http://kariera.mk

Basha: Rezultatet e reformës në drejtësi janë akoma zero

para 7 muajve - Klan Kosova

Kryetari i PD- së, Lulzim Basha e ka konsideruar pa asnjë rezultat ecurinë e reformës në drejtësi, duke akuzuar mazhorancën si përgjegjëse për ritmin e ngadaltë të saj. Në një intervistë për Zërin e Amerikës...

Basha: Vetting-u po ecën ngadalë. Rezultati i reformës në drejtësi, zero

para 7 muajve - Tetova Sot

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ndodhet në Uashington, ku të enjten mori pjesë në një konferencë të organizuar nga Instituti “Hudson”, lidhur me marrëdhëniet transatlantike. Në një intervistë...

Basha: Vettingu i ngadaltë “falë” Ramës! Reforma deri më tani me zero rezultate

para 7 muajve - Gazeta Express

Procesi i vettingu është tejet i ngadaltë dhe për këtë duhet fajësuar qeveria Rama. Ky është qëndrimi i Lulzim Bashës, i cili në një intervistë për Zërin e Amerikës është shprehur sePS hodhi poshtë kërkesën...

Basha nga Uashingtoni: Kalendari i reformës në drejtësi në pikëpyetje, KLGJ dhe KLP duhet të ishin krijuar!

para 7 muajve - Sot News

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ndodhet në Uashington, ku të enjten mori pjesë në një konferencë të organizuar nga Instituti “Hudson”, lidhur me marrëdhëniet transatlantike. Në një intervistë...

Basha: Rezultati i reformës në drejtësi, zero. Vetting-u i ngadaltë

para 7 muajve - Mapo

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ndodhet në Uashington, ku të enjten mori pjesë në një konferencë të organizuar nga Instituti “Hudson”, lidhur me marrëdhëniet transatlantike. Në një intervistë...

“Vettingu i ngadaltë”, Basha: Rezultati i reformës në drejtësi, zero

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ndodhet në Uashington, ku të enjten mori pjesë në një konferencë të organizuar nga Instituti “Hudson”, lidhur me marrëdhëniet transatlantike. Në një intervistë...

Basha: Vettingu i ngadaltë “falë” Ramës! Reforma deri më tani me zero rezultate

para 7 muajve - Sovrani

Procesi i vettingu është tejet i ngadaltë dhe për këtë duhet fajësuar qeveria Rama. Ky është qëndrimi i Lulzim Bashës, i cili në një intervistë për Zërin e Amerikës është shprehur sePS hodhi poshtë kërkesën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK