http://kariera.mk

Shefat e KQZ-së me paga të majme, nëpunësit civil paralajmërojnë grevë për pagat e ulëta

më 7.2018 - Lajmi.net

Stafi civil i KQZ-së po ndihet i diskriminuar në paga karshi nëpunësve tjerë civil të Institucioneve Publike të Kosovës. Ky staf ka paralajmëruar edhe grevë për pagat e ulëta. Por udhëheqësit e këtij institucioni...

Edhe KQZ paralajmëron grevë

më 7.2018 - Telegrafi

Stafi civil i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) ka paralajmëruar grevë në rast se Ministria e Financave nuk ia miraton kërkesën për ekzektumin e pagave sipas rregulloreve të tyre të brendshme, ashtu...

KQZ në grevë nëse nuk iu plotësohen këto kërkesa

më 7.2018 - OraInfo

Stafi civil i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) ka paralajmëruar grevë në rast se Ministria e Financave nuk ia miraton kërkesën për ekzektumin e pagave sipas rregulloreve të tyre të brendshme, ashtu...

Edhe KQZ paralajmëron grevë

më 7.2018 - Lajmi.net

Stafi civil i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) ka paralajmëruar grevë në rast se Ministria e Financave nuk ia miraton kërkesën për ekzektumin e pagave sipas rregulloreve të tyre të brendshme, ashtu...

Edhe KQZ paralajmëron grevë

më 7.2018 - Gazeta Express

​ Stafi civil i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) ka paralajmëruar grevë në rast se Ministria e Financave nuk ia miraton kërkesën për ekzektumin e pagave sipas rregulloreve të tyre të brendshme,...

Shefat e KQZ-së me paga të majme, nëpunësit civil paralajmërojnë grevë për pagat e ulëta

më 7.2018 - Sovrani

Stafi civil i KQZ-së po ndihet i diskriminuar në paga karshi nëpunësve tjerë civil të Institucioneve Publike të Kosovës. Ky staf ka paralajmëruar edhe grevë për pagat e ulëta. Por udhëheqësit e këtij institucioni...

Edhe KQZ paralajmëron grevë

më 7.2018 - Tetova Sot

​ Stafi civil i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) ka paralajmëruar grevë në rast se Ministria e Financave nuk ia miraton kërkesën për ekzektumin e pagave sipas rregulloreve të tyre të brendshme, ashtu...

KQZ paralajmëron grevë

më 7.2018 - Infokusi

Stafi civil i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) ka paralajmëruar grevë në rast se Ministria e Financave nuk ia miraton kërkesën për ekzektumin e pagave sipas rregulloreve të tyre të brendshme, ashtu...

Edhe KQZ paralajmëron grevë

më 7.2018 - Bota Press

​ Stafi civil i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) ka paralajmëruar grevë në rast se Ministria e Financave nuk ia miraton kërkesën për ekzektumin e pagave sipas rregulloreve të tyre të brendshme, ashtu...

Revoltohet edhe KQZ’ja: Duam rritje pagash, ose futemi në grevë

më 7.2018 - Periskopi

Stafi civil i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) ka paralajmëruar grevë në rast se Ministria e Financave nuk ia miraton kërkesën për ekzektumin e pagave sipas rregulloreve të tyre të brendshme, ashtu...

Edhe KQZ paralajmëron grevë

më 7.2018 - Insajderi

Stafi civil i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) ka paralajmëruar grevë në rast se Ministria e Financave nuk ia miraton kërkesën për ekzektumin e pagave sipas rregulloreve të tyre të brendshme, ashtu...

Pas gjyqësorit dhe Trepçës edhe ky institucion paralajmëron futjen në grevë

më 7.2018 - Sovrani

Stafi civil i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) ka paralajmëruar grevë në rast se Ministria e Financave nuk ia miraton kërkesën për ekzektumin e pagave sipas rregulloreve të tyre të brendshme, ashtu...

Stafi i KQZ-së thotë se janë të diskriminuar, kërkojnë rritjen e pagave

më 7.2018 - OraInfo

Kryetarja e KQZ-së Valdete Daka dhe shefi i Sekretariatit të KQZ-së Enis Halimi kanë marrë një kërkesë të rrallë nga punëtorët e këtij institucioni. Stafi që organizon zgjedhjet në vendin tonë kanë vendosur...

Stafi i KQZ'së kërkojnë rritjen e pagave, i shkruajnë shefes së tyre

më 7.2018 - Gazeta Express

Kryetarja e KQZ-së Valdete Daka dhe shefi i Sekretariatit të KQZ-së Enis Halimi kanë marrë një kërkesë të rrallë nga punëtorët e këtij institucioni. Stafi që organizon zgjedhjet në vendin tonë kanë vendosur...

KQZ kërkon rritjen e pagave i shkruajnë shefes së tyre

më 7.2018 - Infokusi

Kryetarja e KQZ-së Valdete Daka dhe shefi i Sekretariatit të KQZ-së Enis Halimi kanë marrë një kërkesë të rrallë nga punëtorët e këtij institucioni. Stafi që organizon zgjedhjet në vendin tonë kanë vendosur...

Nuk ndalen kërkesat për rritje pagash, pas gjyqësorit edhe punëtorët e KQZ-së kërkojnë rritje

më 7.2018 - Bota Press

Kryetarja e KQZ-së Valdete Daka dhe shefi i Sekretariatit të KQZ-së Enis Halimi kanë marrë një kërkesë të rrallë nga punëtorët e këtij institucioni. Stafi që organizon zgjedhjet në vendin tonë kanë vendosur...

Nuk ndalen kërkesat për rritje pagash, pas gjyqësorit edhe punëtorët e KQZ-së kërkojnë rritje

më 7.2018 - Periskopi

Kryetarja e KQZ-së Valdete Daka dhe shefi i Sekretariatit të KQZ-së Enis Halimi kanë marrë një kërkesë të rrallë nga punëtorët e këtij institucioni. Stafi që organizon zgjedhjet në vendin tonë kanë vendosur...

Stafi i KQZ-së kërkojnë rritjen e pagave

më 7.2018 - Insajderi

Kryetarja e KQZ-së Valdete Daka dhe shefi i Sekretariatit të KQZ-së Enis Halimi kanë marrë një kërkesë të rrallë nga punëtorët e këtij institucioni. Stafi që organizon zgjedhjet në vendin tonë kanë vendosur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK