http://kariera.mk

Femrat ulërijnë nga dhimbjet apo nga kënaqësia? Ja çfarë thonë ekspertët

para 7 muajve - Lajmi.net

Seksi është një prej kënaqësive më të mëdha të jetës, ku piku i kënaqësisë ndodh me arritjen e orgazmës. Kemi menduar gjithmonë se femrat ulërasin instinktivisht gjatë raportit seksual, me arritjen e kulmit...

Seksi nuk është vetëm një kënaqësi

para 7 muajve - Telegrafi

Gjithçka që ju bën të ndiheni shkëlqyeshëm, është mirë për ju, thonë shkencëtarët britanikë, të cilët shtojnë se ndjenjë më të madhe të lumturisë dhe të kënaqësisë pas seksit nuk ka. Sado të zënë me punë...

Femrat ulërasin nga dhimbjet apo nga kënaqësia? Ja çfarë thonë ekspertët

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Seksi është një prej kënaqësive më të mëdha të jetës, ku piku i kënaqësisë ndodh me arritjen e orgazmës. Kemi menduar gjithmonë se femrat ulërasin instinktivisht gjatë raportit seksual, me arritjen e kulmit...

Femrat ulërasin nga dhimbjet apo nga kënaqësia? Ja çfarë thonë ekspertët

para 7 muajve - Tetova Sot

Seksi është një prej kënaqësive më të mëdha të jetës, ku piku i kënaqësisë ndodh me arritjen e orgazmës. Kemi menduar gjithmonë se femrat ulërasin instinktivisht gjatë raportit seksual, me arritjen e kulmit...

Seks apo ushqim? Ja ku u shkon më parë mendja meshkujve

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Nëse edhe ju jeni të mendimit se dashuria kalon nga stomaku atëherë gaboheni. Një studim ka marrë në analizim trurin e meshkujve mbi dy dëshira, dëshirën për t’u ushqyer dhe atë për seks. Përfundimi nuk...

Ushqim të shëndetshëm për mendje të shëndoshë

para 8 muajve - Ekonomia Online

Studime të reja konfirmojnë atë që prindërit kanë vërejtur gjithmonë: ekziston një lidhje ndërmjet asaj çfarë fëmijët hanë dhe asaj çfarë mendojnë, veprojnë dhe mësojnë. Si çdo sistem tjetër në trup, truri...

Kodi sekret i kënaqësisë femërore

para 8 muajve - Klan Kosova

Dy fjalë që meshkujt urrejnë janë ‘Mos’ dhe ‘Ndalo’, por gjithçka ndryshon nëse i vendosni bashkë, në të mirë të kënaqësisë kulminante. Për meshkujt qëllimi është të mos arrijnë një orgazëm të shpejtë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK