http://kariera.mk

Pompeo, thirrje Europës për një qëndrim të ashpër ndaj Iranit

para 7 muajve - Gazeta Express

​ Sekretari amerikan i Shtetit Mike Pompeo, u bëri thirrje vendeve evropiane të mbajnë një qëndrim të ashpër ndaj Iranit, duke shkurtuar të gjitha fondet që vendi mund të përdorë për të nxitur paqëndrueshmëri...

Trump pret thirrje nga Irani

para 7 muajve - Politiko

Presidenti amerikan, Donald Trump ka thënë se ai pret në të ardhmen të pranojë thirrje nga zyrtarët iranianë, të cilët do të kenë ofertë për të lehtësuar shqetësimet e sigurisë që ka Uashingtoni. Duke...

SHBA, thirrje Europës për një qëndrim të ashpër ndaj Iranit

para 7 muajve - Gazeta Express

Sekretari amerikan i Shtetit Mike Pompeo, u bëri thirrje vendeve evropiane të mbajnë një qëndrim të ashpër ndaj Iranit, duke shkurtuar të gjitha fondet që vendi mund të përdorë për të nxitur paqëndrueshmëri...

Trump pret thirrje nga Irani për marrëveshje

para 7 muajve - MRT

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se ai pret në të ardhmen... Presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se ai pret në të ardhmen të pranojë thirrje nga zyrtarët iranianë, të cilët do të kenë...

SHBA, thirrje Europës për një qëndrim të ashpër ndaj Iranit

para 7 muajve - Tetova Sot

Sekretari amerikan i Shtetit Mike Pompeo, u bëri thirrje vendeve evropiane të mbajnë një qëndrim të ashpër ndaj Iranit, duke shkurtuar të gjitha fondet që vendi mund të përdorë për të nxitur paqëndrueshmëri...

Trump pret thirrje nga Irani

para 7 muajve - Evropa e Lirë

Presidenti amerikan, Donald Trump ka thënë se ai pret në të ardhmen të pranojë thirrje nga zyrtarët iranianë, të cilët do të kenë ofertë për të lehtësuar shqetësimet e sigurisë që ka Uashingtoni. Duke...

Pompeo, thirrje Europës për një qëndrim të ashpër ndaj Iranit

para 7 muajve - Zëri i Amerikës

Sekretari amerikan i Shtetit Mike Pompeo, u bëri thirrje vendeve evropiane të mbajnë një qëndrim të ashpër ndaj Iranit, duke shkurtuar të gjitha fondet që vendi mund të përdorë për të nxitur paqëndrueshmëri...

Rama bisedë “kokë më kokë” me presidentin Trump dhe Mike Pompeo

para 7 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama dhe Presidenti i SHBA, Donald Trump kanë shkëmbyer një bisedë me njëri-tjetrin gjatë Samitit të NATO-s që po zhvillohet në Bruksel. Shefi i qeverisë ka postuar një video në profilin...

Çfarë po i thotë Rama-Trumpit? Dalin pamjet e bisedës me Presidentin dhe Sekretarin e Shtetit

para 7 muajve - Java News

Kryeministri Edi Rama dhe Presidenti i SHBA, Donald Trump kanë shkëmbyer një bisedë me njëri-tjetrin gjatë Samitit të NATO-s që po zhvillohet në Bruksel. Shefi i qeverisë ka postuar një video në profilin...

VIDEO/ Kryeministri Rama bisedë kokë më kokë me Presidentin Trump dhe Sekretarin e Shtetit Mike Pompeo

para 7 muajve - Lexo

Rama duke biseduar me Presdientin e SHBA Donald Trump dhe Sekretarin e Shtetit Mike Pompeo. (vijon) http://lexo.al/wp-content/uploads/2018/07/36543044_272520709964593_5375401601547303164_n.mp4

VIDEO/ Kryeministri Rama bisedë të ngushtë me presidentin Trump dhe Sekretarin e Shtetit Mike Pompeo

para 7 muajve - Lexo

Rama duke biseduar me Presdientin e SHBA Donald Trump dhe Sekretarin e Shtetit Mike Pompeo. (vijon)

Pompeo në Bruksel për Iranin

para 7 muajve - Zëri i Amerikës

Sekretari amerikan i Shtetit Mike Pompeo, i cili ndodhet në Bruksel, ka planifikuar të zhvillojë takime në periferi të samitit të NATO-s për të siguruar aleatët se Irani, nuk do të ndalë dot furnizimet...

Pompeo: Irani i shfrytëzon ambasadat e saj për planifikim të sulmeve terroriste në Evropë

para 7 muajve - Zhurnal

Pompeo: Irani i shfrytëzon ambasadat e saj për planifikim të sulmeve terroriste në Evropë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

Pompeo: Irani po i përdor ambasadat për të planifikuar sulme terroriste

para 8 muajve - BalkanWeb

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo akuzoi dje Iranin se po i përdor ambasadat të saj për të planifikuar sulme terroriste në Evropë. “Vetëm javën e kaluar, u arrestuan në Evropë iranianët të cilët...

Pompeo: Irani po i përdor ambasadat për të planifikuar sulme terroriste

para 8 muajve - Ina

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo akuzoi sot Iranin se po i përdor ambasadat të saj për të planifikuar sulme terroriste në Evropë. “Vetëm javën e kaluar, u arrestuan në Evropë iranianët të cilët...

Pompeo: Irani po i përdor ambasadat për të planifikuar sulme terroriste

para 8 muajve - Lajmi.net

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo akuzoi sot Iranin se po i përdor ambasadat të saj për të planifikuar sulme terroriste në Evropë. “Vetëm javën e kaluar, u arrestuan në Evropë iranianët të cilët...

Pompeo: Irani po i përdor ambasadat për të planifikuar sulme terroriste

para 8 muajve - Gazeta Express

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo akuzoi sot Iranin se po i përdor ambasadat të saj për të planifikuar sulme terroriste në Evropë. "Vetëm javën e kaluar, u arrestuan në Evropë iranianët të cilët...

Pompeo: Irani po i përdor ambasadat për të planifikuar sulme terroriste

para 8 muajve - Tetova Sot

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo akuzoi sot Iranin se po i përdor ambasadat të saj për të planifikuar sulme terroriste në Evropë. “Vetëm javën e kaluar, u arrestuan në Evropë iranianët të cilët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK