http://kariera.mk

Bëhuni gati! Dielli do të "zhduket" dy herë në korrik

para 7 muajve - Albeu

Për muajin korrik , janë të paktën dy takimet që duhen shënuar në axhendë, nëse jeni të apasionuar pas fenomeneve të ashtuquajtur eptiko-astronomik. Të premten, më 13 korrik , do të ketë një eklips të...

Bëhuni gati, brenda korrikut dy herë do të “zhduket” dielli

para 7 muajve - InfoShqip

Për muajin korrik, janë të paktën dy takimet që duhen shënuar në axhendë, nëse jeni të apasionuar pas fenomeneve të ashtuquajtur eptiko-astronomik. Të premten, më 13 korrik, do të ketë një eklips të pjesshëm...

Bëhuni gati, priten dy eklipse gjatë muajit korrik

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Gjatë muajit korrik priten dy takime për t’u shënuar në agjendë, nëse jeni të apasionuar pas fenomeneve optiko-astronomike. Të premten, më 13 korrik do të jetë eklipsi i pjesshëm i Diellit, ndërsa për...

Dy eklipse gjatë korrikut

para 7 muajve - Koha.net

Për muajin korrik, janë të paktën dy takimet që duhen shënuar në axhendë, nëse jeni të apasionuar pas fenomeneve të ashtuquajtur eptiko-astronomik. Të premten, më 13 korrik, do të ketë një eklips të pjesshëm...

Me sytë nga qielli, ja çfarë ndodh në korrik…

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags eklipse korrik qiell Për muajin korrik, janë të paktën dy takimet që duhen shënuar në axhendë, nëse jeni të apasionuar pas fenomeneve të ashtuquajtur eptiko-astronomik. Të premten, më 13...

Sytë nga qielli, dy eklipse gjatë muajit korrik

para 7 muajve - Lexo

Për muajin korrik, janë të paktën dy takimet që duhen shënuar në axhendë, nëse jeni të apasionuar pas fenomeneve të ashtuquajtur eptiko-astronomik. Të premten, më 13 korrik, do të ketë një eklips të pjesshëm...

Me sytë nga qielli, dy eklipse gjatë muajit korrik

para 7 muajve - Java News

Për muajin korrik, janë të paktën dy takimet që duhen shënuar në axhendë, nëse jeni të apasionuar pas fenomeneve të ashtuquajtur eptiko-astronomik. Të premten, më 13 korrik, do të ketë një eklips të pjesshëm...

Dy eklipse gjatë korrikut

para 7 muajve - Infokusi

Për muajin korrik, janë të paktën dy takimet që duhen shënuar në axhendë, nëse jeni të apasionuar pas fenomeneve të ashtuquajtur eptiko-astronomik. Të premten, më 13 korrik, do të ketë një eklips të pjesshëm...

Me sytë nga qielli, dy eklipse gjatë korrikut

para 7 muajve - KosovaPress

Të premten, më 13 korrik, do të ketë një eklips të pjesshëm të diellit, ndërsa më 27 korrik do të verifikohet një eklips i bukur hënor. Për të parë të parin nga dy episodet, duhet në fakt të jesh në Australi....

Dy eklipse gjatë korrikut

para 7 muajve - Ekonomia Online

Për muajin korrik, janë të paktën dy takimet që duhen shënuar në axhendë, nëse jeni të apasionuar pas fenomeneve të ashtuquajtur eptiko-astronomik. Të premten, më 13 korrik, do të ketë një eklips të pjesshëm...

Vera me sytë nga qielli për dy eklipset, ja kur mund ti shohim dhe në çfarë vendesh

para 7 muajve - BalkanWeb

Për muajin korrik priten dy evenimente të ashtuquajtura optik-astronomik. Të premten 13 korrik do të mbërrijë eklipsi i Diellit, ndërsa për datën 27 korrik do të verifikohet një eklips i bukur hënor. Eklipsi...

Gjatë këtij muaji do të ndodhin 2 eklipse

para 7 muajve - Lexo

Për muajin korrik priten dy evenimente të ashtuquajtura optik-astronomik. Të premten 13 korrik do të mbërrijë eklipsi i Diellit, ndërsa për datën 27 korrik do të verifikohet një eklips i bukur hënor. Eklipsi...

“Hëna e përgjakshme”: eklipsi më i gjatë i shekullit do të jetë në fund të korrikut

para 7 muajve - Te Sheshi

Eklipsi i plotë që pritet të ndodhë në fund të korrikut konsiderohet të jetë eklips më i gjatë i këtij shekulli. Eklipsi, i cila sipas parashikimeve të shkencëtarëve do të zgjasë një orë dhe 43 minuta,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK