http://kariera.mk

Mustafa: Asgjë nuk ka ndodhur në Telekom në periudhën time, çka do të ndodh tani!

para 7 muajve - Telegrafi

Ish-kryeshefi ekzekutiv i Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa ka thënë se menaxhmenti aktual i Telekomit të Kosovës ka mungesë guximi për t’u përballur me gjendjen në PTK. Mustafa në “Debat Plus” me Ermal...

Mustafa: Gjendja në Telekom do të keqësohet edhe më shumë

para 7 muajve - Lajmi.net

Ish-kryeshefi ekzekutiv i Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa ka thënë se menaxhmenti aktual i Telekomit të Kosovës ka mungesë guximi për t’u përballur me gjendjen në PTK. Mustafa në “Debat Plus” në RTV...

Mustafa thotë se gjendja në Telekom do të keqësohet edhe më shumë

para 7 muajve - Gazeta Express

Ish-kryeshefi ekzekutiv i Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa ka thënë se menaxhmenti aktual i Telekomit të Kosovës ka mungesë guximi për t’u përballur me gjendjen në PTK. Mustafa në “Debat Plus” në RTV...

Mustafa: Asgjë nuk ka ndodhur në Telekom në periudhën time, çka do të ndodh tani!

para 7 muajve - Infokusi

Ish-kryeshefi ekzekutiv i Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa ka thënë se menaxhmenti aktual i Telekomit të Kosovës ka mungesë guximi për t’u përballur me gjendjen në PTK. Mustafa në “Debat Plus” me Ermal...

Fajtori kryesor për dështimin e PTK’së, thotë se gjendja në Telekom do të keqësohet

para 7 muajve - Periskopi

Ish-kryeshefi ekzekutiv i Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa, që akuzohet si përgjegjës për gjendjen aktuale të PTK’së, ka thënë se menaxhmenti aktual i Telekomit të Kosovës ka mungesë guximi për t’u...

Mustafa thotë se gjendja në Telekom do të keqësohet edhe më shumë

para 7 muajve - Insajderi

Ish-kryeshefi ekzekutiv i Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa ka thënë se menaxhmenti aktual i Telekomit të Kosovës ka mungesë guximi për t’u përballur me gjendjen në PTK. Mustafa në “Debat Plus” në RTV...

Mustafa: Asgjë nuk ka ndodhur në Telekom në periudhën time, çka do të ndodh tani!

para 7 muajve - Sovrani

Ish-kryeshefi ekzekutiv i Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa ka thënë se menaxhmenti aktual i Telekomit të Kosovës ka mungesë guximi për t’u përballur me gjendjen në PTK. Mustafa në “Debat Plus” me Ermal...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK