajve - Mapo

Aktori Bes Kallaku është bërë sot për herë të parë baba. Ai i ka kushtuar disa rreshta vajzës së tij të vogël Ajka, e cila erdhi në jetë. Postimi O lul’e bukur e gjakut tim. I gjithe kuptimi i jetes dhe...

Vetëm pak orë pas lindjes së Ajkës, Xhensila emocionon me fjalët e ndjera!

para 7 muajve - Gazeta Express

Gjatë ditës së sotme u publikua lajmi se më në fund erdhi në jetë Ajka, vajza e aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj. Ashtu si Besi edhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka ndarë të njëjtën...

Dedikimi i Besit për vajzën e tij

para 7 muajve - RTV 21

Besi publikon fotografinë e parë të vajzës Çifti shumë i dashur i estradës shqiptare, këngëtarja e mirënjohur Xhensila Myrtezaj dhe humoristi Bes Kallaku sot janë bërë prindër për herë të parë, shkruan...

Publikohet foto e parë e vajzës së Bes Kallakut dhe Xhensilës, këto janë fjalët emocionuese të aktorit

para 7 muajve - Lajmi.net

Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj janë bërë prindër për herë të parë. Përmes një postimi të publikuar në Instagram aktori Kallaku shprehet shumë i emocionuar teksa zgjedh fjalët më të bukura...

Besi publikon foton e parë të Ajkës dhe ka disa fjalë zemre për të!

para 7 muajve - Gazeta Express

Gjatë ditës së sotme u publikua lajmi se më në fund erdhi në jetë Ajka,vajza e aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj. Vetëm pak çaste më parë Besi ka publikuar një foto të këmbës së vogëlushes...

Xhensila ia lë vajzës emrin Ajka, ka një dedikim prekës për të

para 7 muajve - Periskopi

Këngëtarja shqiptare Xhensila Myrtezaj dhe aktori i njohur Bes Kallaku, sot sollën në jetë vajzën e tyre të parë. Vajzën e kanë quajtur Ajka, ndërsa Xhensila me një fotografi në rrjetin social Istagram,...

Xhensila dhe Besi fjalë zemre për vogëlushen e tyre, zbulojnë kuptimin e emrit Ajka

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Ditën e sotme Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bekuan me një vajzë. Kjo është eksperienca e tyre e parë si prindër dhe normalisht që emocionet janë më të forta. Pas gjithë urimeve të ëmbla të miqve...

Xhensila ka disa fjalë për vajzën e porsalindur, Ajkën

para 7 muajve - Insajderi

Këngëtarja shqiptare Xhensila Myrtezaj dhe aktori i njohur Bes Kallaku, sot sollën në jetë vajzën e tyre të parë. Vajzën e kanë quajtur Ajka, ndërsa Xhensila me një fotografi në rrjetin social Istagram,...

Vetëm pak orë pas lindjes së Ajkës, Xhensila emocionon me fjalët e ndjera!

para 7 muajve - Republika

Gjatë ditës së sotme u publikua lajmi se më në fund erdhi në jetë Ajka, vajza e aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj. Ashtu si Besi edhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka ndarë të njëjtën...

U bënë prindër për herë të parë, Bes Kallaku na emocionoi të gjithëve me didikimin për të bijën

para 7 muajve - Blitz

Vetëm pak orë më parë ka ardhur në jetë vajza e këngëtares  Xhensila Myrtezaj dhe aktorit Bes Kallaku. Xhensila ka lindur në një spital privat dhe fatmirësisht gëzon shëndet të plotë së bashku me Ajkën...

Besi publikon foton e parë të Ajkës dhe ka disa fjalë zemre për të!

para 7 muajve - Infokusi

Gjatë ditës së sotme u publikua lajmi se më në fund erdhi në jetë Ajka,vajza e aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj. Vetëm pak çaste më parë Besi ka publikuar një foto të këmbës së vogëlushes...

Publikohet foto e parë e vajzës së Bes Kallakut dhe Xhensilës, këto janë fjalët emocionuese të aktorit [Foto]

para 7 muajve - Fakti Ditor

Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj janë bërë prindër për herë të parë. Përmes një postimi të publikuar në Instagram aktori Kallaku shprehet shumë i emocionuar teksa zgjedh fjalët më të bukura...

Me një foto magjike, kështu i uron mirëseardhje në jetë Xhensila vajzës së saj

para 7 muajve - Sovrani

Qifti i njohur i showbizit shqipatr Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj sot janë bërë prindër për herë të parë pasi në jetë erdhi vajza e tyre e cila u pagëzua me emrin e veçantë Ajka, shkruan Sovrani.info....

E dhimbshme, këto janë fjalët e Florenta Islamit pas vdekjes së nënës

para 7 muajve - Sovrani

Florenta Islami, e fejuara e basketbollistit të njohur shqiptar, Dardan Berisha ka pësuar një humbje të madhe në jetën e saj. Ajo ka humbur njeriun më të dashur, nënë. Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK