http://kariera.mk

Barcelona s’është ‘normal’! Po e transferon mesfushorin më të mirë në botë

para 7 muajve - OraInfo

Barcelona nuk po i ndahet Chelseas. Kështu të paktën po raportojnë mediat në Spanjës. Pas Hazardit dhe Willianit, Barcelona po e kërkon edhe transferimin e N’Golo Kantes, përcjell ORAinfo nga Di Marzio....

Barcelona nuk heq dorë nga “ylli” i Chelsea-s, oferta e dytë është 60 mln stërlina

para 7 muajve - BalkanWeb

Barcelona pasi kuptoi se nuk mund të transferonte Antoine Griezman është hedhur në sulm për brazilianin e Chelsea-s Willian. Më herët ishte raportuar se katalanasit kishin ofruar 50 mln stërlina për 29-vjeçarin,...

Barcelona po ia rrëmben Manchester Cityt top-lojtarin

para 7 muajve - OraInfo

Barcelona po e kërkon zëvendësuesin e Andres Iniestas. Mesfushori spanjoll u transferua në Kinë, andaj katalonasit janë duke e kërkuar një zëvendësues ideal për të. Barcelona tashmë e ka një shënjestër,...

Barça nuk heq dorë, ofron 75 mln € për yllin e Brazilit

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags barca oferta william ylli brazilian Barcelona nuk e ka humbur shpresën për të blerë anësorin e Chelsea-t Willian duke bërë një ofertë 75 mln euro. Mediat angleze kanë zbuluar muajin e kaluar...

Barcelona zyrtarisht ofron 60 milionë euro për super-yllin

para 7 muajve - OraInfo

Barcelona është e vendosur që ta transferoj Willianin. Skuadra katalonase kishte bërë ofertë prej 40 milionë eurosh te Chelsea për brazilianin, mirëpo ishte refuzuar. Barcelona e ka bërë zyrtarisht ofertën...

Barça e “dashuruar” me Willian, ofertë 60 mln paund Çelsit

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Pas një oferte prej 50 milionë dollarësh për Willianin të refuzuar, Barcelona njoftohet se ka trokitur sërish në derën e Chelsea me një tjetër ofertë , këtë herë me 10 milionë paund më shumë Sipas Simon...

Barça nuk heq dorë nga Willian, bën ofertën e dytë

para 7 muajve - Albeu

Barcelona nuk ka hequr dorë nga Willian por ka bërë ofertën e dytë, që besohet se është më e lartë se 53 milionë funte, për anësorin e Chelsea . Sipas "Sky sport" oferta e Barcelonës për të marrë shërbimet...

“Bombë” nga Spanja: Barcelona transferon Hazardin?

para 7 muajve - Lajmi.net

Belgun do ta shohim në "Camp Nou". Barcelona dhe Real Madrid janë në luftë për Eden Hazard. Sipas “Sport”, Barca është futur fuqishëm në garë për të marrë belgun, përcjelë “Lajmi.net”. Dështimi i transferimit...

Hazardi top synimi i Barcelonës për këtë afat kalimtar

para 7 muajve - Koha.net

Ylli i Chelseat, Eden Hazard është synimi kryesor i Barcelonës për afatin kalimtar të verës, raporton Sport. Përderisa ka dështuar të sjellë në Camp Nou yllin francez, Antoine Griezmann, dhe me largimin...

Barça bën ofertën e dytë për Willian

para 7 muajve - Tetova Sot

Barcelona ka bërë ofertën e dytë, që besohet se është më e lartë se 53 milionë funte, për anësorin e Chelsea, Willian Sipas Sky Sports Neës, Chelsea kishte refuzuar ofertën e parë prej 50 milionë funte,...

Barça bën ofertën e dytë për Willian

para 7 muajve - Gazeta Express

Barcelona ka bërë ofertën e dytë, që besohet se është më e lartë se 53 milionë funte, për anësorin e Chelsea, Willian Sipas Sky Sports Neës, Chelsea kishte refuzuar ofertën e parë prej 50 milionë funte,...

Barcelona bën ofertën e dytë për Willianin

para 7 muajve - Koha.net

Barcelona ka bërë ofertën e dytë për anësorin e Chelseat, Willian. Sipas “SkySports”, oferta e dytë është në vlerë prej 53 milionë funtesh. Chelsea refuzoi javën e shkuar 50 milionë funte për brazilianin,...

Barcelona – Hazard, punë e kryer!

para 7 muajve - OraInfo

Barcelona e ka bërë prioritet transferimin e Eden Hazardit. Skuadra katalonase e sheh belgun si pasues të Neymarit, andaj në këtë afat e dëshiron transferimin e tij, përcjell ORAinfo. Barcelona është e...

Barcelona synon goditjen e madhe në merkato

para 7 muajve - Lexo

Barcelona dhe Real Madrid janë në luftë për Eden Hazard. Sipas “Sport”, Barca është futur fuqishëm në garë për të marrë belgun. Dështimi i transferimit të Antoine Griezmann, ka bërë që katalanasit t’i...

Barça bën tjetër ofertë për Willian, i ofron 75 mln € Chelsea-t

para 7 muajve - Telesport

Barcelona nuk e ka humbur shpresën për të blerë anësorin e Chelsea-t Willian duke bërë një ofertë 75 mln euro. Mediat angleze kanë zbuluar muajin e kaluar se Chelsea kishte refuzuar një ofertë 60 mln euro...

Barcelona synon goditjen e madhe në merkato, futet seriozisht në garë për Hazard

para 7 muajve - Fakti Ditor

Barcelona dhe Real Madrid janë në luftë për Eden Hazard. Sipas “Sport”, Barca është futur fuqishëm në garë për të marrë belgun. Dështimi i transferimit të Antoine Griezmann, ka bërë që katalanasit t’i...

Ky është top targeti i Barcelonës në këtë merkato

para 7 muajve - Sovrani

Eden Hazard është objektivi kryesor i transferimit të Barcelonës këtë verë, raporton gazeta spanjolle Sport, përcjellë Sovrani.info. Barcelona ka nënshkruar tashmë me Arthur Melo, por nuk ka nënshkruar...

Prezantohet oferta e dytë e Barcelonës për Willian, ja shifrat

para 7 muajve - Sovrani

Barcelona ka bërë ofertën e dytë, që besohet se është më e lartë se 53 milionë funte, për anësorin e Chelsea, Willian. Sipas Sky Sports Neës, Chelsea kishte refuzuar ofertën e parë prej 50 milionë funte,...

Hazard, dëshira e Barcelonës

para 7 muajve - RTV 21

Belgu kërkohet nga skuadra spanjolle Sulmuesi i Chelseas, Eden Hazard është top targeti i skuadrës spanjolle, Barcelona gjatë afatit kalimtarë të verës. Barcelona deri tani ka siguruar shërbimet e mesfushorit...

Hazard kthehet në objektivin të Barcelonës, rivalitet me Real Madridin për belgun

para 7 muajve - Zhurnal

Hazard kthehet në objektivin të Barcelonës, rivalitet me Real Madridin për belgun "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Hazard synimi kryesor i Barça

para 7 muajve - Klan Kosova

Gjiganti spanjoll është shumë i interesuar që ta blejë belgun, për të forcuar radhët pas dy largimeve të rëndësishme nga skuadra Ylli i Chelsea Eden Hazard është caku kryesor i Barcelona për këtë afat...

Hazard kthehet në objektivin të Barcelonës, rivalitet me Real Madridin për belgun

para 7 muajve - Telegrafi

Eden Hazard është kthyer në objektiv primar të Barcelonës për këtë verë, që kërkohet që një kohë të gjatë edhe nga Real Madridi . Katalunasit kanë filluar përgatitjet për sezonin e ri, ku nuk do të mungojnë...

Ky është objektivi kryesor i Barcelonës

para 7 muajve - Infokusi

Eden Hazard është objektivi kryesor i transferimit të Barcelonës këtë verë, shkruan GazetaFokus. Barcelona tashmë ka nënshkruar me Arthur Melo, por nuk ka arritur të nënshkruaj me Antoine Griezmann. LEXO...

Ky pritet të jetë zëvendësimi i Iniestës në Barcelonë

para 7 muajve - Sovrani

Barcelona po e kërkon zëvendësuesin e Andres Iniestas. Skuadra katalonase e ka humbur trurin e mesfushës që kaloi në Kinë për shkak të moshës së tij, andaj po kërkon një lider të ri. Barcelona dëshiron...

Hazard synimi kryesor i Barça

para 7 muajve - Ekonomia Online

Ylli i Chelsea, Eden Hazard është caku kryesor i Barcelona për këtë afat kalimtar. Katalunasit tashmë kanë arritur akord me Arthur Melo, por kanë dështuar në blerjen e Antoine Griezmann. Po ashtu kanë...

Barcelona e gjen pasuesin e Andres Iniestas

para 7 muajve - OraInfo

Barcelona po e kërkon zëvendësuesin e Andres Iniestas. Skuadra katalonase e ka humbur trurin e mesfushës që kaloi në Kinë për shkak të moshës së tij, andaj po kërkon një lider të ri. Barcelona dëshiron...

Barcelona – Willian, po ndodh ‘çmenduria’

para 7 muajve - OraInfo

Willian do të largohet nga Chelsea. Anësori brazilian nuk është në planer e skuadrës londineze, andaj do të largohet në këtë afat. Barcelona i ka ofruar Chelseas 80 milionë funte për ta transferuar Willianin,...

Barcelona befason me vendimin për Hazardin

para 7 muajve - Lajmi.net

. Barcelona ka vendosur të tërhiqet nga interesimi për transferimin e mesfushorit të Chelseat, Eden Hazard. “Mundo Deportivo” ka mohuar spekulimet në lidhje me kalimin e yllit belg te skuadra nga Camp...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK