http://kariera.mk

Shkupi pëson humbje nga Rangers

para 7 muajve - Telegrafi

 Skuadra tjetër shqiptare në garat evropiane, FC Shkupi ka zhvilluar ndeshjen e parë në Evropë. Ekipi nga kryeqyteti i Maqedonisë, ka pësuar humbje në udhëtim tek gjiganti skocez Glasgow Rangers. Shkupjanët...

Shkupi mbahet mirë, Gerard paraqitje të “dobët” si trajner

para 7 muajve - Ina

FC Shkupi ka bërë sot një paraqitje shumë të mirë përballë Rangers të Steven Gerard. Pavarësisht se kanë humbur, kjo fitore Rangers nuk i jep fare siguri për ndeshjen e radhës, pavarësisht se vështirë...

Steven Gerrard debuton me fitore tek Rangers

para 7 muajve - Albeu

Steven Gerrard ka debutuar me fitore në rolin e trajnerit. Ekipi i tij, Rangers , mposhti Shkupin me rezultatin 2-0 në ndeshjen kualifikuese për në Europa League. Një gol u shënua në pjesën e parë dhe...

Gerrardi e nis mbarë me Rangersin, e mposht Shkupin

para 7 muajve - Koha.net

Legjenda e Liverpoolit, Steven Gerrard e ka nisur mbarë karrierën e tij si trajner. Gerrard, që udhëheq Rangersin, ka fituar ndeshjen e parë zyrtare me rezultat prej 2 me 0 ndaj Shkupit në Ligën e Evropës,...

Gerrard mezi e mposht skuadrën shqiptare, Shkupin

para 7 muajve - Lajmi.net

FC Shkupi ka bërë sot një paraqitje të mirë përballë Rangers të Steven Gerard. Pavarësisht se kanë humbur, kjo fitore Rangers nuk i jep fare siguri për ndeshjen e radhës, pavarësisht se vështirë do ta...

Shkupi mbahet mirë, Gerard paraqitje të “dobët” si trajner

para 7 muajve - Gazeta Express

FC Shkupi ka bërë sot një paraqitje shumë të mirë përballë Rangers të Steven Gerard. Pavarësisht se kanë humbur, kjo fitore Rangers nuk i jep fare siguri për ndeshjen e radhës, pavarësisht se vështirë...

Rangers shënojnë golin e parë kundër Shkupit

para 7 muajve - Gazeta Express

Rangers kanë shënuar golin e parë kundër Shkupit Është Jamie Murphy që ka thyer mbrojtjen e shkupjanëve pas 23 minutave lojë. /GazetaExpress/ Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Shkupi mbahet mirë, Gerard paraqitje të “dobët” si trajner

para 7 muajve - Tetova Sot

FC Shkupi ka bërë sot një paraqitje shumë të mirë përballë Rangers të Steven Gerard. Pavarësisht se kanë humbur, kjo fitore Rangers nuk i jep fare siguri për ndeshjen e radhës, pavarësisht se vështirë...

Shkupi nis sot aventurën e vështirë kundër Rangers të Steven Gerard

para 7 muajve - Gazeta Express

Skuadra shqiptare e Shkupit të Maqedonisë do të nisë aventurën e tyre të vështirë kundër skuadrës se njohur skoceze, Rangers Kurse tani janë publikuar formacionet zyrtare të Rangers kundër Shkupit./GazetaExpress/...

Steven Gerrard tregon vlerat si trajner, arrin fitoren e parë në Europë ndaj skuadrës së Shkupit

para 7 muajve - Newsport

Steven Gerrard në fushën e blertë ishte një lojtar shumë i madh, duke u bërë kështu  një nga lojtarët më të mirë të skuadrës së Liverpool, të cilës i kushtoi pjesën më të madhe të karrierës së tij. Megjithatë...

Liga Evropa, Sot debutojnë Vardari dhe Shkupi

para 7 muajve - Alsat-M

Dy nga tri skuadrat e vendit që po bëjnë gara në eliminatoret për Liga Evropa, Vardari si nënkampion dhe Shkupi si skuadra e katërt në renditje sot do të debutojnë në këto gara. Në këto momente skuadra...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK