http://kariera.mk

Humbi duart nga shpërthimi i granatës, të riut nuk i japin ndihmën ekonomike

para 7 muajve - Albeu

Fiks Fare ka arritur të zgjidhë problemin e një invalidi të cilit i është mohuar KEMP-i për faj të vonesës në administratën shtetërore. 27-vjeçari Nikollë Kola nga Berisha e Pukës, në moshën 12-vjeçare...

Skandal në Fushë-Arrëz, invalidit i mohohet KEMP-i

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Fiks Fare ka arritur të zgjidhë problemin e një invalidi të cilit i është mohuar KEMP-i për faj të vonesës në administratën shtetërore. 27-vjeçari Nikollë Kola nga Berisha e Pukës, në moshën 12-vjeçare...

Humbi duart për shkak të një granate, të riut shqiptar i mohojnë ndihmën ekonomike

para 7 muajve - Gazeta Express

Fiks Fare ka arritur të zgjidhë problemin e një invalidi të cilit i është mohuar KEMP-i për faj të vonesës në administratën shtetërore. 27-vjeçari Nikollë Kola nga Berisha e Pukës, në moshën 12-vjeçare...

Humbi duart për shkak të një granate, të riut shqiptar i mohojnë ndihmën ekonomike

para 7 muajve - NOA

Fiks Fare ka arritur të zgjidhë problemin e një invalidi të cilit i është mohuar KEMP-i për faj të vonesës në administratën shtetërore. 27-vjeçari Nikollë Kola nga Berisha e Pukës, në moshën 12-vjeçare...

Humbi duart nga shpërthimi i granatës, të riut nuk i japin ndihmën ekonomike

para 7 muajve - Mapo

Fiks Fare ka arritur të zgjidhë problemin e një invalidi të cilit i është mohuar KEMP-i për faj të vonesës në administratën shtetërore. 27-vjeçari Nikollë Kola nga Berisha e Pukës, në moshën 12-vjeçare...

Humbi duart për shkak të një granate, të riut shqiptar i mohojnë ndihmën ekonomike

para 7 muajve - Tetova Sot

Fiks Fare ka arritur të zgjidhë problemin e një invalidi të cilit i është mohuar KEMP-i për faj të vonesës në administratën shtetërore. 27-vjeçari Nikollë Kola nga Berisha e Pukës, në moshën 12-vjeçare...

Humbi duart për shkak të një granate, të riut shqiptar i mohojnë ndihmën ekonomike

para 7 muajve - Sovrani

Fiks Fare ka arritur të zgjidhë problemin e një invalidi të cilit i është mohuar KEMP-i për faj të vonesës në administratën shtetërore. 27-vjeçari Nikollë Kola nga Berisha e Pukës, në moshën 12-vjeçare...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK