http://kariera.mk

Përveç Erës, edhe Arilena në natën finale të Botërorit

para 7 muajve - Alsat-M

Era Istrefi konfirmoi pjesëmarrjen e saj në natën finale të Kupës së Botës ku do të këndojë përkrah  Will Smith dhe Nicky Jam. Por, ndërkohë që të gjithë po presim performancën e saj “live” në natën finale...

Skena e Botërorit do të pushtohet jo vetëm nga Istrefi, por dhe nga një shqiptare tjetër

para 7 muajve - Ina

Ditën e djeshme, Era Istrefi konfirmoi pjesëmarrjen e saj në ndeshjen finale të kupës së botës ku do të këndojë përkrah Will Smith dhe Nicky Jam. Por ndërkohë që të gjithë jemi duke pritur performancën...

Era Istrefi shkel në Rusi për performancën në finale

para 7 muajve - Koha.net

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka mbërritur në Rusi për të marrë pjesë në finalen e Botërorit, të dielën. Era bashkë me Nicky Jam dhe Will Smith janë këngëtarët që do të interpretojnë himnin e këtij...

Era Istrefit i bashkohet një tjetër këngëtare shqiptare në performancën e botërorit! Nuk është as Dua, as Rita, as Bebe…

para 7 muajve - Vizion Plus

Këngëtarja Era Istrefi bëri krenarë gjithë shqiptarët pas pjesëmarrjes në bashkëpunimin më të rëndësishëm të karrierës së saj muzikore, në këngën “Live it Up”, së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam. Ndërkohë...

Rusia 2018: Edhe Arilena Ara këndon përkrah Era Istrefit

para 7 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja me famë botërore, Era Istrefi, siç edhe tashmë dihet do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror “Rusia 2018”. Ajo bashkë më Will Smith dhe Nicky Jam do ta këndojnë himnin e Botërorit...

Era Istrefi arrin në Rusi për performancën në finale

para 7 muajve - Periskopi

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka mbërritur në Rusi për të marrë pjesë në finalen e Botërorit, të dielën. Era bashkë me Nicky Jam dhe Will Smith janë këngëtarët që do të interpretojnë himnin e këtij...

Era Istrefi shkel në Rusi për performancën në finale

para 7 muajve - Insajderi

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka mbërritur në Rusi për të marrë pjesë në finalen e Botërorit, të dielën. Era bashkë me Nicky Jam dhe Will Smith janë këngëtarët që do të interpretojnë himnin e këtij...

Dy shqiptare në finalen e botërorit Rusia 2018

para 7 muajve - Alsat-M

Era Istrefi konfirmoi pjesëmarrjen e saj në ndeshjen finale të kupës së botës ku do të këndojë përkrah Will Smith dhe Nicky Jam. Përderisa të gjithë po presim paraqitjen e saj “live” në natën finale të...

Era Istrefi niset për në Moskë

para 7 muajve - RTV 21

Era e gatshme për të performuar në  Kampionatin Botëror Këngëtaren e njohur shqiptare, Era Istrefin do ta shohim në natën finale të botërorit teksa këndon bashkë me Will Smith dhe Nickey Jam  “Live It...

Finalja e Kampionatit Botëror: Era niset për Moskë

para 7 muajve - Prive

Era ka marrë rrugën drejt Moskës, Rusi. Këngëtarja do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror i cili është mbajtur në këtë shtet. Artistja kosovare do të këndojë himnin e këtij kampionati bashkë...

Përveç Era Istrefit, edhe Arilena Ara pritet të ndez finalen e Botërorit

para 7 muajve - Telegrafi

Era Istrefi do të jetë në qendër të vëmendjes së ceremonisë përmbyllëse të Botërorit. Këngëtarja shqiptare do të këndojë këngën “Live it Up” së bashku me Will Smithin dhe Nicky Jamin në Luzhniki Stadium...

Era Istrefi niset për në Moskë, e gatshme për të përformuar në Botëror…

para 7 muajve - Mapo

Këngëtarja Era Istrefi është nisur në Moskë të Rusisë për t’u bërë gati për përformancën e karrierës së saj në finalen e Botërorit. Një nga këngëtarët më të suksesshme shqiptarë në botë, Era Istrefi, është...

Era Istrefi niset për në Moskë, e gatshme për të përformuar në Botëror…

para 7 muajve - Mapo

Këngëtarja Era Istrefi është nisur në Moskë të Rusisë për t’u bërë gati për përformancën e karrierës së saj në finalen e Botërorit. Një nga këngëtarët më të suksesshme shqiptarë në botë, Era Istrefi, është...

Nuk ndalen shqipet, në finale nuk këndon vetëm Era por edhe Arilena Ara ( Foto )

para 7 muajve - Zhurnal

Nuk ndalen shqipet, në finale nuk këndon vetëm Era por edhe Arilena Ara ( Foto ) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Era Istrefi niset për në Moskë, e gatshme të performojë në finalen e Botërorit

para 7 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja Era Istrefi ka marrë rrugën për në Moskë. Atje është nisur me një mision. Për të performuar në finalen e Kampionatit Botëror ‘Rusia 2018’ e cila do të mbahet më 15 Korrik, shkruan lajmi.net...

Era Istrefi niset për në Moskë, e gatshme të performoi në finalen e Botërorit

para 7 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja Era Istrefi ka marrë rrugën për në Moskë. Atje është nisur me një mision. Për të performuar në finalen e Kampionatit Botëror ‘Rusia 2018’ e cila do të mbahet më 15 Korrik, shkruan lajmi.net...

Në Rusi, përveç Eres, në finalen e Kampionatit performon edhe këngëtarja e njohur shqiptare

para 7 muajve - Ina

Në faqen e FIFA-s ku është publikuar tabela e programit shihet emri këngëtares Arilena Ara e cila do të këndojë para një numri të madh të të pranishmëve Më datë 13, 14 dhe 15 Korrik këngëtarja Arilena...

Era Istrefi niset në Rusi, e gatshme për të përformuar në finalen e Botërorit

para 7 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja Era Istrefi është nisur në Moskë të Rusisë për t’u bërë gati për përformancën e karrierës së saj në finalen e Botërorit. Një nga këngëtarët më të suksesshme shqiptarë në botë, Era Istrefi, është...

Përveç Erës në Kampionatin Botëror edhe një këngëtare tjetër shqiptare

para 7 muajve - RTV 21

Kampionati botëror “Rusia 2018” me shumë shqiptarë Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara më datë 13, 14 dhe 15 korrik do të jetë në Rusi për të performuar në Kampionatin e Botës “Rusia 2018” Në faqen...

Jo vetëm Era, një tjetër shqiptare do të përformojë në Rusi (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Jo vetëm Era Istrefi do të këndojë në finalen e Kupës së Botës në Rusi . Edhe një këngëtare e re shqiptare do të marrë pjesë në festimet e këtij botërori. Në Rusi do të performojë edhe Arilena Ara. Në...

Në Rusi, përveç Eres, në finalen e Kampionatit performon edhe këngëtarja e njohur shqiptare

para 7 muajve - Politiko

Më datë 13, 14 dhe 15 Korrik këngëtarja Arilena Ara do të jetë në Rusi për të performuar. Në faqen e FIFA-s ku është publikuar tabela e programit shihet emri këngëtares Arilena Ara e cila do të këndojë...

Era Istrefi niset për në Moskë, e gatshme të performojë në finalen e Botërorit [Foto]

para 7 muajve - Fakti Ditor

Atje është nisur me një mision. Për të performuar në finalen e Kampionatit Botëror ‘Rusia 2018’ e cila do të mbahet më 15 Korrik, shkruan lajmi.net Në fotot e postuara në Instastory ajo shihet më e gatshme...

Ky Botëror do flasi shqip! Pas Era Istrefit edhe Arilena Ara do performojë në finalen e kupës së botës

para 7 muajve - Gazeta Tema

Ditën e djeshme, Era Istrefi konfirmoi pjesëmarrjen e saj në ndeshjen finale të kupës së botës ku do të këndojë përkrah  Will Smith dhe Nicky Jam. Por ndërkohë që të gjithë jemi duke pritur performancën...

Në Rusi, përveç Eres, në finalen e Kampionatit performon edhe këngëtarja e njohur shqiptare

para 7 muajve - Gazeta Express

Në faqen e FIFA-s ku është publikuar tabela e programit shihet emri këngëtares Arilena Ara e cila do të këndojë para një numri të madh të të pranishmëve Më datë 13, 14 dhe 15 Korrik këngëtarja Arilena...

Përveç Erës, edhe kjo këngëtare shqiptare do të këndojë në natën finale të Botërorit [FOTO]

para 7 muajve - Insajderi

Era Istrefi konfirmoi pjesëmarrjen e saj në natën finale të Kupës së Botës ku do të këndojë përkrah Will Smith dhe Nicky Jam. Por, ndërkohë që të gjithë po presim performancën e saj “live” në natën finale...

Jo vetëm Era Istrefi, një tjetër shqiptare do të këndojë në finalen e Kupës së Botës

para 7 muajve - Lexo

Ditën e djeshme, Era Istrefi konfirmoi pjesëmarrjen e saj në ndeshjen finale të kupës së botës ku do të këndojë përkrah Will Smith dhe Nicky Jam. Por ndërkohë që të gjithë jemi duke pritur performancën...

Ky botëror do të flasë shqip, pas Era Istrefit edhe Arilena Ara do performojë në finalen e kupës së botës

para 7 muajve - InfoShqip

Ditën e djeshme, Era Istrefi konfirmoi pjesëmarrjen e saj në ndeshjen finale të kupës së botës ku do të këndojë përkrah Will Smith dhe Nicky Jam. Por ndërkohë që të gjithë jemi duke pritur performancën...

Përveç Era Istrefit, edhe Arilena Ara pritet të ndez finalen e Botërorit

para 7 muajve - Infokusi

Era Istrefi do të jetë në qendër të vëmendjes së ceremonisë përmbyllëse të Botërorit. Këngëtarja shqiptare do të këndojë këngën “Live it Up” së bashku me Will Smithin dhe Nicky Jamin në Luzhniki Stadium...

Përveç Erës, edhe Arilena në natën finale të Botërorit

para 7 muajve - KosovaPress

Por, ndërkohë që të gjithë po presim performancën e saj “live” në natën finale të Botërorit 2018 në Rusi, në datën 15 korrik, mësohet se një tjetër artiste shqiptare do të performojë përkrah Erës dhe është...

Finalja e madhe e Botërorit sjell surpriza për shqiptarët, krah Erës do të performojë dhe një tjetër artiste shqiptare

para 7 muajve - Lexo

Era Istrefi konfirmoi pjesëmarrjen e saj në ndeshjen finale të kupës së botës ku do të këndojë përkrah  Ëill Smith dhe Nicky Jam. Por ndërkohë që të gjithë po presim performancën e saj “live” në natën...

Jo vetëm Era Istrefi, edhe një tjetër shqiptare do të performojë në finalen e Kupës së Botës

para 7 muajve - Infokusi

Me datë 15 korrik (e dielë) do të mbahet finalja e Kupës së Botës mes Francës dhe Kroacisë në stadiumin “Luzhniki”. Por, para se ndeshja të fillojë, himni i Botërorit “Live It Up’ do të performohet nga...

Jo vetëm Era Istrefi, një tjetër shqiptare do të këndojë në finalen e Kupës së Botës

para 7 muajve - Java News

Ditën e djeshme, Era Istrefi konfirmoi pjesëmarrjen e saj në ndeshjen finale të kupës së botës ku do të këndojë përkrah  Will Smith dhe Nicky Jam. Por ndërkohë që të gjithë jemi duke pritur performancën...

Era Istrefi niset në Rusi, e gatshme për të përformuar në finalen e Botërorit

para 7 muajve - Bota Press

Këngëtarja Era Istrefi është nisur në Moskë të Rusisë për t’u bërë gati për përformancën e karrierës së saj në finalen e Botërorit. Një nga këngëtarët më të suksesshme shqiptarë në botë, Era Istrefi, është...

Përveç Era Istrefit, një tjetër këngëtare shqiptare do të performojë në finalen e Kupës së Botës!

para 7 muajve - Blitz

Në datën 15 korrik, pra të dielën, do të mbahet finalja e Kupës së Botës mes Francës dhe Kroacisë. Përveç spektaklit që do të dhurojnë dy kombëtaret është edhe një tjetër show që starton mbrëmjen finale....

Në Rusi, përveç Eres, në finalen e Kampionatit performon edhe këngëtarja e njohur shqiptare

para 7 muajve - Republika

Në faqen e FIFA-s ku është publikuar tabela e programit shihet emri këngëtares Arilena Ara e cila do të këndojë para një numri të madh të të pranishmëve. Më datë 13, 14 dhe 15 Korrik këngëtarja Arilena...

“Rusi 2018”, një tjetër këngëtare shqiptare do këndojë në finalen e Botërorit

para 7 muajve - Periskopi

Era Istrefi bëri të gjithë shqiptarët krenarë teksa ishte pjesë e bashkëpunimit në këngën “Live it Up”, së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam. E teksa jemi duke pritur me padurim performancën e saj në...

Në Rusi, përveç Eres, në finalen e Kampionatit performon edhe këngëtarja e njohur shqiptare

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Në faqen e FIFA-s ku është publikuar tabela e programit shihet emri këngëtares Arilena Ara e cila do të këndojë para një numri të madh të të pranishmëve Më datë 13, 14 dhe 15 Korrik këngëtarja Arilena...

Në Rusi, përveç Eres, në finalen e Kampionatit performon edhe këngëtarja e njohur shqiptare

para 7 muajve - Sovrani

Në faqen e FIFA-s ku është publikuar tabela e programit shihet emri këngëtares Arilena Ara e cila do të këndojë para një numri të madh të të pranishmëve, shkruan lajmi.net. Më datë 13, 14 dhe 15 Korrik...

Edhe katër ditë nga “finalja” e madhe e Erës

para 7 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja me famë botërore, Era Istrefi, siç edhe tashmë dihet do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror “Rusia 2018”. Ajo bashkë më Will Smith dhe Nicky Jam do ta këndojnë himnin e Botërorit...

Era Istrefi, gati për finalen e madhe…të Botërorit 2018

para 7 muajve - Ina

Tashmë është konfirmuar se Era Istrefi do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror i cili po mbahet në Rusi. Këngëtarja ka postuar një instastory në të cilën ka shkruar: ‘Shihemi së shpejti Rusi’....

Era Istrefi, bëhet gati për finalen e Botërorit, ja si duket….

para 7 muajve - Mapo

Tashmë është konfirmuar se Era Istrefi do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror i cili po mbahet në Rusi. Këngëtarja ka postuar një instastory në të cilën ka shkruar: ‘Shihemi së shpejti Rusi’....

Finalja e Kampionatit Botëror po afrohet dhe Era Istrefi bën reagimin e shumëpritur

para 7 muajve - Tetova Sot

Më 15 Korrik në Rusi do të zhvillohet ndeshja e cila do ta nxjerrë fituesin e këtij Kapionati. E këngëtarja Era Istrefi bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam duke qenë se janë zërat e këngës së Botërorit...

Era Istrefi fillon përgatitjet për performancën spektakolare në finalen e Kampionatit Botëror: Rusi, shihemi së shpejti

para 7 muajve - Telegrafi

Këngëtarja Era Istrefi u shndërrua në senzacionin e këtij muaji të Kampionatit Botëror 2018. “Live it up” e kënduar në bashkëpunim me Will Smith dhe Nicky Jam është kënga e cila ka shoqëruar çdo ndeshje...

Ska më dyshime! Era Istrefi do këndojë në finalen e Botërorit

para 7 muajve - Gazeta Tema

Kënga e himnit zyrtar të kampionatit botëror “Live it up” mori një vëmendje të madhe nga audienca shqiptare për faktin se pjesë e saj ishte edhe këngëtarja shqiptare Era Istrefi. Ajo shfaqet krah yjeve...

Era Istrefi konfirmon performancën në finalen e “Rusi 2018”

para 7 muajve - SuperSport

Është paralajmëruar kohë më parë që këngëtarja kosovare do të këndojë në Kampionatin Botëror të Futbollit. Era Istrefi është pjesë e këngëtarëve të himnit zyrtar të Kampionatit Bptëror “Rusi 2018”, “Live...

Finalja e Kampionatit Botëror po afrohet dhe Era Istrefi bën reagimin e shumëpritur

para 7 muajve - Zhurnal

Finalja e Kampionatit Botëror po afrohet dhe Era Istrefi bën reagimin e shumëpritur "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të...

Era Istrefi tregon linjat nga palestra

para 7 muajve - RTV 21

Era në formë të mirë trupore Kohëve të fundit një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar është padyshim këngëtarja e njohur Era Istrefi të cilën do ta shohim  në natën finale të botërorit teksa...

Era Istrefi do të këndojë në finalen e Botërorit

para 7 muajve - Lexo

Kënga e himnit zyrtar të kampionatit botëror “Live it up” mori një vëmendje të madhe nga audienca shqiptare për faktin se pjesë e saj ishte edhe këngëtarja shqiptare Era Istrefi. Ajo shfaqet krah yjeve...

Era Istrefi po bëhet gati për të performuar në finalen e Kampionatit Botëror

para 7 muajve - Prive

Tashmë është konfirmuar se Era Istrefi do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror i cili po mbahet në Rusi. Këngëtarja ka postuar një instastory në të cilën ka shkruar: ‘Shihemi së shpejti Rusi’....

Kështu po bëhet gati Era Istrefi për finale

para 7 muajve - Gazeta Express

Tashmë është konfirmuar se Era Istrefi do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror i cili po mbahet në Rusi. Këngëtarja ka postuar një instastory në të cilën ka shkruar: ‘Shihemi së shpejti Rusi’....

Këngëtarja shqiptare konfirmon prezencën, pjesë e finales së madhe të Botërorit në Rusi

para 7 muajve - Lexo

Ashtu siç ishte lajmëruar që më nisjen e Botërorit, këngëtarja shqiptare, Era Istrefi do të ketë vëmendjen kryesore në hapjen e finales së këtij turneu. Kur i gjithë interesi i sportdashësve nga e gjithë...

Finalja e Kampionatit Botëror po afrohet dhe Era Istrefi bën reagimin e shumëpritur

para 7 muajve - Lajmi.net

Më 15 Korrik në Rusi do të zhvillohet ndeshja e cila do ta nxjerrë fituesin e këtij Kapionati. E këngëtarja Era Istrefi bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam duke qenë se janë zërat e këngës së Botërorit...

Era Istrefi fillon përgatitjet për finalen e Kampionatit Botëror: Rusi, shihemi së shpejti

para 7 muajve - Periskopi

Këngëtarja Era Istrefi u shndërrua në senzacionin e këtij muaji të Kampionatit Botëror 2018. “Live it up” e kënduar në bashkëpunim me Will Smith dhe Nicky Jam është kënga e cila ka shoqëruar çdo ndeshje...

Finalja e Kampionatit Botëror po afrohet dhe Era Istrefi bën reagimin e shumëpritur [Foto]

para 7 muajve - Fakti Ditor

Më 15 Korrik në Rusi do të zhvillohet ndeshja e cila do ta nxjerrë fituesin e këtij Kapionati. E këngëtarja Era Istrefi bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam duke qenë se janë zërat e këngës së Botërorit...

Kështu po bëhet gati Era Istrefi për finale

para 7 muajve - Republika

Tashmë është konfirmuar se Era Istrefi do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror i cili po mbahet në Rusi. Këngëtarja ka postuar një instastory në të cilën ka shkruar: ‘Shihemi së shpejti Rusi’....

Era: Shihemi së shpejti Rusi!

para 7 muajve - Ekonomia Online

Tashmë është konfirmuar se Era Istrefi do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror i cili po mbahet në Rusi. Këngëtarja ka postuar një instastory në të cilën ka shkruar: “Shihemi së shpejti Rusi”....

Era Istrefi po bëhet gati për finale

para 7 muajve - Insajderi

Tashmë është konfirmuar se Era Istrefi do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror i cili po mbahet në Rusi. Këngëtarja ka postuar një instastory në të cilën ka shkruar: ‘Shihemi së shpejti Rusi’....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK