http://kariera.mk

S’keni besim te partneri? Ja shenjat që tregojnë tradhëtinë në çift

para 7 muajve - Vizion Plus

Tradhtia është një nga fenomenet më të këqija që mund të ndodhë është një ndër shkaqet shkatërruese të një marrëdhënie në çift.  Së fundmi rezulton se tashmë partnerët e të dy gjinive tradhëtojnë njëri...

Shenjat që tregojnë se femra po tradhton

para 7 muajve - Telegrafi

Tradhtia është një nga fenomenet më të këqija që mund t’i ndodh një personi. Ditëve të sotme, sipas statistikave, një pjesë e madhe e dy gjinive i tradhtojnë partnerët. Pra, kryejnë akte të pabesisë, transmeton...

Këta lloje meshkujsh nuk tradhtojnë kurrë

para 7 muajve - Bota.al

Bazuar në shkencë dhe në statistikë, këto janë shenjat që partneri juaj do t’ju qëndrojë besnik, pavarësisht rrethanave të jetës. Për të arritur këtë besnikëri, e shkuara, e tashmja dhe e ardhmja do të...

Këta lloje meshkujsh nuk tradhtojnë kurrë

para 7 muajve - Lexo

Bazuar në shkencë dhe në statistikë, këto janë shenjat që partneri juaj do t’ju qëndrojë besnik, pavarësisht rrethanave të jetës. Për të arritur këtë besnikëri, e shkuara, e tashmja dhe e ardhmja do të...

5 meshkujt që nuk do ju tradhëtonin kurrë

para 8 muajve - Lexo

Bazuar në shkencë dhe në statistikë, këto janë shenjat që partneri juaj do t’ju qëndrojë besnik, pavarësisht rrethanave të jetës. Për të arritur këtë besnikëri, e shkuara, e tashmja dhe e ardhmja do të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK