http://kariera.mk

Emërohet personi që do ta çojë Maqedoninë në NATO, ja kush është

para 7 muajve - InfoShqip

James Mackey, nga departamenti i çështjeve politike dhe të sigurisë pranë NATO-s do të jetë përfaqësuesi kryesor i Aleancës Veritlantike në bisedimet para-aderuese me Maqedoninë, mëson Alsat-M. Mackey...

Emërohet njeriut që do ta çojë Maqedoninë në NATO

para 7 muajve - Ina

James Mackey, nga departamenti i çështjeve politike dhe të sigurisë pranë NATO-s do të jetë përfaqësuesi kryesor i Aleancës Veritlantike në bisedimet para-aderuese me Maqedoninë, mëson Alsat-M. Mackey...

Ky do të jetë negociatori për aderimin e Maqedonisë në NATO

para 7 muajve - Albeu

James Mackey, nga departamenti i çështjeve politike dhe të sigurisë pranë NATO-s do të jetë përfaqësuesi kryesor i Aleancës Veritlantike në bisedimet para-aderuese me Maqedoninë, raporton Alsat M. Mackey...

James Mackey, përfaqësues i NATO-s në bisedimet para-aderuese

para 7 muajve - Portalb

Alsat mëson se James Mackey, nga departamenti i çështjeve politike dhe të sigurisë pranë NATO-s do të jetë përfaqësuesi kryesor i Aleancës Veritlantike në bisedimet para-aderuese me Maqedoninë. Mackey...

James Mackey, përfaqësues i NATO-s në bisedimet me Maqedoninë

para 7 muajve - Telegrafi

James Mackey – nga departamenti i çështjeve politike dhe të sigurisë pranë NATO-s do të jetë përfaqësuesi kryesor i Aleancës Veritlantike në bisedimet para-aderuese me Maqedoninë, njofton Alsat. Mackey...

James Mackey, përfaqësues i NATO-s në bisedimet para-aderuese

para 7 muajve - Medial

Alsat-M mëson se James Mackey, nga departamenti i çështjeve politike dhe të sigurisë pranë NATO-s do të jetë përfaqësuesi kryesor i Aleancës Veritlantike në bisedimet para-aderuese me Maqedoninë. Mackey...

Mësohet përfaqësuesi i NATO-s në bisedimet me Maqedoninë

para 7 muajve - Gazeta Express

Televizioni Alsat-M, duke iu referuar burimeve të veta, njoftoi se James Mackey, nga departamenti i çështjeve politike dhe të sigurisë pranë NATO-s do të jetë përfaqësuesi kryesor i Aleancës Veritlantike...

James Mackey, përfaqësues i NATO-s në bisedimet para-aderuese

para 7 muajve - Zhurnal

James Mackey, përfaqësues i NATO-s në bisedimet para-aderuese "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

James Mackey, përfaqësues i NATO-s në bisedimet para-aderuese

para 7 muajve - Alsat-M

Alsat mëson se James Mackey, nga departamenti i çështjeve politike dhe të sigurisë pranë NATO-s do të jetë përfaqësuesi kryesor i Aleancës Veritlantike në bisedimet para-aderuese me Maqedoninë. Mackey...

James Mackey, përfaqësues i NATO-s në bisedimet me Maqedoninë

para 7 muajve - Sovrani

James Mackey – nga departamenti i çështjeve politike dhe të sigurisë pranë NATO-s do të jetë përfaqësuesi kryesor i Aleancës Veritlantike në bisedimet para-aderuese me Maqedoninë, njofton Alsat. Mackey...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK