http://kariera.mk

Pesë muaj pas ndarjes nga bashkëshortja, futbollisti shqiptar martohet për herë të dytë

para 7 muajve - BalkanWeb

ZVICER – Valon Berhami është një nga futbollistët më të njohur shqiptar që luan me kombëtaren zviceriane. Në muajin shkurt të këtij viti, futbollisti dhe ish-bashkëshortja e tij, Elena Bonzanni i dhanë...

Martohet Valon Behrami, ja çfarë dasme bëri në Zvicërr

para 7 muajve - OraInfo

Ylli i skive Lara Gut dhe futbollisti Behrami janë martuar. Mes njerëzve më të ngushtë, çifti i ëndrrave i ka thënë po njëri-tjetrit ditën e mërkurë në Lugano. Gut ka postuar të enjten një foto romantike...

Valon Behrami martohet me skiatoren Lara Gut

para 7 muajve - Telesport

Ylli i skive Lara Gut dhe futbollisti Behrami janë martuar. Mes njerëzve më të ngushtë, çifti i ëndrrave i ka thënë po njëri-tjetrit ditën e mërkurë në Lugano. Gut ka postuar të enjten një foto romantike...

Martohet Valon Behrami, ja çfarë dasme bëri në Zvicërr

para 7 muajve - Bota Press

Ylli i skive Lara Gut dhe futbollisti Behrami janë martuar. Mes njerëzve më të ngushtë, çifti i ëndrrave i ka thënë po njëri-tjetrit ditën e mërkurë në Lugano. Gut ka postuar të enjten një foto romantike...

Valon Behrami martohet me skiatoren e njohur Lara Gut, shkëlqen ylli zviceran

para 7 muajve - Medial

Valon Behrami është martuar me skiatoren zviceran, yllin Lara Gut. Lojtari i njohur shqiptar, ylli i kombëtares zvicerane, Valon Behrami, është martuar me skiatoren zviceran, yllin Lara Gut. Behrami dhe...

Martohet Valon Behrami, ja kush është gruaja e dytë e tij

para 7 muajve - Ina

Lojtari i njohur shqiptar, ylli i kombëtares zvicerane, Valon Behrami, është martuar me skiatoren zviceran, yllin Lara Gut. Behrami dhe Lara u martuan më 11 korrik në Lugano. Lara shkruan në Instagram:...

Valon Behrami i jep fund beqarisë, martohet me zviceranen Lara Gut

para 7 muajve - Zhurnal

Valon Behrami i jep fund beqarisë, martohet me zviceranen Lara Gut "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Pas kampionatit drejt altarit, martohet Valon Behrami

para 7 muajve - Prive

Sikur ta dinte se nuk do të shkonte drejt finales, Valon Behrami e kishte caktuar 11 Korrikun si ditën e kurorëzimit. Kamionatin Botëror të Futbollit nuk e fitoi, ama fitoi zemrën e një vajze shumë të...

Valon Behrami i jep fund beqarisë, martohet me zviceranen Lara Gut

para 7 muajve - Ina

Valon Behrami më nuk mund të hyjë në radhët e meshkujve që janë beqar. Mesfushori i kombëtares zvicerane i ka dhënë fund të qenit i pamartuar gjatë ditës së djeshme. Mitrovicasi i ka thënë Po kurorëzimit...

Martohet Valon Behrami

para 7 muajve - Klan Kosova

Ylli i përfaqësueses helvetike e ka kurorëzuar me martesë lidhjen e tij me skitaren, vetëm pak muaj pas ndarjes nga ish-gruaja, me të cilën kishte 12 vjet martesë Mesfushori i Zvicrës Valon Behrami është...

Martohet Valon Behrami, publikon foto nga dasma

para 7 muajve - RTV 21

Futbollisti i njohur i dha fund beqarisë Valon Behrami ka njoftuar të gjithë ndjekësit e tij virtual përmes rrjetit social “Instagram” se i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me të dashurën e tij, mbretëreshën...

Behrami dhe Lara Gut martohen në liqenin e Luganos

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Përralla e Valon Behramit dhe Lara Gut vazhdon, madje ajo hap një kapitull të ri. Mesfushori me origjinë shqiptare, i cili luan me Udinezen në Itali dhe skiatorja zvicerane, në sekret të plotë janë martuar...

Valon Behrami i jep fund beqarisë, martohet me zviceranen Lara Gut

para 7 muajve - Telegrafi

Valon Behrami më nuk mund të hyjë në radhët e meshkujve që janë beqar. Mesfushori i kombëtares zvicerane i ka dhënë fund të qenit i pamartuar gjatë ditës së djeshme. Just knowing you are there to love...

Martohet Valon Behrami, publikon momentin romantik me gruan zvicerane

para 7 muajve - Lajmi.net

Futbollisti Valon Behrami e ka kurorëzuar dashurinë me martesë me vajzën që ia ka rrëmbyer zemrën prej vitesh. Ai dhe zviceranja Lara Gut, skitarja e suksesshme, kanë ndarë me ndjekësit në Instagram momentin...

Martohet Valon Behrami, publikon momentin romantik me gruan zvicerane

para 7 muajve - Infokusi

Futbollisti Valon Behrami e ka kurorëzuar dashurinë me martesë me vajzën që ia ka rrëmbyer zemrën prej vitesh. Ai dhe zviceranja Lara Gut, skitarja e suksesshme, kanë ndarë me ndjekësit në Instagram momentin...

Martohet superfutbollisti shqiptari Zvicrës

para 7 muajve - Sovrani

Valon Behrami ka vendosur të martohet me Lara Gut. Valon Behrami është martuar me Lara Gut. Pas përfundimit të aventurës së Zvicrës në Kampionatin botëror, vetëm 8 ditë më pas, Behrami ka vendosur të martohet...

Martohet Valon Behrami me Lara Gut

para 7 muajve - Insajderi

Mesfushori i Zvicrës Valon Behrami është martuar me skitaren Lara Gut, vetëm pak ditë pas përfundimit të aventurës së tij në Kupën e Botës Rusia 2018. Përfaqësuesja helvetike arriti deri në çerekfinale...

Pas eliminimit nga kupa e Botës, martohet lojtari i njohur shqiptar!

para 7 muajve - OraInfo

Valon Behrami është martuar me Lara Gut. Ylli i kombëtares zvicerane pati paraqitje të mëdha në Botëror, ku me shumë sukses arriti ta ndalte Neymarin ën takimin kundër Brazilit. Aventura e Zvicres përfundoi...

Valon Behrami i jep fund beqarisë, martohet me zviceranen Lara Gut

para 7 muajve - Bota Press

Valon Behrami më nuk mund të hyjë në radhët e meshkujve që janë beqar. Mesfushori i kombëtares zvicerane i ka dhënë fund të qenit i pamartuar gjatë ditës së djeshme. Mitrovicasi i ka thënë Po kurorëzimit...

Valon Behrami martohet me kampionen e botës

para 7 muajve - Lajmi.net

. Valon Behrami është martuar me Lara Gut. Pas përfundimit të aventurës së Zvicrës në Kampionatin botëror, vetëm 8 ditë më pas, Behrami ka vendosur të martohet me Lara Gut. “Ju dhe unë, familjet tona dhe...

Valon Behrami martohet me kampionen e botës vetëm një javë pas eliminimit nga Kupa e Botës

para 7 muajve - Gazeta Express

Valon Behrami është martuar me Lara Gut Ylli i kombëtares zvicerane pati paraqitje të mëdha në Botëror, ku me shumë sukses arriti ta ndalte Neymarin ën takimin kundër Brazilit. Aventura e Zvicres përfundoi...

Martohet Valon Behrami

para 7 muajve - Ekonomia Online

Ylli i përfaqësueses helvetike e ka kurorëzuar me martesë lidhjen e tij me skitaren, vetëm pak muaj pas ndarjes nga ish-gruaja, me të cilën kishte 12 vjet martesë Mesfushori i Zvicrës Valon Behrami është...

Valon Behrami martohet me kampionen e botës vetëm një javë pas eliminimit nga Kupa e Botës

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Valon Behrami është martuar me Lara Gut Ylli i kombëtares zvicerane pati paraqitje të mëdha në Botëror, ku me shumë sukses arriti ta ndalte Neymarin ën takimin kundër Brazilit. Aventura e Zvicres përfundoi...

Valon Behrami martohet me Lara Gut vetëm një javë pas eliminimit nga Kupa e Botës

para 7 muajve - Periskopi

Valon Behrami është martuar me Lara Gut Ylli i kombëtares zvicerane pati paraqitje të mëdha në Botëror, ku me shumë sukses arriti ta ndalte Neymarin ën takimin kundër Brazilit, shkruan Periskopi. Aventura...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK