http://kariera.mk

Haradinaj pret në takim krerët e Listës Serbe

më 7.2018 - Portalb

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj zhvilloi sot një takim pune me kryetarin e Listës Serbe, Goran Rakiq dhe nënkryetarin e këtij subjekti, Milan Radojçiq. Sipas një komunikate të lëshuar nga Zyra...

Gëzim Kelmendi: Dy kryeministrat e Kosovës, Radojçiq dhe Haradinaj

më 7.2018 - Tetova Sot

Sot Kryeministri i Kosovës Haradinaj ka pritur në zyrën e tij dy mysafir të ” veçantë ” në zyrën e tij, kryetarin e Listës serbe Goran Rakiq dhe nënkryetarin e saj Milan Radojçiq. Ajo çka bie në sy është...

Kelmendi: Radojçiq është kryeministri i dytë i Kosovës

më 7.2018 - Infokusi

Kryetari i partisë Fjala, Gëzim Klemendi, ka komentuar takimin mes kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, bashkë me atë të  kryetarit të Listës serbe, Goran Rakiq dhe nënkryetarit, Milan Radojçiq....

Takimi Haradinaj- Rakiç, asnjë fjalë për kthimin e tyre në qeveri

më 7.2018 - Vizion Plus

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka takuar kryetarin e Listës Serbe, Goran Rakiç dhe nënkryetarin e këtij subjekti Milan Radojçiç. Sipas Qeverisë në këtë takim është diskutuar për situatën e përgjithshme...

“Bosi serb i veriut dhe i punëve të pista, Milan Radojiçiq, mirëpritet nga Haradinaj”

më 7.2018 - Lajmi.net

Kryeministri Ramush Haradinaj ka mbajtur sot takim pune me Goran Rakiq dhe nënkryetarin e Listës Srpska Milan Radojçiq. Me këtë rast u legjitimua e miqësia që kryeministri ka me Radojçiqin, e që konsiderohet...

Haradinaj takohet me liderët e Listës Serbe

më 7.2018 - Klan Kosova

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar një takim pune me Kryetarin e Listës Serbe,  Goran Rakiq dhe nënkryetarin e këtij subjekti Milan Radojçiq, njofton Klan Kosova. Ne këtë...

Rakiq dhe Radojçiq në takim me Haradinajn

më 7.2018 - Telegrafi

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj sot zhvilloi një takim pune me Kryetarin e Listës Serbe, Goran Rakiq dhe nënkryetarin e këtij subjekti Milan Radojçiq. Zyra e kryeministrit në një njoftim të shkurtër...

Shefi i nëntokës në Veri, hapareshet në Zyrën e Kryeministrit

më 7.2018 - Gazeta Express

Kryeministri Ramush Haradinaj ka mbajtur sot takim pune me Goran Rakiq dhe nënkryetarin Milan Radojciq. Me këtë rast u legjitimua e miqësia që kryeministri ka me Radojciqin, e që konsiderohet ‘shef i nëntokës...

Kryeministri Haradinaj pret në ‘konak’ Milan Radojçiqin, i përfolur për vrasjen e Oliver Ivanoviçit

më 7.2018 - OraInfo

Pak me herët ORAinfo raportoi se kryeministri Ramush Haradinaj ka pritur në zyrën e tij kryetarin e listës serbe Horan Rakiqin dhe nënkryetarin e këtij subjekti Milan Radojçiq. Tani Qeveria e Kosovës ka...

Haradinaj pret në takim krerët e Listës Serbe

më 7.2018 - Evropa e Lirë

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj zhvilloi sot një takim pune me kryetarin e Listës Serbe, Goran Rakiq dhe nënkryetarin e këtij subjekti, Milan Radojçiq. Sipas një komunikate të lëshuar nga Zyra...

Haradinaj pret në zyrë ‘njeriun e fuqishëm’ të veriut të Kosovës

më 7.2018 - Kallxo

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pritur sot në zyrën e tij kryetarin e komunës së Mitrovicës, Goran Rakiq, dhe nënkryetarin e Listës Serbe, Milan Radoiçiq. Në një komunikatë të shkurtë nga Zyra...

Haradinaj takon krerët e Listës Serbe

më 7.2018 - Ina

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sot zhvilloi një takim pune me Kryetarin e Listës Serbe, Goran Rakiq dhe nënkryetarin e këtij subjekti Milan Radojçiq. Zyra e kryeministrit në një njoftim të shkurtër...

Rakiq dhe Radojçiq në takim me Haradinajn

më 7.2018 - RTV 21

Kryeministri Haradinaj priti në takim kryetarin dhe nënkryetarin e Listës Serbe Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj sot zhvilloi një takim pune me Kryetarin e Listës Serbe, Goran Rakiq dhe nënkryetarin...

Haradinaj takon krerët e Listës Serbe

më 7.2018 - Koha.net

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sot zhvilloi një takim pune me Kryetarin e Listës Serbe, Goran Rakiq dhe nënkryetarin e këtij subjekti Milan Radojçiq. Zyra e kryeministrit në një njoftim të shkurtër...

Haradinaj takon kryetarin e Listës Serbe, asnjë fjalë për kthimin e tyre në Qeveri

më 7.2018 - Lajmi.net

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj sot zhvilloi një takim pune me Kryetarin e Listës Serbe, Goran Rakiq dhe nënkryetarin e këtij subjekti Milan Radojçiq. Ne këtë takim sipas Qeverisë u diskutua për...

Rakiq dhe Radojiçiq shfaqen në objektin e qeverisë- a u takuan me kryeministrin Haradinaj?

më 7.2018 - OraInfo

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq dhe zëvendëskryetari i këtij subjekti Milan Radojiçiq, janë parë sot në objektin e Qeverisë së Kosovës. Burime të ORAinfo bëjnë të ditur se të dy udhëheqësit serb të...

Gëzim Kelmendi: Dy kryeministrat e Kosovës, Radojçiq dhe Haradinaj

më 7.2018 - Bota Press

Sot Kryeministri i Kosovës Haradinaj ka pritur në zyrën e tij dy mysafir të ” veçantë ” në zyrën e tij, kryetarin e Listës serbe Goran Rakiq dhe nënkryetarin e saj Milan Radojçiq. Ajo çka bie në sy është...

Haradinaj takon Kryetarin e Listës Serbe, Goran Rakiç

më 7.2018 - Lexo

Kryeministri i Republikës së Kosovës Ramush Haradinaj zhvilloi sot një takim pune me Kryetarin e Listës Serbe, Goran Rakiç dhe nënkryetarin e këtij subjekti, Milan Radojçiç. Në këtë takim u diskutua për...

Haradinaj e fton në zyrë Milan Radojicicin

më 7.2018 - Infokusi

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj e ka ftuar nëzyrën e tij kryetarin Kryetarin e Listës Serbe,  Goran Rakic dhe nënkryetarin e këtij subjekti Milan Radojcic. Milan Radojicic është i njohur si bashkëpunëtor...

Shefi i nëntokës së Veriut në zyrën e kryeministrit

më 7.2018 - Gazeta Monitor

Kryeministri Ramush Haradinaj ka mbajtur sot takim pune me Goran Rakiq dhe nënkryetarin e Listës Srpska Milan Radojçiq. Me këtë rast u legjitimua e miqësia që kryeministri ka me Radojciqin, e që konsiderohet...

Haradinaj takon krerët e Listës Serbe, Rakiq e Radojçiq

më 7.2018 - Illyria

Prishtinë, 12 korrik 2018 – Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sot ka zhvilluar një takim pune me Kryetarin e Listës Serbe, Goran Rakiq, dhe me nënkryetarin e kësaj partie, Milan Radojçiq. Sipas...

Haradinaj kritikohet për takimin me Radojiçiqin

më 7.2018 - Periskopi

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj, ka reaguar për takimin e kryeministrit Harainaj me nënkryetarin e Listës Serbe, Milan Radojiçiqin. “Paradite akuzuan për aleanca me listën serbe....

Rakiq dhe Radojçiq në takim me Haradinajn

më 7.2018 - Insajderi

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj sot zhvilloi një takim pune me Kryetarin e Listës Serbe, Goran Rakiq dhe nënkryetarin e këtij subjekti Milan Radojçiq. Zyra e kryeministrit në një njoftim të shkurtër...

Haradinaj pret në takim krerët e Listës Serbe

më 7.2018 - Fakti Ditor

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj zhvilloi sot një takim pune me kryetarin e Listës Serbe, Goran Rakiq dhe nënkryetarin e këtij subjekti, Milan Radojçiq. Sipas një komunikate të lëshuar nga Zyra...

Haradinaj i pret në zyre Rakiqin dhe Radojçiqin, tregon se çka biseduan

më 7.2018 - Sovrani

Kryeministri i Kosovës,  Ramush Haradinaj sot ka zhvilluar një takim pune me Kryetarin e Listës Serbe, Goran Rakiq dhe nënkryetarin e këtij subjekti Milan Radojçiq. Zyra e kryeministrit në një njoftim...

Rakiq dhe Radojiçiq shfaqen në objektin e qeverisë – a u takuan me kryeministrin Haradinaj?

më 7.2018 - Bota Press

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq dhe zëvendëskryetari i këtij subjekti Milan Radojiçiq, janë parë sot në objektin e Qeverisë së Kosovës.Burime të ORAinfo bëjnë të ditur se të dy udhëheqësit serb të...

Kryeministri Haradinaj takohet sërish me Milan Radojçiqin – të dënuarin me burg në Serbi

më 7.2018 - Insajderi

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj sot zhvilloi një takim pune me Kryetarin e Listës Serbe, Goran Rakiq dhe nënkryetarin e këtij subjekti Milan Radojçiq. Zyra e kryeministrit në një njoftim të shkurtër...

Rakiq dhe Radojçiq në takim me Haradinajn

më 7.2018 - KosovaPress

Zyra e kryeministrit në një njoftim të shkurtër sqaron se u diskutua për situatën e përgjithshme në vend. “Në këtë takim u diskutua për situatën e përgjithshme në vend, me theks te veçantë për aspektet...

Kryeministri Haradinaj diskuton aspektet e sigurisë me nënkryetarin e Listës Serbe

më 7.2018 - Gazeta Monitor

Kryeministri i Republikës së Kosovës Ramush Haradinaj sot zhvilloi një takim pune me Kryetarin e Listës Serbe,  Goran Rakic dhe nënkryetarin e këtij subjekti z. Milan Radojcic. Ne këtë takim u diskutua...

Haradinaj pret në takim kryetarin dhe nënkryetarin e Listës Serbe

më 7.2018 - Ekonomia Online

Kryeministri i Republikës së Kosovës Ramush Haradinaj sot zhvilloi një takim pune me Kryetarin e Listës Serbe, Goran Rakic dhe nënkryetarin e këtij subjekti Milan Radojcic. Ne këtë takim u diskutua për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK