http://kariera.mk

Paloka e lëshon gjuhën: Shiheni legenin, po thyhet në mes…

para 7 muajve - Java News

Këtë të enjte kryeministri Edi Rama ka postuar kudo në rrjetet sociale foton e tij me Presidentin Donald Trump, gjithashtu dhe një video të shkurtër në Instagram ku duket teksa po i flet Presidentit të...

Ironia therëse e Palokës: Ja si është thyer në mes për një foto, legeni

para 7 muajve - Standard

Nënkryetari demokrat Edi Paloka ka reaguar pas shpërndarjes së fotove në të cilat paraqitet Kryeministri Rama në pozita “lutëse” ndaj Presidentit amerikan Donald Trump. Paloka shkruan se Rama bën arrogantin...

“Dje e quajte Trump-in turp të njerëzimit, sot po thyhesh në mes për një foto o legen”

para 7 muajve - Gazeta Express

Këtë të enjte kryeministri Edi Rama ka postuar kudo në rrjetet sociale foton e tij me Presidentin Donald Trump, gjithashtu dhe një video të shkurtër në Instagram ku duket teksa po i flet Presidentit të...

Rama poston videon duke biseduar me Trump, reagon ashpër nënkryetari i PD

para 7 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto me Presidentin Amerikan, Donald Trump gjatë samitit të NATO-s në Bruksel. Pas fotos, Rama ka publikuar një video ku duket teksa i flet presidentit Trump. Por...

Paloka- Ramës: Legen, u theve në mes për një foto me Trump

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags paloka rama trump Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, ka komentuar një foto të Kryeministrit Edi Rama me Presidentin, Donald Trump. Paloka shkruan se Rama bën të fortin dhe arrogantin me të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK